Lekeler, Çiller Koltukaltı kararması

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
yalnız bu kremi bana doktorum vajina mantarı için verdi emin misin adının bu olduğunaohaoldumsmile

eminim zaten mantar gibi kararmalarda kullanıyor ben alerji gibi vucudum pütür pütür kabarmıştı orayda kullanıyorum geçiyor zaten almamdaki amaçda buydu ama koltuk altımada denedim kararıodu belki bende mantar vardır hiç doktora gitmeidm buyüzden hafifte kaşınıyordu bu krem ii geldi

yaa doktor banada werdı expıgment we travozol 1hafta oldu hatta gecıyo ama hc degısıklık yok bgn yne gdcem off yaa

canım nihayet sonunda sen kulak verdin bana inan bana dua edeceksin bana doktorum verdi kol altıma baktı kapkara olmuştu nerdeyse ten rengine dönecek düzenli kullan dedi inan ben sıkılırım öle şeylerden sadece 1 hafta kullandım ve şuan yok birde benim kol altım orman gibiydi şimdi kıl bitmiyo hayret ne işe yaradı onu bilmiyorum aynı durum bikini bölgem içinde geçerli neler yaptım söleyim çişimi denedim bıraktım onun etkisi oldu tabi sonra bakla suyu sonrada bakla suyuyla yoğurt suyunu karıştırarak sürdüm şuan abartmıyorum sadece 10 kıl çıkıyordur onlarada kıyamıyor muyum ne :)))))) ben bu dertten kurtuldum sizlerde inşallah kurtulacaksınız kıllar kökten alınacak tabi ekleyim onuda öpüyorum sizleri kendinize bakın arkadaşlar şuan 30 yaşındayım ama görseniz asla inanmazsınız asla

Dün akşam kullanmaya başladım yeni inşallah faysadını görürürm benimki hep ağda yüzünden oldu kuaförler fazla mı sıcak sürüyorlar ne çook karardı ... sonuçlarını paylaşırım zaten yarrını bir görsem ailede bekleyen çook kişi hepsi alacak hahah :)))

yalnız merak içinde bekliyorum hala bi kişi bile şu bahsettiğiniz bepenten dediğiniz şeyin tam adının bepanthene mi olduğunu söylemedi ya alıcam diyorum bilen yok mu huhuuuukötükedihüso

yalnız merak içinde bekliyorum hala bi kişi bile şu bahsettiğiniz bepenten dediğiniz şeyin tam adının bepanthene mi olduğunu söylemedi ya alıcam diyorum bilen yok mu huhuuuukötükedihüso

eczane söylersen o hemen veriyor ...yani sen yanlış da söylesen o düzeltip veriyor zaten bende almıştım ama kutusunu attım. hatırlamıyorum tam simini ama ben bu kararma için burada fucidin kremi öneren bir arkadaş vardı aldım dün akşam başladım sanki renginde açılma olmaya başladı bile gelişmelerii yazarım...

eczane söylersen o hemen veriyor ...yani sen yanlış da söylesen o düzeltip veriyor zaten bende almıştım ama kutusunu attım. hatırlamıyorum tam simini ama ben bu kararma için burada fucidin kremi öneren bir arkadaş vardı aldım dün akşam başladım sanki renginde açılma olmaya başladı bile gelişmelerii yazarım...

hadi ya ayy canım ya gelişmeleri bana da söylesene çok fark olursa özelden msj atarmısın bende ondan alırımCADIARZU

hadi ya ayy canım ya gelişmeleri bana da söylesene çok fark olursa özelden msj atarmısın bende ondan alırımCADIARZU

tabikii yazarım ama sanki faydasını daha ilk üç günde bile gördüm
. bugun sanki biraz daha beyazlaşmış ama bakalım ne zaman tam tenime dönecek yazarım gelişmeleri....

ben sizlere defalarca dedim nihayet ya nihayet yordunuz beni bu kadar ama değdi:))))) ada canım çok sevindim bunu aylardır yazıyorum sonunda sen kulak verdin bana muckkkkkkkkkkkkkkk

ben sizlere defalarca dedim nihayet ya nihayet yordunuz beni bu kadar ama değdi:))))) ada canım çok sevindim bunu aylardır yazıyorum sonunda sen kulak verdin bana muckkkkkkkkkkkkkkk

gerçekten faydasını gördüm benim sana çook teşekkür etmem gerek daha kısa sürede bu kadar rengi açıldıysa bir ayda kesin kendi rengina.s.e döner. Çook teşekkürler arkadaşım.

ve fudicim krem olanı mi pomad olanını mı?

kremin ismi FUCİDİN ben faydasını gördüm tüp şeklinde krem 10 Tl ye aldım ama istenirse skk yazdırabilirsiniz .....ben üşendim gitmeye hemen aldım başladım .. rengi hergün biraz daha açılıyor. Banyo yaptıktan sonra temiz temiz sürüyorum. Birde yatarken sürüyorum sabah baktığımda hergün biraz daha açıldığını farkettim hemen anneme tavsiye ettim :))))

slm... fuducin kullanan arkadaşlar kremin yan etkileri oldu mu terleme falan gibi ?

expigment %2

bu kremi eczaneden bulabilirsiniz. fiyatı 6.50 lira civarında. hem ucuz hemde iş yarıyo. kremin deri soyucu özelliği var. sabah akşam kullanmanız yeterli. kremi kol altı bölgesine iyice yedirerek uygulayın. ben 1 ay boyunca kullandım ve gerçekden renk açılmasını fark ettim.

sizinde işinizi görücekse ne mutlu bana :))

Arkadaşlar benim koltuk altım aşırı derecede kararmış durumda. Yaz ayları benim için tam bir kabus haline geldi. Ama yaklaşık 10 gündür herbaderm in vücüt beyazlatıcı kreminden kullanıyorum ve biraz biraz işe yaradığını gözlemliyorum. Sadece koltukaltında değil dirsek, diz, bikini bölgesi, doğum lekeleri ve çiller için de kullanılabiliyor. Ben aktardan buldum bu kremi siz de aktarlardan temin edebilirsiniz. Bulamazsanız internette satışı var. Mutlaka deneyin derim.

X