hamile olabilir miyim

E

esraece

Ziyaretçi
merhaba forumu uzun zamandır takip etmeme ramen yeni üye oldum. kızlar şimdi şöle bi durum var en son 24 marttaadet oldum ve eşimle biter bitmez ilişkiye girdik korunmadık sadece içime boşalmadı ama ben bugünlerde kendimi aşırı yorgun hissediyorum devamlı uyukluyorum belim ağrıyor gögüslerimde hassasiyet var renksiz akıntım var ve sol kasığıma devamlı ağrı giriyor sizce hamile olabilir miyim belirtiler bu kadar erken görülür mü? zevk suyundan hamile kalınabileceğini duydum:KK43:

Sanmam ben hamile olunabilceğini ama eczaneden bir test almanda fayda var canım....
bende 7 aylık hamileyim....bu kadar basit değil :)

daha önce 2 defa böle kolay şekilde hamile kaldım düşük yaptım o yüzden çok endişeliyim:KK43:

ozaman en iyisi test al canım hemen tiktak çözüm ve de kafana takmazsın böylece....ve uygun zamanda da kan testi yaptır rahatla :)

düşük için ise bence endişelenme,hayırlısı olsun ve dikkkatli ol eğer hamilelikten şüphen varsa ilk 3 ay cinsel ilişki yasak biliyosundur bunu :KK43:

evet test yapmam lazım bi an önce ama daha erken değil mi idrar çıkmaz sanıyorum ama kan testi çıkar mı şimdi son adet tarihim 24 mart??

canım bence erken testte daha çıkmaz ama bence bundan hamile kalmamışsındır sadece kalırmıyım şüphesiyle olmuş olabilir bu anlattıkların ama istersen bir kan testi yaptır onda varsa çıkar şimdi

kan testi yaptırıdım ama gösteremedim bhcg 37.2 sanırım hamileyim? 5 in üzeri olunca oluyodu de mi gösteremedim sonucu bilgisi olan var mı

canım bunlara bi bak büyük ihitimal hamilesin 3. hafta 5 - 130

4. hafta 75 - 2.600

5. hafta 850 - 20.800

6. hafta 4.000 - 100.200

7/12. hafta 11.500 - 289.000

13/16.hafta 18.300 - 137.000

17/24.hafta 1.400 - 53.000

25/40.hafta 940 - 60.000

daha önce 2 kez düşük yaptım hiç beklemiyoduk yine öle olacak die korkuyorum ara verelim demiştik:KK43:

anladım canım inşallah bu defa size bağışlar Rabbim bebişinizi bol bol dinlen mümkünse yat bol bol birde dua et ama kaybedermiyim diye düşünme

X