kız bebekleri olanlar kaçıncı hafta doğum yaptınız

banada hep kız bebekler erken gelir dediler durdular sanırım stres yaptım benimki gelmek bilmedi, 40+3 oldum ne sancı ne açılmam vardı benim birden suyum boşaldı ve mecburen sezeryan ile kavuştum bebeğime

ılk bebegım sezeryan çesıtlerınden hangısı olsun belden ıgnemı tumden mı bayıltılsam sızceeeeeeeeeeee

hiç ilgisi yok erken falan gelmıyorlar 39+4 normal doğum .. bende erken beklıyordum ama bekle bekle şiştim :)

İlk kızım 38+4 de
İkinci kızım 40+3 de doğdu ikisinde de sancılarım önce başladı, normal doğum yaptım

Benimde oğlum 39+5 de doğdu.. kızım 38 haftasını doldurduğu gün doğdu.. O gün suyum geldiği için gittim doktora aaa senin gününe daha war ne doğumu deyip şaşırmıştı:)) heleki hiç sancım yokken 6cm açılma olduğunu görünce beni kendi odasında doğurtucaktı nerdeyse :))
ikiside normal bu arada..

32+5'teyiz ama çok sabırsızlanıyorum. kızımı kucağıma almak istiyorum. zaman çabucak geçsin ve kızımın günü gelsin istiyorum :KK43:

Ilk kizimda 37.haftada suyum geldiginden tercihen sezeryan oldum. Ikinci kizimda 38e kadar durdu planli oldugundanda 38.haftada alindi tabi.

benim kızım çok nazlıydı gelmek istemiyordu doktorum artık beklemiyelim dedi 41. hafta suni sancı ile doğum yaptım
kız çoçukları erken gelir derler inanmayın bence sadece tavsiyem çok yürün ben öyle yapmıştım çok faydasını gördüm

yok anam yok gelmiyor bu kızlar :KK43: çok sıkıldım artık kucağıma almak istiyorum 37+5 teyiz tık yok.

40+5 de doğdu.valla beklesek daha da dururdu.ekmek elden ,su gölden misalı.eşimle biz bu kız kendini ağırdan satacak diye çok dalga geçiyoruz.aman sağlıklı,sıhhatlı olsun da ne zaman gelirse hoşgelir :KK66:

X