ADAM GIBI ADAM nasil olur sizce?

aylin90

9.Takm•Bşlgç 128kg•Gncl 103.3kg•hdf 80kg•boy 168
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
8.660
3.741
Sizin Hayalinizdede illaki ADAM GIBI ADAM vardir.....
Bu ADAM GIBI ADAM nasil olurr?????
Davranislar olsun, Karekter Huy olsun... Görünüs olsun.. hersey...
Paylasalim..

Ve bir Bayana karsi NASIL OLUR *ADAM GIBI ADAM*!

adam gibi adam kadın gibi kadını yok bunun insan gibi insanı var..
eger karısına eziyetse amacı dayak atıp canını yakıyosa, mutluluk degilde zindan hayatı yasatmaksa, kadını duygularından ötürü bin pişman edecekse, evlilik catısı altında cok eşlilikse istegi ve yaptıgı, ortada bırakacaksa gün gelip.... bırak adamı insan demem..

haha adam gibi adam varmi ki siz cevap veresiniz hehe

nebilimmm daha hic raslamadim da :)

BENCE adam gibi adam budur:

zor durumda birakmayan
sahip cikan
saygili efendi dürüst
küfürsüz, hafif tas firin hafif leight oldumu hehe

adam gibi adam,eşine sahip çıkan,eşini her durumda asla yalnız bırakmayan,iyi günde de kötü günde de yanında olan,saygısını yitirmeyen,sevgi dolu,güven dolu olan,eşini üzmeyen,eşinin üzülmemesi için kendisini feda eden,kıskançlığı ile boğmayan,kendine ve eşine güvenen,evine eşine bağlı olandır adam gibi adam.bu kişiye göre değişebilir tabii.göreceli biraz da.benim eşim bu tarifteki erkek.adam gibi adam yani.ben eşimi çok seviyorum,böyle bir erkekle evli olduğum için de kendimi çok şanslı hissediyorum.umarım herkes gönlüne göre birini bulur :)

adam gıbı adam sadece kız erkek ilişkilerinde diil kendı erkek arkadslarıyla ılıskılerınde de bellı eder kendını bence en basta dobra olur arkadan konusmaz hatta hiç bi kız hakkındada konusmaz içki masasına eşini sewgılısını anlatmaz saygılı olur her zaman kontrol kendındedır durust olur yalan dolan olmaz sewgısını ailesine sahıp cıkar dostunu aşkını yalnız bırakmaz menfaat dusunmez sahıplenmesını bılır tabııkıde bırazda yapılı guclu kuvvetlı olsun yeter :)

efendı olur bı defa
sonra sever sadık olur
baska kadın bakmaz baskasıyla habıre kıskandırmaz
evıne baglı olur yemegını getırır aksam bı posette olsa alısverısı bogazdan pıntılık etmez
sever sayar saydırır ezdırmez

adam gibi adam,eşine sahip çıkan,eşini her durumda asla yalnız bırakmayan,iyi günde de kötü günde de yanında olan,saygısını yitirmeyen,sevgi dolu,güven dolu olan,eşini üzmeyen,eşinin üzülmemesi için kendisini feda eden,kıskançlığı ile boğmayan,kendine ve eşine güvenen,evine eşine bağlı olandır adam gibi adam.

Bu tarife göre ben adam gibi adamım:teytey::teytey::teytey:

Bu tarife göre ben adam gibi adamım:teytey::teytey::teytey:[/QUOTE]

ilahi alemsin kız :) kaydirigubbakcemile3

sevdiğinden başkasını gozu gormeyen
harama el uzatmayan azda olsa helal kazanan
sevdiğini üzmeyen istemeden kalbni kırdıysada gonlunu almayı bilen
sevdiğini anlayan
yalan soylemeyen
sozunun arkasında duran
bence boyle aklıma bu kadar geldi

dürüst
sadık
sahiplenici
aşık seven sayan
hoşgörülü-anlayışlı :)
ailesini kimseye muhtaç etmeyen
haramdan sakınan
Allahtan korkan
her anlamda temiz
düzenli
kendini sevdiren
yalansız dolansız
evine bağlı
eşini boğmayan sıkmayan
karşılıklı konuşmasını bilen
eşinin daima arkasında olan ve güven veren

hepsinin kuyruğuna teneke bağla gitsin.yok öyle adam gibi adam var diyende yalan söyler..........

özü sözü bir, saygıyı bilen, haksızlık yapmaktan uzak duran ve yapılan haksızlığa da boyun eğmeyen, sevdiklerini maddiyatın üstünde tutan, eşinin iyi kötü gününde yanında olan vs. vs.

X