Lekeler, Çiller Aranzda bu sorunu olan var m :((( yardm edin kzlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

paradise_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
220
0
kızlar benm tenim koyu renk.genelde insanlarda koyu bile olsa vüct rengi normal oluyor ya ama bnm vücudum daha beter bi koyu.özellikle karnımın olduğu yer ve sırtımın tamamı.oralar böyle tavuk teni gibi nokta nokta ya napmam lazım arkadaşlar bişey söyleyin çaresi yok demeyin nolurbenneyaptımki

bronzlaşmak için tülrü çileler çeken biri olarak ne yorum yapacağımı bilemedim..

tamam bronzlaşmak güzel olabilr belki ama(bnce hiç güzel değil) yazın 5 dk güneş görim daha beter oluyo:KK43:( dışarı çıkmak bile istemiyorum:KK43:

Bir çaresi var mı bilmem ama bence sorun yapman gereken bir durumda değil ... Ne güzel işte esmer esmer :)

renk açıcı maskeler uygula vucuduna cnm.
mesela domates maskesi falan. renk açıcı leke giderici maskeleri oku buradan onları vucuduna uygula emın ol açılr :)

benım kardesımde senın gıbı cok esmer ama ben onu kıskanıyorum valla yazın ne kadar guzel oluyo. kendınle barısık ol ii yonden bak.bronzlasmak ıcın ne cıleler cekenler var...hıc kafana takma koruma faktoru yuksek olan bı krem kullan gunese cıkarken bıde denızden cıkdıktan sonra hemen dus alıp guneslen tuzlu suyla kalma....a.s.

kızlar benm tenim koyu renk.genelde insanlarda koyu bile olsa vüct rengi normal oluyor ya ama bnm vücudum daha beter bi koyu.özellikle karnımın olduğu yer ve sırtımın tamamı.oralar böyle tavuk teni gibi nokta nokta ya napmam lazım arkadaşlar bişey söyleyin çaresi yok demeyin nolurbenneyaptımki

Bu nokta nokta olayını vücut yağı kullanarak çözebilirsin.Benimde bacaklarımda var Vücut yağı o bölgeleri sakinleştiriyor.banyodan çıktıktan sonra ıslak vücuduna sür iyi gelecektir.Ama esmerlik konusunda bişey diyemem fakat esmerler herzaman daha tatlı olurlar , daha sevimli ve sııcak kanlı görünürler o da bir gerçek :)):1hug:

X