kızlar ecopirin kullanan varmı aranızda?

penses

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
1.455
13
bu ecopirin ne işe yarıyo arkadaslar ben 2 aydır içiyorum fakat recetede okudum bişey anlamadım yardımcı olursanız

canım ben kullandım ama 2 gün sadece bu hapın işlevi;kan sulandırıcı olması

2 gün önce benden kan geldi ya sabah dr um bu ilacı bıraktırdı artık kullanmiomm...

hımm anladım canım benden böyle bişey gelmedı sende ikizlere hamıleydın dimi canım sana çok geçmiş olsun ben içiyorum hala suan 2 aylığım senın bebekler kaç aylık canım ben sabahları 1 tane içiyorum sen nekadar içiyodun canım bu ilaçtan

günde 1 tane tok karnına içiodum yanlış sölemiiimmm kan sulandırıcı biraz garip bi tabir olmuş yani kan incelticii :)))

evet ikizlerime hamileyim 6+5 :)) senin nasıl gidio bakalım hamilelikkk

benımde hamılelık çok güzel geciyo canım bı sorunum yok çok şükür gayet iyiz bende8.haftamdayım canım bakalım hayırlısı mide bulantın oluyo mu çıkarıyon mu bende bulantı oluyo ama sabahları özellıkle hiç çıkartmadım suana kadar canım inşallah da böyle gider

ayy o bulantıyı hiç sorma hiç çıkarmadım ama nerdeyse tümgün midem bulanioo canım hiçbişi yemek istemio arık yağda kızartılan şeyere dayanamiorum :KK43:( bu nekadar sürcekkii...

Penses bende ecopirin kullanıyorum.Egelinin dediği gibi kan pıhtılaşmasını engellemek için.

kızlar bu ilaç mide agrısı falan yaptımı sizde , cevap verirseniz sevinirim

Merhaba kızlar hamilelikde beyaz ve sarımsı akıntı yaşıyan varmı doktoruma sordugumda normal kan gelmediği sürece akıntıdan korkma dedi ama diyer gebeligimde bebegimin kalbi durdu için kürtaj olmak zorunda kaldim ve suanda kan sulandırıcı ecopirin kullanıyorum ama çok korkuyrm kalp atışını duymasak diye daha 5 haftlk böyle oln varmi banada yardım ci olurmusunuz 😥

Üzerinden baya zaman geçmiş ancak ecopin kullanıyorum bendede kanama oldu acaba doktorunuz neden bırakın dedi neden kanama oluyormus

X