epidural sonrası sırt ağrısı

pempe_panter

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2007
945
6
42
epiduralli doğum yapanlar sırtınızda hiç geçmeyen bir ağrı var mı.ben ve epiduralle doğum yapan arkadaşlarımın hepsinde bu sırt ağrısı var.hatta bi tanesi bir yıl oldu hala geçmediğini söylüyor.bu ağrı ne zamana kadar sürecek.

bende epiduralli dogum yaptim ama dogru düzgün yapamadilar dolayisiyla bende sirt agrisi yok iyiki yapamamislar diyorum ama eltim de o yöntemle yapmis hala belinden igne yaptiriyo agrisi icin 3 sene oldu yalniz ama belki kisiden kisiye degisir canim insallah tez zamanda gecer

bende spinal anestezi ile sezeryan yaptım
aynı şeymi bilmem ama hiç şikayetim olmadı...
ama doktorum doğumdan sonra ısrarla BOL BOL su içmemi söylemişti
bende doğumdan sonra eve gelince ilk bir hafta günde 5 litreye yakın su içmiştim...
birde anestezi yapan doktorun payı çok büyük
işinin ehli biri olması çok önemliymişşş

bel agrisindan ölüyorum hic anlatamam Allah korusun ama özürlü gibiyim uzandigim yerden kalkmam desteksiz mümkün degil ve 8haftadir dogum yaptim yani ... bakalim nezaman gececek ins. cabuk gecer bu hafta ortopediye gitmeyi düsünüyorum...

Allah Allah... bukadar çok şikayeti olanı bilmiyordum.. Bende epidural yaptım ama bende hiç ağrı olmadı. Ne ilk gün nede şuan... Normalde ikinciyide epidural istiyorum ama bunları okuyunca yine korkuyorum.. Ki ben devlet hastanesinde yaptım doğumu mu...

X