Erkekler neden eşlerini kıskanıp,dışarda başka kadınlara bakarlar?

çok basit canım. çünkü kendileri dışardaki açık bayanlara ayıla bayıla baktıkları için başka erkeklerinde kendi eşlerine açık olsa ayılıp bayılarak bakacağını zanneder. o yüzden baskı yapar eşine kapan diye

valla insanın içinden gelirse kapanır gelmezse bu kişinin tercihidir.şahsen benim eşim asla bana kapan,veya kapalı giyin demez.ben zaten her şeyin sınırını ,yerini,zamanını bilirim.gözü dışarıda bir erkek de değildir.ben baksam bana kızar neden bakıyorsun diye.insanın içinde olacak ya gerisi boş.

hertarafını açana göz hakkı der bakarlar
ama kendi eşlerinin o gözlere maruz kalmasını istemezlerde ondan cnm

Neden bakarlar bilemem...
Ancak hep derim,giydiklerimize hiç kimsenin karışma hakkı olmamalı..
Buna asla izin vermemeliyiz..:dilcikar:

kendilerinin baktigi gibi diger erkeklerin de eslerine bakacagini bildikleri icin.
malesef bütün erkekler ayni.

valla eğer bakıyosa o adamın öküzlüğüdür kusura bakmayın.sen madem karına bakılmasını istemiyosun sen de bakma.kadın bakan baksın demiş açmış olabilir ama eşine saygın varsa kafanı çevirceksin.

bana kapalı giyin diye baskı yapan erkek kocam olamayacağı için düşünce yapılarıyla da hiç ilgilenmedim...
ben sadece onların bakacakları grupta kalırım....
şahsi fikrim kişi işi kendinden bildiği için olabilir...
niyeti bozuktur diğer deyişle...

Son düzenleme:
kadınları görsel ziyafet olarak görüp , her hoşuna giden kadını aklının bi köşesinde sevişirken görüntüledikleri için ve diğer erkekleride kendileri gibi sandıkları için, eşlerini, sevgililerini diğer erkeklerin aynı şekilde hayal edebileceği düşüncesine katlanamazlar..
yani eşleri ve sevgillilerinin diğer erkeklerin hayallerinde aynı duyguları uyandıracağı düşüncesi koyar onlara .. çünkü o derece çirkin o derece aşşağılık bi durum..

işte bu yüzden eşleri kapalı giyinmelidir.. maazallah kendi gibi adamların fantezilerine aktrist olur yoksa hatunları :1ninca:

yani şimdi bişi dicem yanlış anlaşılmasın
bazı bayanlar varki dışarıda erkeği geç hemcinsi şaşkınlıkla bakıyo kendisine
öyle bir kıyafet giymişki tüm vucut meydanda sokağa değil plaja çıkıyo sanki
doğal olarak erkeğin de dikkatini çekip bakıyo (askısız düşen badisini çekmeye çalışıyo göğsü görünmesin veya giydiği iki karış eteği çekiştiriyo poposu görünmesin eee dikkati gözleri oralara çekiyo)
erkeklerin
kimisi işte böyle durum olunca şehvetle bakar ama eşine ben erkeğim diye kafa tutup dışarıda elin kızına şehvetle bakarken eşinede böyle bakılmasın diye baskı uygular nasıl bir dengedir bu bilinmez elin kızı sanki ona helal :))
kimiside bu tarz bi kıyfeti bayana yakıştıramadığı için kınayarak bakar yüzünü çevirir bu hoş gözükmediği için hoş karşılanmadığı için eşine uyarıda bulunur onu diğer erkeklerden kıskanır sakınır

ama baskı yapmak çözüm değildir bu kişinin içinde olacak bişi
utanma duygusu !

diye düşünüyorum

Son düzenleme:
bence onların istediğide :1shok: bu canım ya herkez istediğini giyer falan ama heryerinide gosteriyosa ya niyeti baskadır yada yuzune bakımıyo diye ilgiyi baska yerine cekiyodur bi kez erkek kardesimle yuruyoruz karsıdan bi kız geliyo ama allahh afet geliyo dedik yani ayyy bi etek (etek demeye bin sahit lazım) saç baş çok guzel ne diyim simdi topukları masallah 10cm yaklastık ben dedim bebek gibi heralde anammm bide yakından baktık ıyyyy

Son düzenleme:
bencillikten işte, benım karıma kımse bakmasın gözuyle yemesın
ben hepsıne bakayım düşüncesı :1closedeyes:
madem karını kapatıyosun baska kadınlara da saygı dy da bakma
ama kapanmamıslarsa bakıolrar

Son düzenleyen: Moderatör:
empati kuramadıkları içindir belki de, kendi karısına da başkalarına bakıldığı gibi bakılabileceğini düşünemez. sadece çıplaklığa bakıldığını zanneder. oysa kapalı kadınlara da bakan erkekler çıkabilir. erkeklerin hayal gücünden korkmalıyız biraz :1closedeyes:

Yapi olarak acik secik giyinmeyi sevmeyen biriyim...giyeni yadirgamam herkesin kendi tercichidir ammennah....o yüzden belki esimle hic böyle gereksiz tartismalarimiz olmadi.benneyaptımki

Tabikide disardaki kadinlara bakip sürekli agzinin suyunu silen lakin esinin corapsiz bile cikmamamsina izin veren erkekler var....namus kavraminin ikiyüzlülügü sadece...:kahve:

yani şimdi bişi dicem yanlış anlaşılmasın
bazı bayanlar varki dışarıda erkeği geç hemcinsi şaşkınlıkla bakıyo kendisine
öyle bir kıyafet giymişki tüm vucut meydanda sokağa değil plaja çıkıyo sanki
doğal olarak erkeğin de dikkatini çekip bakıyo (askısız düşen badisini çekmeye çalışıyo göğsü görünmesin veya giydiği iki karış eteği çekiştiriyo poposu görünmesin eee dikkati gözleri oralara çekiyo)
erkeklerin
kimisi işte böyle durum olunca şehvetle bakar ama eşine ben erkeğim diye kafa tutup dışarıda elin kızına şehvetle bakarken eşinede böyle bakılmasın diye baskı uygular nasıl bir dengedir bu bilinmez elin kızı sanki ona helal :))
kimiside bu tarz bi kıyfeti bayana yakıştıramadığı için kınayarak bakar yüzünü çevirir bu hoş gözükmediği için hoş karşılanmadığı için eşine uyarıda bulunur onu diğer erkeklerden kıskanır sakınır

ama baskı yapmak çözüm değildir bu kişinin içinde olacak bişi
utanma duygusu !

diye düşünüyorum

askısız badimide giyerim ,şortumuda çekerim altıma. ,
1. bunu giydim diye utanma duygum yok demek değildir bu. böyle gördüm ailemde böyle devam ediyorum. bizde ki utanma duygusunun şekilcilikle alakası yoktur. dürüst olmayan ,haram yiyen,hırsızlık yapan,onun bunun karısına kızına,erkeğine yan gözle bakan erkek yada kadın utansın, ben değil.
2. askısız straples body giydiysem çekerimde. olabilir . düşebilir . bundan da hiç rahatsız olmam.. insanlık hali...

mesaj 2 defa gitmiş............

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok basit aslında erkeklerin nefisleri bizimi kadar sağlam değil bakmıyor denilen bile sokakta değilse televizyonda görür illaki bakar e kendini nefsini bilen adam bütün erkeklerin nefsinin aynı olduğunu bilir ondan eşine karışır.
Ben böyle karışıyor bilmem ne bu tarz konulara çok takılmıyorum.Eşimden ay ne güzel kız dediğini yada bakışlarını yakalamadım hiç.Kıskançlık krolukla karıştırılmasın bende bazen eşime bazı şeylerin çok yakıştığını görüp bensiz çıkıcaksa dışarı hemen değiştirtirim.Bu benim millete baktığımı mı gösteriyor.Eşimi kıskanıyorum ötesi yok.
Ama asla bakmaz diyemem ben bakıyorum bazen açık saçık olana değil ayrıca güzele bakarım ben açık saçık giyinen gibi bir ayrım yapmıyorum ben,isteyen istediğini giyer ayrıca televizyonlar yeterince doyurdu insanları açıklık saçıklık mertebesini aştık bence.

X