Erkekler neden eşlerini kıskanıp,dışarda başka kadınlara bakarlar?

avrupa birliği ile nasıl alaka kurdunuz hiç anlayamadım :u
Avrupa birligi konusunda - hayale dalmis arkadasa latife yaptim,bukadar:roflol:!

Insanlar her zaman bilmedikleri seyleri gozunde buyuturler ve de merak ederler. Bazilar da, koru korune ozenmeyi ve taklit etmeyi . Bir AVRUPALI olarak, giyim konusu bireysel oldugunu dusunuyorum ve insanlarin yasadiklari kitalarla alakali degil. Davranislari da daha cok onlarin aldiklari terbiye ve ahlaki degerleri(anlayislari) ile baglantili.
Iki dusunce tercume etmeye calisacagim:
"Bir kiyafet dikkatleri cekmiyorsa,demek ki insan uygun giyinmistir"! (William Somerset Maugham)

"Eger bir kadinin guzeligine carpildiysaniz,ama ustunde neler giydigini hatirlamiyorsaniz,demek onun giyimi kusursuzdur"! (Ungaro)

P.S. Eger tercume basarisiz ise Lola Bunny duzeltsin
a.s.

,
QUOTE=Mrs.Sönmez;6559055]bir başkasının benim vucudumun neresini kapanıp neresinin açılacağına karar vermesi ve
bunun normal görünmesi ne acı[/QUOTE]

canım . çok haklısın.a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Avrupa birligi konusunda - hayale dalmis arkadasa latife yaptim,bukadar:roflol:!

Insanlar her zaman bilmedikleri seyleri gozunde buyuturler ve de merak ederler. Bazilar da, koru korune ozenmeyi ve taklit etmeyi . Bir AVRUPALI olarak, giyim konusu bireysel oldugunu dusunuyorum ve insanlarin yasadiklari kitalarla alakali degil. Davranislari da daha cok onlarin aldiklari terbiye ve ahlaki degerleri(anlayislari) ile baglantili.
Iki dusunce tercume etmeye calisacagim:
"Bir kiyafet dikkatleri cekmiyorsa,demek ki insan uygun giyinmistir"! (William Somerset Maugham)

"Eger bir kadinin guzeligine carpildiysaniz,ama ustunde neler giydigini hatirlamiyorsaniz,demek onun giyimi kusursuzdur"! (Ungaro)

P.S. Eger tercume basarisiz ise Lola Bunny duzeltsin
a.s.

yaşadıkları kıtalarla değil belki ama yaşadığı çevre ile ilgilidir evet, siz avrupalı olduğunuz için türkiyedeki erkeklerin giyim kuşam demeden herkese bakabildiklerini unutmuş olabilirsiniz. kıyafetin dikkat çekip çekmemsi de zaten çevreyle ilgili, bu devirde kapkaralara bürünüp gezerseniz bırakın erkekleri, herkes bakar.

yaşadıkları kıtalarla değil belki ama yaşadığı çevre ile ilgilidir evet, siz avrupalı olduğunuz için türkiyedeki erkeklerin giyim kuşam demeden herkese bakabildiklerini unutmuş olabilirsiniz. kıyafetin dikkat çekip çekmemsi de zaten çevreyle ilgili, bu devirde kapkaralara bürünüp gezerseniz bırakın erkekleri, herkes bakar.

Türk erkekleri herkese bakıyor evet kara carsaflı olsun olmasın,
ve şöyle bir durum var ki herkese baktıklarından kendı karıları kapalı olsun ıstıyorlar,
bır tanıdıgım evlı bayana eşi hıc parası yokken kredıler cekıp araba aldı, sebebı seymiş karısı otobuse bınınce işte kötü gözle bakarlar dokunurlar fortculuk yaparlar vs dıye karısını korumakmış, adam nasıl biliyor hemcinslerini ama...
kadın guvende olsun dıye araba almıstı ona,
ne ilginç bir ülkede yaşıyoruz değil mi, hem kendileri bakıp diger kadınlara kendi karılarına bakılmasın dıyorlar ama kendiler de bakmaktan ala koymuyorlar kendilerini :dilcikar:

dışardaki tatlı gelir erkeklerimizede ondan bakarlar bizimkileri göre göre bıktıkları için dışardaki farklı gelir

Canim benim, esim de turk erkegi,ben de turkum! Anlatmak istedigim sey su-HER SEY BIREYSELDIR ve DAVRANISLAR INSANLARIN ALDIKLARI TERBIYEYLE ALAKALI. Her yerde iyi ve kotu insanlar oldugu gibi. Dedigin dogrudur,ben de ayni seylerden sikayetciyim,ama biraz zaman ve egitim belki de.
Turkiyedeki hayati bilmezsem okadar emin yazarmiydim?yerimseniben a.s.

Tesekkurler,L o l a B u n n y! Aceleyle yazilmis.
Bir seyi dusunurken ,en az 5 dilden geciyor aklimda.Ya sen???-5 dilde kendi adini yazabilecekmisin,acaba???????????:mymeka:

kendi adımı diğer dillerde nasıl yazabilirim sence, özel isimlerin başka dillerde karşılığı yoktur. :roflol:Bundan sonra sana:teytey: cevap vermiyorum çünkü konunun dağılmasını istemiyorum.

Tesekkurler,L o l a B u n n y! Aceleyle yazilmis.
Bir seyi dusunurken ,en az 5 dilden geciyor aklimda.Ya sen???-5 dilde kendi adini yazabilecekmisin,acaba???????????:mymeka:

P.S. Eger tercume basarisiz ise Lola Bunny duzeltsin a.s.
arkadaşım bunlar ne demek böyle ya, cidden şaşırıyorum
sen 5 dil biliyorsun bizler sıfır mı?
sadece konuyla ilgili yazıp polemik yaratmasak da konu sapmasa ne kadar hoş olurdu di mi?
ayy bana neyse, gördüm mü dayanamıyorum napayım

erkeklerin doğasında var ..evdeki ne kadar iyi olursa olsun bakarlar...benneyaptımki

:roflol:
sadece konuyla ilgili yazıp polemik yaratmasak da konu sapmasa ne kadar hoş olurdu di mi?
ayy bana neyse, gördüm mü dayanamıyorum napayım[/QUOTE

Fusfus,balik hic tutamadim,ama lafimin ikincisisin! a.s alkisalkisalkis
Bu su ki, kime ve ne yazdigimi okumadan,komp leks yapmissin.Ve bunun yeri benim sirtim degil,demek!!!

P.S. Bu arada bildigim diller 6;turkceyi unutmusum! (trip yapma)

Son düzenleme:
kendi adımı diğer dillerde nasıl yazabilirim sence, özel isimlerin başka dillerde karşılığı yoktur. :roflol:bundan sonra sana:teytey: Cevap vermiyorum çünkü konunun dağılmasını istemiyorum.[/quo

O SANCTA SIMPLICITAS!!!

Son düzenleme:
:roflol:
ayy bana neyse, gördüm mü dayanamıyorum napayım[/QUOTE

Fusfus,balik hic tutamadim,ama lafimin ikincisisin! a.s alkisalkisalkis
Bu su ki, kime ve ne yazdigimi okumadan,komp leks yapmissin.Ve bunun yeri benim sirtim degil,demek!!!
P.S. Bu arada bildigim diller 6;turkceyi unutmusum! (trip yapma)
canım sen 100 dil bilsen de benim seviyemde olamazsın zira bu bütün mesajlarından belli
sen site kurallarından bihaber olabilirsin ama ben değilim
o yüzden muhattabım olamazsın, kötü içerikle rahatsızlığımı yönetime bildirdim
sana dillerinle mutluluklara.s.

kadını malı gibi gören zihniyetin bir davranışı bu....
çok incitici çok sinir edici....

Merhaba..

Konu başlığında böyle bir ifade kullanmış olmanız,konu içeriğinin bu duruma gelmesinde en büyük etken..
Aslında siz içerik olarak başka şey paylaşmak isterken,konu başlığında belirtmiş bulunduğunuz,''kapalı açık kadınlar'' kelimeleri yüznden konu amacından çıkıp,dine,örtüye,medeniyete ve daha birçokşeye gelmiş..

Bu yüzden konu açarken,içerik kadar konu başlığı da çok önemlidir..
Lütfen içerikle konu başlıklarının paralel olmasına dikkat edelim..yerimseniben

Konuda karşılıklı yazışmalar,konu ile alakasız yorumlar(din,geyik,vs vs) konudan temizlenmiştir..
Her konuda belirtiyoruz lütfen konu içlerinde karşılıklı,polemik yaratacak mesajlaşmalar olmasın.a.s

Konu paylaşıma açılmıştır..
Kolay gelsin..
Kadınlar Kulübü

Bu uyarıları her on dakikaya bir yapmalı mıyız biz??

Bu mesajımın hemen altından başlamış yine,atışmalar,imalar,taşlamalar,karşılıklı yazışmalar...Sanki hiçbişey yazılmamış gibi..

Bunu sizlere daha nasıl açıklamalıyız bilemiyorum..

Konu incelemede....
İnceleme uzun süreceğe benziyor...a.s

X