tekrarlayan düşükler

esya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2009
36
0
merhaba sevgili arkadaşlar ardarda düük yapıp sonra hamile kalan ve bebek sahibi olan varmı morale ihtiyaç var da .allah isteyen tüm arkadaşlara sağlıklı hayırlı bebişler nasip etsin.şimdiden teşekkürler.

ben de 3 düşük yaptım inş bir gün bizde anne oluruz
ne kadarlıkken düşük yaptın

bende 3 düşük yaptım.hertürlü test yapıldı.hiç birey çıkmadı.bıktım artık şansızlık denmesinden.şu belirsizlik...şimdide tüp bebek denedik.tekrar hamileyim.inan doya doya sevinemiyorum hamile kaldığıma.hep kanamam olcakmış gibi..(.5-6 haftalıkken düşürüyorum)

bende 3 düşük yaptım.hertürlü test yapıldı.hiç birey çıkmadı.bıktım artık şansızlık denmesinden.şu belirsizlik...şimdide tüp bebek denedik.tekrar hamileyim.inan doya doya sevinemiyorum hamile kaldığıma.hep kanamam olcakmış gibi..(.5-6 haftalıkken düşürüyorum)
cnm senin kese gözüküyormuydu
yoksa kimyasal gebelikmiydi

aynen benimde hiçbir sebebi yok hamile kalmaktan korkar oldum ama dayanıyorum bu cumartesi donmuşlarla denicez transfer var.bende hep kalp atışı alacakken bitiverio

umudumu kaybetmedim sizde kaybetmeyin ama bizim streste biraz farklı biz hamile kalıncada mutlu olamıyoruz hep bir korku

merhaba arkadaslar ben de bes dusuk yaptim 6. 8.9.12. haftalarda simdi Allah'ima sukurler olsunki 7,5 aylik hamileyim Rabbime ne kadar sukretsem azdir.Allah herkese ve sizlerde nasip etsin insaAllah.Bu arada benim hicbir sebep bulunamadi ve yapilmayanda test kalmadi.Simdi dua ediyorum insaAllah hayirlisiyla Allah kucagima da almayi nasip eder cunku riskli bir hamilelik geciriyorum ilk uc ayim kanamayla gecti.Iste boyle sorun bu olunca hemen etkileniyorum ve sizleride cook iyi anliyorum.Allah hepimizin yuzunu guldursun insaAllah...

hamile kalsanizda sevinemeek konusunda da cok haklisiniz cunku ben de hala sevinemiyorum taki kucagima alana kadar insallah oda olur Allah'in izniyle

amin insallah
ama sizlere birkac tavsiyede bulunabilirim acizane;ben ilk defa bu hamileligimde hamile kalmadan once aspirin,folik asit,progesteron,vitamin kompleksi ve B12 eksikligimden dolayi vitamin B12 kullandim ama tabiki hersey Rabbimizin izniyle tedbir bizden...

arkadaşlar mrehabalar...bende iki düşük yaptım.her iki denememdede hamile kaldım kalp atışlarını duymak nasip olmadı , düştüler.üçüncü denemeyi yapıcaz fakat çok korkuyorum yine aynısı olursa diye .şimdi şu anda düşüklerin sebeplerini araştırmak için testler yaptırıyor .fibrinojeni 400 ün üstünde çıkan varmı.

amin insallah
ama sizlere birkac tavsiyede bulunabilirim acizane;ben ilk defa bu hamileligimde hamile kalmadan once aspirin,folik asit,progesteron,vitamin kompleksi ve B12 eksikligimden dolayi vitamin B12 kullandim ama tabiki hersey Rabbimizin izniyle tedbir bizden...

canım sende kan pıhtılaşmasımı vardı.aspirin kullandın.doktorum banada hamilelikten önce aspirin verecek cevaplarsan sevinirim.

amin insallah

canım 7.5 aylık hamileymişsin.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

bu ardarda düşüklerde net bir neden olmayınca sanırım her koldan tedbir alıo dr larda.ben de aspirin hatta heparin iğne kullandım b12 ve folik asit zaten içimde patlama yaptı.Çocuk olmayı başarırsa cin gibi bişi olur içe içe gidioz bakalım sonu hayırlı olsun hepimize.

bu ardarda düşüklerde net bir neden olmayınca sanırım her koldan tedbir alıo dr larda.ben de aspirin hatta heparin iğne kullandım b12 ve folik asit zaten içimde patlama yaptı.Çocuk olmayı başarırsa cin gibi bişi olur içe içe gidioz bakalım sonu hayırlı olsun hepimize.

arkadaşım...sende bir sebep bulunamadımı.benim kan pıhtılaşma sı sınırı biraz geçmiş onun için aspirinle başlicaz sonra arkası heparin falan gelicek herhalde...

kizlar allah yardimciniz olsun dusuk yapmadim ama sizleri cok iyi anlayabiliyorum sevinipte kursaginizda kalmasi cok zordur eminim

merhaba BLUESUU
amin canim cok tesekkurler Allah herkese nasip etsin insaAllah banada yavruma kavusmayi nasip esin.

Soruna gelince yok canim kan pihtilasmasi falan cikmadi birazcik fazla cikmisti protein s idi galiba tam hatirlamiyorumda dr onemli degil hepsi duzgun birde boyle deneyelim cunku herseyin normal cikiyor demisti.Ve tabiki bol dua ve sabir ben yedi bucuk yillik evliyim...

cnm senin kese gözüküyormuydu
yoksa kimyasal gebelikmiydi

canımcım ilk iki gebeliğim aşılama ile olmuştu bir tanesi kimyasaldı fakat diğerinde kese göründü kürtaj oldum.diğer gebeliğim kendiliğinden oldu.onda da kese göründü.hatta ilk iki düşüğümden de farklıydı kese büyümeye devam etti.kanamam olduğu halde kesemde bozulmamıştı.kanamam da ilkindeki kadar yoğun değildi.ama hsg değerim düşünce anladık düşük yaptığımı.beni en çok yıpratan düşüğüm ilki oldu ama...üstünden 1 yıldan fazla geçti hala etkiler beni...uzun lafın kısası herkese hayırlı hamilelikler dilerim.bu arada hemen cevaplayamadığım içinde üzgünüm uzun zamandır sayfaya giremedim bitürlü

Merhaba arkadaslar bende gecen sene 2 defa düsük yaptim ve bir senedir olmuyo dr.kan pihtilasmasi oldugunu söyledi benim durumumda olup hamile kalan ve dogum yapan varmi aranizda.ALLAH UMARIM HEPINIZI ICINDEDE BENI ANNE ADAYI YAPAR:

X