Sol tüp kapalı hamile kalanlar

Merhaba arkadaşlar bir süredir siteyi takip ediyorum. Ben de kendi durumumu yazmak için üye oldum. Acaba benim gibi olan var mı nasıl süreçler yaşandı merak ediyorum açıkçası. 1,5 senelik evliyim ve bebek istiyoruz biz de. Evlendiğimizden beri korunmuyoruz ama hamile kalamadım. Bunun üzerine doktora eşimle birlikte gittik. Öncelikle benim prolaktinim yüksek çıktı. 40 civarında, doktor dostinex verdi, bir de geçen ay hsg filmi istedi. Hsg de sol tüpüm tıkalı çıktı, ilaçla açmaya çalıştılar ama açılmadı. Eşimden de semen analizi istediler. Sperm sayısı iyi çıktı ama morfoloji bozuk ve hızı biraz düşük denildi. Hsg den sonra doktor 1 ay korunmamızı istedi şimdide aşılama öneriyor. Femara verdi bir de yumurtaları daha da artırmak içinmiş. Eşime de argimen takviye verdi. Bu şekilde olup hızlıca hamile kalabilen var mı? Her ay bir umutla bekliyoruz ama regli olduğumu görünce o kadar moralim bozuluyor ve üzülüyorum ki. O yüzden inşallah isteyen herkesin sağlıklı bebişleri olur. Bana tavsiye olarak söyleyebileceğiniz ya da benim gibi olup hamile kalan var mı aranızda.
🌸
Dış gebelik sonucu sol tüpüm alındı. Tek tüple iki aşılama tutmadı. Tüp bebek tutmadı. İki kez doğal yolla kendiliğimden hamile kaldım. Biri düşükle sonuçlandı. Diğerine şuan hamileyim. Tek tüplede hamile kalınıyor stres yapma. Takviyelerle eşinin sperm konusunu destekleyin inşallah güzel haberler alırsınız.

Dış gebelik sonucu sol tüpüm alındı. Tek tüple iki aşılama tutmadı. Tüp bebek tutmadı. İki kez doğal yolla kendiliğimden hamile kaldım. Biri düşükle sonuçlandı. Diğerine şuan hamileyim. Tek tüplede hamile kalınıyor stres yapma. Takviyelerle eşinin sperm konusunu destekleyin inşallah güzel haberler alırsınız.
Teşekkür ederim canım 🌸 umarım ben de hamile kalabilirim, bu ayı yine heyecanla bekliyorum. Takviyelere devam ediyoruz şu an, sonuçlarımız da güzel olur inşallah

X