Ebru Şallı ile her sabah yapanlar buraya.

Arkadaşlar ebru şallı ile plates hala devam ediyormu ben baktım bugun acaba yanlış saattemi baktım 10 du göremedim??
Birde doğumdan sonra karın için faydasını görenler yazabilirimi lütfen çok teşekkürler..

her sabah saat 10:20de başlıyor canım:)harika karın göbek basen alt karın belin yanındaki çıkıntılar herşeye birebir tabi boğazıda tutacaksın 3 ayda bambaşka bir vücudun oluyor hergün yapmak ve hareketleri doğru yapmak şartıyla tabi:)

Peki bisi sorcam ben diyelim yarın baslıcam ilk olarak daha degisik hareketlerle
baslanıosa gec kalmıs olabilirmiyim ki ? Yani yarın izlesem yapsam olur mu önceden baska hareketleri
bilmen gerekiomu ?

her sabah saat 10:20de başlıyor canım:)harika karın göbek basen alt karın belin yanındaki çıkıntılar herşeye birebir tabi boğazıda tutacaksın 3 ayda bambaşka bir vücudun oluyor hergün yapmak ve hareketleri doğru yapmak şartıyla tabi:)

Sağol canım bugun yaptım valla bekledım meger ben erken bakıyormuşumkaydirigubbakcemile3
Benim kilo sorunum yok zaten boğazımı 8 aydır tutuyorum 32 33 kilo vedim dogumdan sonra çok sukur ama sıkılaşma zamanıyerimseniben

Bugun kalça günüymüş valla ben göbek ıstıyordum kalça yaptı bütün gün acaba yarında karınmı yapıyor??

Peki bisi sorcam ben diyelim yarın baslıcam ilk olarak daha degisik hareketlerle
baslanıosa gec kalmıs olabilirmiyim ki ? Yani yarın izlesem yapsam olur mu önceden baska hareketleri
bilmen gerekiomu ?

bastan anlatıyor zatrn hep bıkmadan sıkılmadan helal olsun bacıma sen ılk basta her hareket 10 sa 5 yap baktın belın felan cok agrıyor o hareketı bırak ılk gun cok yuklenırsen acaıp hamlarsın sabır ısı

haftaya perşembe günü karın günü arkadaşlar zaten hergün fazlasıyla karına yükleniliyor,bugün top günüydü belin yan tarafları karın resmen inceliyor sıkılaşmak için yağların yok olması için birebir hareketler,nettende indiirp yapabilirsiniz tv8de ki videoları önce indirin sonra izleyin en son halletmişlerdi o sorunu ama indirip izlerseniz donma olmaz:))

Sağol canım bugun yaptım valla bekledım meger ben erken bakıyormuşumkaydirigubbakcemile3
Benim kilo sorunum yok zaten boğazımı 8 aydır tutuyorum 32 33 kilo vedim dogumdan sonra çok sukur ama sıkılaşma zamanıyerimseniben

harikasın duygu valla şoke oldum 32 33 kg he çok tebrikler zaten boğazı tutmazsan gerisi hikaye lahana alma kapsülüymüş falan:)kaç kg almıştınji öle doğumda ikizmi doğurdun naptın??:CüvCüv:

5 ay yaptım bır sonuc alamadım sonuc ıstıyorsanız yuruyuste yapın dıkkatte edın yemenıze ben 57 kg yum zaten boyumda 67 ama bız kadınlarda herzaman daha ıyı olsun duygusu oldugundan bende daha fıt gorunmek ıcın ve sırt agrılarım ıcın yaptım 1 aydır yapmıyodum sızlerıde okuyunca ve bana bakan pılates topunu gorunce hadın tekrar dedım dun basladım bıraz az yaptım hamlamamk ıcın ama sımdı kaburgalarıma yapısık kaslar nasıl agrıyor

ya nasıl fayda göremedin çok ilgnç ben üç aydan beri yapıyorum ve müthiş değişim var kg vermiosun belki ama incelme müthi zaten bende sıkılaşma istiyodum ve asla bırakamam ve sabahları yağ yakıcı içiyorum sıcak suya iki çorba kaşığı elma sirkesi bir tatlı kaşığı bal ve dört adet tane karanfil ohhh aç karnına önce bi bardak sade su içimi yıkasın diye sonrada bu karışım ardından yarım saat bekliyorum ve güzel bi kahvaltı ardından pilates harika ben çok mutluyum eğer fit olmak istiyorsak hayat boyu yediklerimize dikkat edicez öle yok bi sene ye bi ayda ver hep kontrol hep az yemek gerek herşeyden tadıcaz ama okadar gerisini bırakın kendini ve vücudunu sevmeyenler yesin sizde böle ortalıkta fit ve seksi vücudunuzla salının herkese nispet:))))valla sağlıklı vemutlu bir yaşam için hep kendimize bakıcaz bakınlar spor sağlıklı beslenme başka yolu yokkkk pilatese devammmmmkaydirigubbakcemile2

cnm merhaba ben bişi sorucam pilatese başlıyorum bu hafta ama kafama bi soru takıldı kilom normal görünüş olarak memnunum kendimden sadece sıkılaşmak için yapıcam ama aynı zamanda daha ince görünmek istemiyorum çok zayıf sevmiyorum ve kalçalarımı felan küçültür mü bu spor küçülmesin istiyorum=)

meraba canım yoo küçülme olmaz zaten sloganımız zenci kalçaları beyonce gibi olucak diye başaladık gerçketende yukaru kalkma ve taş gibi kalçalara ulaşıosun 3 ayın sonunda tabi vücudundaki yağ oranına göre daha çabukta ulaşabilirsin bu görüntüye:)görüntü şu daha sıkı ve diri bir vücut daralan hatlar incelen bel giden yağlar:)sıklaşan kalçalar kuvvetlenen kollar tuzluklardan kurtuluyoruz hani şu kola ltından sallanan şeyler daha sıkı ve sağlam kaslı bacaklar yani sen ne kadar zayıf olursan ol sağlıklı ve fit gözükmek için plates şart ebruyu görmüyomusun 48kg ama nekadar sağlıklı gözüküo tabi onunki bünye meselesi baya bi zayıf ama gayet zinde ve vücut yaşı 10 yaş genç gerçek yaşından:)karar senin tatlım sırt ağrıları için stresten kurtulmak için doğru düzgün bir duruş için daha sayayımmı her derde deva pilates gel sende katıl bu zincire:)

herkese merhaba bende 1 haftadir pilates yapmaya basladim. gercekten simdiden kendimi cok iyi hissediyorum. tas gibi olana kadar da devam edecem hihoyyyt :)))

devam aysun devam taş gibi kalçalar sımsıkı kollar ve dipdiri bacaklar için devam yazın bile durmak yok programın tekrarları olacak devam ediyoruz sağlıklı ve mutlu bir yaz geçirmek için:))

kızlar merhaba.aslında uzun zamandan beri bende yapmak istiyorum.DVD sini almak lazım acaba.ben çalışıyorum.tvde izleyemiyorum.birde merak ettiğim birşey var.boy uzattığı doğrumu.yani mezurada değişiklik oluyormu gerçekten ben pek inanamıyorum boy uzamasınada.neyse hadi hepinize kolay gelsinalkisalkisalkis

yansın yağlarrrrr evetttttt:))elacım şimdi 5-6 cme kadar uzayanlar var mesela burak kut 6cm uzamış şöleki dik durmayı öğreniyorsun burdan bi kazancın var,eee bacakların uzuo kaslar uzuo uzun gözüküosun eee daralıosun uzun gözüküyorsun yani mezroda olmasada insanların gözünde ve aynada uzun görünüosun sayılara takılma önemli olna senin kendini nasıl hissettiğin:)

X