Hitap şekli

rcanr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
2
0
38
Tekrar selam arkadaşlar,

Eşiniz size nasıl hitap ediyor?
Nasıl etmesini isterdiniz?

Benimki bebişkom diyor, bebeğim diyor bazen kızıyorum, içimden öyle geliyor napiiiim diyor:) kaydirigubbakcemile

benim kocisim hayatimdiyor:asigim: dogrusu benimde hosuma gidiyoyerimseniben
güzel konu tesekkürlerkaydirigubbakcemile5

bu sabah kanks dedim ben benimkine içimden geldi
bozuldu ama sonra kurtardım sen benim herşeyimsin die

benimki de bana bebeğim diyor ben de ona bebeğim veya beybim diyorum bunda kızıcak ne var anlamadım:uhm:

3 senedir birlikteyiz ilk gunden beri hic ismimizle hitap etmedik.Simdi bi toplumda soylesek bile tuhaf geliyor bana :kızgın: genelde ben yavrucum o askim diyo :asigim:

bana her lafı diyo:bebeğim,yavrum,cnm,aşkım,tatlım,güzelim.........
ama genelde ben cnm diyorum o hepsini diyo :KK70:

Tekrar selam arkadaşlar,

Eşiniz size nasıl hitap ediyor?
Nasıl etmesini isterdiniz?

Benimki bebişkom diyor, bebeğim diyor bazen kızıyorum, içimden öyle geliyor napiiiim diyor:) kaydirigubbakcemile

bal dudaklım efem paşam aşkım birtanem bebğim vsŞeniz

çikinem,topak kuşum,deli dilom vs vs daha bir sürü hitaplar üretir benimkikaydirigubbakcemile3hakkını yemiyim tatlım şekerim hayatım bebeğim der bi de

aşkım bitanem herşeyim aşkısı herşeyi der benim aşkım bende aynen:asigim:

adımızla hitap edersek küfür etmiş gibi bişey oluyoruzkaydirigubbakcemile3zaten kavga edince ismini söylerim oda demek ....hee tamam o zaman aso der..hayatım bitanem canım demeyiz asla..deriz bişeyler ama napıcaksınız:ecrin_bebek:lülülülülülü..

aşkım,bitanem,bebegim,canım ,cennetim ve daha birsürü şeyler der benim aşkım onu cok seviyorumkaydirigubbakcemile3

aşkım,canım,bebeğim,herşeyim,kujum,hayatımın anlamı....içinden o an ne geliyosa hiç adımızı kullanmayız nerde olursak olalım ...bişey isterken bile rica eder kocişim :)

Banada aşkım genelde ''bebeğim benim'' der. çok hoşuma gider :eek:
sen niye kızıyorsun bu hitap şeklıne anlamadım:sm_confused:. bence bebeğim çok güzel, saf, tertemiz bi hitap şekli diye düşünüyorum:uhm:. Ama belkide bu hitap şekline bi takıntın var, olabilir. bende mesela Yavrum denmesinden hiç ama hiç hoşlananmam. çok çirkin geliyor bana:1closedeyes:.Hani yolda yürürken arkandan sapık adamlar "yavrum" diye seslenir yaa. ondan galiba. Ama neyseki zaten aşkımda bana hiç yavrum demedi.
onun dışında bide meleğim, bitanem, aşkböceğim, balım, cansuyum, güzelyüzlüm, aşkım v.s. der herşeyim :asigim:
çok seviyorum onu aşkıımmm benim Şeniz

Canım der daha çok...
Ya da sadece Elif..
Sesinde anlam buluyor ismim öyle güzel söylüyor ki...

en çok bebeğim, bebişim ve aşkım
ama canım, hayatım, bitanem hepsini diyor.

ben "gülüm" denmesinden nefret ederim
o nedenle hitap olarak onu kullanmıyor.

X