yüzdeki favori kılları???

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
40
Arkadaşlar yüzünüzdeki favori kıllarını alıyormusunuz?Benim çok tuhafıma gidiyo artık çok belli olmasada almak istiyorum sir ağda ile alsam olurmu acaba???senağlama

çok belli olmuyorsa almanızı tavsiye etmem...ama sizi rahatsız edecek kadar belirginse neden almayasınız ki?....güzelleşmek için birçok şey yapıyoruz...bu da zincirin bir halkası...gerekiyorsa alınsın..ben rahatsız olduğum için 2 yıldır aldırıyorum...sir ile alıyorlar...ve çok memnunum....ayda 1 defa aldırıp kendimi bakımlı hissediyorum....bu his çok önemli işte.....

Evet Ayşecik doğru söylüyorsun.Hem sir ağda ile çoğalmaz üstelik azalır değilmi???

Evet Ayşecik doğru söylüyorsun.Hem sir ağda ile çoğalmaz üstelik azalır değilmi???

evet bitanem...kesinlikle çoğalmıyor....benimkiler azaldı bile.....çoğalma yapması imkansız bir durum....rahatsız ediyorsa mutlaka aldırmalısın...bunu ben tıpkı şuna benzetiyorum:bacakların tüylenmiş ve sen o gün öğleden sonra çok beğendiğin,sana çok yakışan bir eteğini giyeceksin...çok önemli bir işini halletmek üzere gitmen gerek...fakat bacaklarındaki tüylerden dolayı o heveslendiğin eteği giymeyip,kumaş bir pantolon giyorsun ve o gün hevesin kırılıyor...bu demoralize ile kendini kötü hissedip,durağan bir gün geçiriyorsun.....oysa tam tersi olsaydı ve sen bacakların tüysüz olarak o eteği giyseydin belki kendini mutlu hissedip o gününü süper geçirebilecektin....

ben bu durumu aynen böyle düşünüyorum....istediğim ve hayalini kurduğum şeylerin bir kıl yüzünden gerçeklememesi beni mutsuz eder....mutlu edecekse beklemeye ne gerek var ki...öyle değil mi filizim.....benim fikrim bu doğrultuda bitanem...sevgiler.....

:1hug:a.s.

Evet canım doğru söylüyorsun kuaförümede sorup hemen alacağım.....

kızlar ben de aynı sorunu yaşıyorum.aslında çok diil çevremdekiler abartıyosun aldırma sakın diolar ama kişinin kendi hissettiğidir ya başkası anlayamaz hani.bide esmerim ve siyahlar bu yüzden sinir oluyorum.erkek arkadaşım da şakayla karışık uğraşıyo benimle seviyo onları falan :)aldırsammı gaza geldim ben de...zaten bu kk ya takılalı bi haller oldu bana.burda duyup görüp yapmaya başladığım bir sürü şey oldu :p ama ben sert çıkarlar diye korkuyorum olurmu ki öle bişi kıllar sertleşirmi????ne diosun ayşecik??

ben aldırmayı düşünmüyorum çok rahatsız etmıyor aslında ama sir ağda bana mantıklı gelmıyor
bari sir ağdadn sonra bioder felan sürün
ben arastırdım yine aradım mail attım yüzümü almadn bioder olmaz mı diye
olur ama biraz etkisi gecikir dediler hiç farkemtez bnm için yeterkı azlsın acelemız yok
kısacası ben aldırma taraftarı değilinmmm

bence aldırmayın ben aldırdım başedemiyorum şimdi. sir falan hikaye. dokunmayın derim

Yaaa ciddimisin acemi perii.Dahamı çok çıkıyor yoksa???

daha sert daha çok çıkıyor. yüz bu gizleyemiyorsun. karınca yağı falan da kullandım. haftaya kalmadan çıkıyor ve görüntü kötü oluyor. lazer yaptırıcam ben bıktım artık. sakın dokunmayın

Ayyy öle ise dokunmayalım bizde esmermisin sen canım kılların sertse ondanda olabilir.

arkadaşlar..benim yüzümde hiç sert çıkmadı....sir ile bir süre aldırınca seyrelme oluyor....acaba sizde hormon bozukluğu olabilir mi?...hormon testi yaptınız mı arkadaşlar?...çünkü başka bir sebep göremiyorum....neden sert çıksın ki?....çok ilginç yani canlar yaaa...benim arkadaşlarımın hepsi de aldırıyor ve hiç böyle bir şikayet duymadım....herkes görüşünü ,fikrini söyledi...benim fikrim bu doğrultuda....sevgiler.....

iki haftada bir kuaföre gidip aldırmak gerekiyor ama mutlaka sirle aldırın.
ben şahsen pişman değilim ama biraz uğraştırıcı.
bi de bazen batık batık kıllar oluyo, o çok fena..

cilt tipine kıl köküne ve ten rengine göre değişir bunlar bence en iyisi aldırmamak

bencede aldırmayın.bende esmerim ve tüylerimde siyah.ama kalın deil baya tüy.aldırdım ve pralar bembeyaz kaldı.bu sefer orası tertemiz oldu etrafındaki minik tüyler belirginleşti.şahtım şahbaz oldum.2 sene önce bi kere aldırdım daha töe aldırmam.,

bencede aldırmayın.bende esmerim ve tüylerimde siyah.ama kalın deil baya tüy.aldırdım ve pralar bembeyaz kaldı.bu sefer orası tertemiz oldu etrafındaki minik tüyler belirginleşti.şahtım şahbaz oldum.2 sene önce bi kere aldırdım daha töe aldırmam.,

evet kesinlikle haklısın.orası kağıt gibi oluyo nerdeyse hiçç tüy kalmıyor diğer taraflarda ayva tüyler oluyo.bi fondoten veya allık sürünce dalga dalga renk frklılığı yapıyor.2 hafta sonra geçior ama 2 haftada yetio zaten .benim bir arkadaşım bu nedenle komple aldırıyo yüzünü.1 hafta ergenlik sivilcesi gibi gezio sonrada.ama çoğaltma veya sertlik falan yapmadı.

Favori kılı demek nerden aklına geldi hiç güleceğim yoktu
Kadınlarda zülüf diyorlar, ona erkeklerinki favori :roflol:

X