Göz Makyajı Kaş kalınlaştırmak için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar benim kaşlarında kuaför yüzünden ip gibi olmuştu ben yaklaşık 2-3 ay her akşam sarımsağı ezdim ve badem yağıyla karıştırdım böyle biraz koyu bi kıvam alması gerekiyo onu kaşlarıma sürdüm baya işe yarıyor çıkan kaşlar daha güçlü çıkıyo yalnız bunu dikkatli sürün alnınıza falan sürerseniz oralardada tüy çıkarıyo bi arkadaşmn başına geldi uyarıym dedim hihoyyyt

sarımsak yağının bana faydası olmadı.kuaförüm önerisi üzerine;
bildiğimiz sarımsağı ikiye bölüp kaşlarımıza hergün sürmek.
etkili bir yöntem.

benim kuzande yılanyağıyla hint yağını karıştırp kullanıyo faydasınıda görüyor sizde deneyin isterseniz ucuzda zaten kaşlarında baya bi kalınlık oldu ama zamala tabikine

ya kızlar bu karanfil baharat olan karanfil mi hni şu sarımsak falan yenilince kokuyu gidersin die ağıza atılıp çiğnenen mink minik onun ucunu mu yakıosunuz???

gecen yaz kaslarim cok inceydi normalde kalin dir kaslarim sonra baktim cikmiyor sarmisak surdum 1 ayda kalinlasti simdi normal :) sarmisak cok cikartiyor bana yaramisti

Kaşlarım çok seyrek ve dağınık ben sıklaştırıp sonrada aldırıp şekil vermek istiyorum ama nasıl kalınlaştırabilirim. Badem yağı ve fındık yağı sür dediler bunları uygulayıp faydasını gören var mı?

ben kullanmadım ama bi arkadaşım kuaförünün kurbanı oldu ve daha 16 yaşında olmasına rağmen incecik kaşlara sahipti ve seyrekti 3 aylık tatilde dediğin yağları kullandı ve kaşları kalınlaştı ve şimdi düzgün şekil veriyor.

bana daha once gittigim bi kuafor kas ve kirpiklerime vazalin surersem gurlesip daha saglikli olacagini solemisti ben ise hint ve susam yagini beraber kullaniyorum ama hem kaslarimi koyulastirdi hemde surekli almam gerekiyor:s ama evet çikmayan yerden kaslari tekrar çikartiyor.

Kaşlarım çok seyrek ve dağınık ben sıklaştırıp sonrada aldırıp şekil vermek istiyorum ama nasıl kalınlaştırabilirim. Badem yağı ve fındık yağı sür dediler bunları uygulayıp faydasını gören var mı?

bana da kaşlarımı aldırırken sarmısak sür gece yatmadan dediler..
ama ben pek kokusunu sevmediğim için yapmadım..kaşlarım yetiyo bana:)

kızlar bu badem kirpiklerinize sürerken kulak çubuğuyla sürmeyin bence göze akma riski daha fazla oluyo öyle olunca çnkü braz fazla sulu kalıyo çubuk dolayısıyla aşağı akma olasılığı fazla.ben badem yağına parmak ucumla dokunuyorum.sanki rimel sürermiş gibi parmağımla yukarı doğru parmağımla tarıyorum.hem sulu kalmıyo hemde besleniyo.

benim yıllardır kaşlarım seyrekti bazı yerlerinde çok az vardı ama yaklaşık 1 aydır sarımsak sürüyorum gerçekten çok etkili oldu hala istediğim kadar olmadılar ama yinede bu kadarıda yeter badem yağı vs bir sürü yağ denemiştim işe yaramamıştı sarımsağın yeşilinin kökünün kokusu kuru sarımsak kadar kötü değil yeşilide kullanılabilir

benim yıllardır kaşlarım seyrekti bazı yerlerinde çok az vardı ama yaklaşık 1 aydır sarımsak sürüyorum gerçekten çok etkili oldu hala istediğim kadar olmadılar ama yinede bu kadarıda yeter badem yağı vs bir sürü yağ denemiştim işe yaramamıştı sarımsağın yeşilinin kökünün kokusu kuru sarımsak kadar kötü değil yeşilide kullanılabilir

ben de uzun süredir bin türlü şey sürdüm fakat çok bir işe yaramadı. ufak da olsa bir fark yaratan tek şey sarmısak oldu. yağında iş yok bizzat kendisi.

burda yazılanlardan sonra hemen bir sarımsak kapıp sürüyorumbuyrunnnnnnnnn

karanfili kirpiklerimize sürsekk acaba kirmiklerimiz koyulaşırmı ki.. koyu kirpik süper durur bence ben kumral olduğum için açık renek benim mirmirmirmir

X