Saç Rengi ve Saç Boyama evde sarı saç***(yardım)

aphosis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
39
0
--------------------------------------------------------------------------------
benim saçlarım kumraldı ben aralara sarılar attırdım. kuaför dip rengimi kırdı ve cila attı. fakat ben saçlarımın hepsini sarı yapmak istiyorum. ve kuaföre gitmekten sıkıldım. evde hangi renkle boyayabilirim? turuncumsu bir renk çıkmadan? full sarı

merhaba,benim bildiğim kadarıyla evde kendimiz güzel bi sarı elde edemeyiz,oksidanla saçın rengini tamamen açıp üstüne boyamak gerekiyo,buda biraz riskli oksidan kullanırken saçı yakma riski var.bence kuaföre git derim sonradan pişman olmak yerine biraz sıkılman daha mantıklı:)güzel günler

arkadaşım forumda küllümango diye bi üye var, bu işin duayeni odur burda. Küllümangoyu bul, ona sor, hangi marka hangi ton o yardımcı olur. Özelden mesaj at ki mesajın onca mesaj arasında kaybolup gitmesin, çekinme bire bir ilgileniyo bu arkadaş sorularla.

benim de saçlarım açık küllü kumraldır, ben de aynı şekilde kuaförde açtırdım saçlarımın rengini.. sonra da loreal excellence 10.0 ile boyadım bir süre, çok açık sarı olmasın azcık daha koyu olsun istediğimde ise 9.0'a boyadım gene loreal excellence, ikisi de saçları kesinlikle yıpratmadan ve turunculaştırmadan açıyordu - en azından benimkileri hiç turunculaştırmadı.

bana küllümango çok çok açık küllü sarı al dedi fakat küllü sarı yeşil yapıyor bildiğim kadarıyla. peki duygu_01 sen 10.0la boyadıqında dipler filan sarı oldumu? yani qüzel bi sarımıydı?

valla ben daha bugun o kötü tecrübeyi yasadim,bende evde kendim sac rengimi acmak istedim,saclarim koyu kahveye boyaliydi alttada roflelerim vardi,palettenin 4 6 sini aldim denedim sonuc facia,turuncu oldu ayni havuc gibi,sonra burda bi arkadas turuncu olmasina ragmen ben boyadim sonuc iyi demis,ben de denedim ustune boya kesinlikle tutmadi turuncu olarak kaldi,he dipteki kendi rengim degisti ama boyali yerler rengarenk oldu, suan saclarim kazik gibi zeytiinyagi falan surdum biraz yumusatmak icin ,kimseye evde acma olayini tavsiye etmiyorum berbat ediyyooooooooooo

benim dipler sapsarı oldu tatlım, ancak dediğim gibi benim saç rengim zaten açık kumral, turunculaştırmadı da, senin de çok koyu renk değilse saçların olacaktır bence.. :1hug:

arkadasım lutfen evde yapma bak ben sacımı evde kendım boyadım sonuc husran oldu.

benim saçlarım sarıdan başka boya qörmedi ki. zaten 5-6 ay önce boyattım ilk defa. kötü olcaqnı saNMIORUM.

Canım bence sen boyayamazsın mahvetme saçlarını git kuaföre boyat.
Saçın tüm boya değilmiş olmaz.
Benimde saçımda platin sarı var aralarda ben de istiyorum sapsarı olsun cesaret edemiyorum.

X