adetten sonraki gn girilen ilikiden hamile kalan var m ?

benim kuzenimin eşi böyle hamile kalmıştı ve şok olmuştu olmaz diye düşünmüşler nasılsa ama oldu kocaman kız şimdi olurmu olur canım istiyosan inşallah olur :)

ımkansız diye bir şey yoktur...:))))

Aslında düşük bir ihtimal ama olacağı varsa olur tabiki...Benim de çok tanıdığım var böyle,bir şey olmaz deyip korunmayıp sürpriz hamilelik yaşayan tanıdıklarım:))))
Hayırlısı olsun hakkınızda:))))

böyle bir olasılık olsa neden millet yumurtlama gününü hesaplamak için başı çatlıyor.....

ama veren ALLAH herşey olabilirr

bunu ancak ayda bir kez cinsel ilişkiye girmiş olanlar cevaplayabilir sanıyorum:)
bildiğim kadarıyla adet bitimindeki ilk günlerde yumurta genç yumurtadır dominant olmamıştır ama yinede olurmu olur...

merhaba benim 8 sene önce bir düşüğüm olmuştu ve reglimin son günüydü 6. gündü ve tek o zaman ilişki olmuştu istemiyorduk bebek eşim askerdeydi izne gelmişti o zaman olmaz diye rahattım ama oluverdi gerçi düşükle sonuçlandı ama olmuştu ve dr. her zaman olma ihtimali var demişti hem insanların yumurtlama günleri değişebiliyor hemde vucudunda spermler beklenenden daha uzun süre yaşayabiliyor bir sürü olasılık olayı işin içine giriyor yani

valla izmirhayal cim olabilme ihtimali var inşallah istediğin olur inşallah hayırlısı olur kaydirigubbakcemile2

saol çiçekcik bakalım heyecan yaptım valla varsa ne zaman belli olur 30 unda oldu ilişki 5 gün oldu nezaan belli olur ki

walla izmirhayal cim daha bişey söylemek için çok erken döllenme olayı olduktan sonra en az 10 gün geçmeli ki bişeyler bilebilesin idrar tahlillerinde de en erken 10 gün sonra belli oluyor ki çıkmayabiliyorda bünyeden bünyeye değişiyor azıcık sabırlı ol sen inşallah bebiklerimize kavuşuruz tez zamandaaaa
kaydirigubbakcemile2

X