Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

bencede 1.petek dinçöz 2.deniz akkaya 3.aysun kayacı be ince ve kalkık burunlardan hoşlanıyorum brun ucunun ince olması önemli bence gözler daha ön plana çıkıyor...

katılıyorum çoğu doktorun burun ucunda başarılı olmadığını düşünüyorum insanlarda yandan foto koyuyolar sadece yandan istediği kadar kavisli kalkık olsun burun ucu kalın şekli güzel olmayan bi burun benim için başarısızdır

ben eskiden mesehla petek dincözün burnunun güzel olmadığını düşünürdüm ama büyüdükçe estetik bakış açım değşitikçe gerçekten çok güzel olduğunu düşünmeye başladım.bence de en güzel estetikli burunlardan biri peteğinki.çok hoş cidden

pelin sönmezin burnunu kim yapmış bilen varmı acaba bu arada estetikmiş onunkiside liseden bi arkadaşı forumda yazmış fakat doktoru kimdir merakla arıyorum bilen varsa varsa yazabilirmi lutfen

pelin sönmezin burnunu kim yapmış bilen varmı acaba bu arada estetikmiş onunkiside liseden bi arkadaşı forumda yazmış fakat doktoru kimdir merakla arıyorum bilen varsa varsa yazabilirmi lutfen

ben estetik olduğunu sanmıyorum 16 yaşında bi videosunu görmüştüm çekemeyenler öyle demiştir

Yine Turkan sultandan bir eski resim....

Eklentiler

• $ESKI-ARTIST-FOTOKARTI-TURKAN-SORAY__33535253_0[1].jpg
    $ESKI-ARTIST-FOTOKARTI-TURKAN-SORAY__33535253_0[1].jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 106
bu burnu kim beğenmez ki :-)

Eklentiler

• $denizakkaya9.jpg
    $denizakkaya9.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 102
  • $denizakkaya7.jpg
    $denizakkaya7.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 129