Bacaklarm; Byk sorun

PisKoPat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
16
0
30
Arkadaşlar önemli bir sorun var size;

Şu an 16 yaşında olmama rağmen bacaklarım çok kalın hemde öyle böyle değil aşırı şekilde.Ben birşey duydum çok egzersiz bacakları kalınlaştırıyor diye.Bu doğrumu çünkü geçen yaz çalışırken çok uzun süre yürürdüm bi saat kesintisiz yürüdüğümü bile hatırlıyorum.Ayaklarım iflas edene kadar devam etmişti bu. Bunun bacaklarıma kötü bi etkisi olmuşmudur? Bir de her ay kalçadan penisilin iğnesi oluyorum. Onunda böyle bir etkisi olabilirmi?

Gerçekten bu durum benim için büyük sorun.Bu sorunu halletmem içinde yardımcı olursanız gerçekten çok minnettar olurum...

Tatlım çok egzersiz ilk gün kan dolaşımın artığı için sporda vücutta şişlik yapar, ama maxsimum 1 gn sürecek bir şey o. Bir de spora başlamanı tavsiye ederim, ama bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur. Saatlerce günlerce bacak çalışırsın ama yağı kolundan da kaybedebilirsin, azimle inatla çalışmanı tavsiye ederim.

Bisiklet calismasi ve sirti dik sekilde egilme calismalari yapma :eek:lmaz:!
Uzun ve tempolu yuruyusler iyi gelir. Basarilar!

canim calisirke ayaklarin bacaklarin sisiorsa anti tromboz coraplari giy bizim is yerinde hemsireler yapio benimde sisio ama okadar asir degil..bende tafsiyee

X