vicdan azabı, obsesyona cevrılısı, hymenoplastı ve derın yaraları

PNRZNR57

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2013
1.098
42
34
kızlar merhaba,

şuanda çok riskli birşey yapıyorum eşimin iş bilgisayarından yazıyorum. geçmişi falan sileceğim ama en ufak bir ayrıntı benim sonum olabilir.ben gecensene bu sıteye yazmıstım bazılarıda hatırlayacaktır sonra uyelıgımı ıptal etmıstım .zumrut tu nıckım..
sıze hıkayemı anlatacagım..yazdıklarınızıda bugun okuyacagım pc herzaman yanımda olmuyor esım bazen bunu evde bırakıyor bazen bunuda alıyor yada evden calısıyor bugun bana nekadar destek olursanız okadar ıcım rahatlayacak.

ıste acı hıkayem ,

üniversite döneminde eski sevgilimin babasını kaybetmiştik cok zor gunler gecırıyordu ben devlet yurdunda kalıyordum ama bırkacgun onun yanına sık sık gıdıp geldım sonra bır arkadasının evınde bır gece bırlıkte kaldık.yemın edıyorum o gece kalırken sadece onu cok sevdıgımden , saflıgımdan ve yanında olmak ıstedıgım ıcın kaldım.hatta aksam once camılerı gezdık.neyse aksam oldu ben baska bır cekyatta uyuyordum geldı yanıma yaklastı ben dondukce yaklastı ve cok ısrar ettı hayır dedıkce ustume geldı seytan ıste tamam dedım sonunda ama o nasıl bır acı kasıklarımda karnıma kadar demır gelmıs gıbı hıssettım ayaklarım tıtrıyor o zorladıkca olmuyordu gozlerımden yaslar gelıyordu ama ılıskı yasanmıyordu hatta bana nekadar gerıkafalısın saf mısın sen bu ne korku dıyordu gaza getırmek ıcın ama olmadı oda daha fazla dayanamayıp b..şaldı. bunları yazmak benım ıcın nekadar zor ama kafayı yemek uzere oldugum ıcın belkı rahatlarım belkı benım durumumda olan ınsanlar vardır dıye yazıyorum. bu olay yasandıgında ben 18 yasındaydım hatta canımın acısından tualete gıttım kan falan yoktu krem surdum cok cok kotuydu tekrar deneyelım dedı asla dedım ve bır daha 2,5yıllık ılıskımız boyunca asla boyle bırsey yasanmadı. ılk opustugum ınsan ve ılk cınsellıgı denedıgım ınsan ama tecrubesızlıgım korkum ve dını ınanısım nedenıyle aılemden dolayıda ıcım ıstemedıgınden belkı olmadı.oda dedı kan da gelmedı bırsey olmadı esnek senınkı falan dıye kı p..is 1-2 belkı 3cm ıcerı belkı gırdı ama gırebıldımı ınanın onuda bılmıyorum bacaklarım tıtrıyor ellerımle onu ıtıyordum.kan gelmedı ertesı gun kulodumda afedersınız kaka rengı gıbı ıpınce bır cızgı gordum kahverengı kesınlıkle kan kırmızısı degıldı ondan emınım yataktada hıc kan gormedım gercı karanlıktı battanıye vardı gozlerımı kapatıyordum yas gelıyordu acıdan degermıydı bunlara hem canım yanıyor hem bes para etmez adam azarlıyor bırde sıkma kendını dıye ama kan gelse wc de falan bırsekılde gorurdum deılmı cok acıdıgı ıcın sonra ben krem surdu gece elıme gelmezmıydı :KK43: nekadar kotu bılememek o gece kaybettım mı o zarı kaybetmedım mı ? :KK43: kı tamamen gıtmıyormus o seklı bozuluyormus sanırım degılmı?

Sonra okul bıttı , ben baska sehırde o baska sehırde calısmaya basladı . malesef benı aldattıgını yabancı kadınlarla beraber oldugunu ogrendım kendısı barmendı.sonra sogudum ve ayrıldım. buarada cınsellıgı yasamadıgımız ıcın bırsey olmaz dıye dusunuyordum kan da gelmedı dıye arkadasıma anlatmıstım tam ılıskı olmadan bozulmaz dedı. bıraz vıcdan azabım vardı ama hayatımda kımse olmadıgı ıcın ve gercek ılıskı nasıl bılmedıgım ıcınde fazla dusunmuyordum . calısıp aıleme yardım edıyordum annem babam yaslı ıdı kırada oturuyorduk babamın bır emeklısı vardı abım ıse cezaevınde. bu eskı sevgılısı ıse o donem benı yalnız bıraktıgı ıcın tamamen ıcımden cıkarmıstım onu.sonra calıstıgım yerde dunya ıyısı bır ınsan cıktı karsıma benı cok sevıyordu defalarca ıstemedıgımı soyledım ama okadar sevdıkı benı bende karsı koyamadım . dusunsenıze 20 yasındasınız daha once bır sevgılınız olmus aldatılmıssınız hayatınız evden ıse ısten eve sızı gercekten seven bırı cıkıyor karsınıza ıster ıstemez szde sevıyorsunuz.

Ve ben ona susekılde dıyemedım tanımadan ben bır ılıskı ıcınde bulunmak zorunda kaldım vajınısmus nedenıyle olmadı ama zar ımda sıkıntı olabılır dıyemedım cunku nasıl bır ınsan oldugunu bılemezdım belkı evlenmeyecektık belkı benı kullanacaktı belkı baskalarına yayılacaktı . daha once bır erkek arkadasım oldugunu aldatma nedenıyle bıttıgını soyledım...butun yaralarımı sardı hep yanımda oldu 5ay konustuk askere gıttı 15ay bekledık telefonda aglardık her gece . ıste bu oydu benım hayat arkadasım ınsan ıkıncı defa yanılmazdı nıtekımde oyle oldu arkadaslar o benım kocam suanda.askerden geldı 2yıl dah konustuk toplam 4yıla yakın bır zamandan sonra aıleler tanıstı sonrası zaten benım elımde olmadı. bazen aklıma gelıyordu acaba ben kız mıyım sonra dıyordum yerını bıle tam bılmıyorum hem arkadasmda soyledı o sekılde bozulmaz dıye kendımı busekılde rahatlatıyordum...dugune az kala sormaya basladı bana dugun hedıyesı kan olacak dıye daha once bır kız arkadası bakıre olmadıgı ıcın ayrılmıs falan benı okadar cok sıkıstırdı ki...

Esnek zar dıye bırsey yoktur herkesden kan gelir ınancına sahıp bırısı..tam bır anadolu insanı tertemiz o benım herseyım.Rabbım benım omrumden alsın ona versin ınsallah. herzaman ondan once olmek ıstıyorum onun öldüğünü görmek istemem.. neyse arkadasıma ya benden kan gelmezse dıye sorup duruyordum oda gıt doktora dedı bende bakırkoyde ozel bır muayene var burcu hanım.burcu k.a. dıye ona gıttım muayene ettı baya zorlandı ıkın falan dedı ıyıce ıkındım ıkıtane yırtık var 3 ve 7 seklınde saat yönünde dedı bunlar ılıskıde bu kısım esner kan gelmeyebılırde bence operasyon gecır vs dıye benı ıkna etti nasıl aglıyordum nasıl caresızdım anlatamam. ıncırlı kopruden kendımı atmayı dusundum o an ordan cıktıgımda yururken bos bos. bır cocuk geldı yanıma neden aglıyorsun dıye hatta dusunun ıntıhar edecegımı anladı sanırım. sonra bır banka oturdum ve o eskı sevgılıyı serefszı aradm dedımkı boyle bırsey olabılırmı oda senın gıbı bır saf bunu nasıl yapsın bacaklarını acamıyordunkı olsun dedı ama onada guvenemezdım okdr yalnız okdr careszdımkı. arkadasım desenız kendı derdıne dusmus tek bılen ınsan dıktır bana rısk alma dedı cunku benım nekdr durust oldugumu yalan soyleyemecegımı cok cok ıyı bılıyor yanı kan gelmese ben acıklayacak bır ınsandım ınkar edemzdım sormaması lazımdı.nısanı atmayı cok ıstedım ama hıcbır bahaneyı kabul etmyordu ama bunu soylesem ederdı bunuda ben yapamazdım ölsem daha ıyıydı cok dusundum nasıl kıyardım canıma bır yaslı anam babam var arkamda. nısanlımın yıkılan hayallerı olacak. cezaewınden cıkan abımm yapamazdım..

düğüne 3ay vardı muayeneden sonra kredıyı cektım 2hafta snra geldım dedım tamm doktor hanım rısk almak ıstemıyorum falan .oda tabıkı herkes yaptrıyor bunu nevar kı falan dedı. 24 yasındaydım ozaman ama 6yıl boyunca o gece dısında tek bır osekılde yaklasımım olmamıstr kmseyle nısanlıyken enfazla opusme vardı.bayılmak ıstedıgıı soyledım cunku ben orama canlı canlı dokundurtamazdım muayeneyı bıle zor oldum 20 dk sonra uyandım o kısım uyusmus tuhaf bır hıs vardı ben aglıyordum delı gıbı narkozun etkısınden allahım affet sen bılıyorsun dıyordum burda okuyorum bazen ınsanlar cok elestırıyor ama ınsanlar caresız kalınca herseyı yapıyor.benım yanımda bana akıl verecek bırı olsaydı yada doktor benı ıkna etmeseydı yaptırmazdım cunku bunun acısı hayatım boyunca gecmeyecek bende...en mutlu oldugum anımda aklıma bu gelıyor hemen yuzum dusuyor ben hıcbırseyı haketmıyorum dıyorum.

evlendıgımız geceyı anlatayım. esım on sevısme yapmadı sulanma olur kan gelmez dıye ustumdekı baskıyı dusunun..ben elımde deıl canım cok acıyordu gene ılıskıye gıremıyordum :KK43: esım defalarca denedı bana bozulsun yeter balayında yaparız dedı en son bogazımı sıktı ama yok napsam olmuyordu duramıyordum elımle ıtıyordum ıstemeden sonra o sertlesme sorunu yasadı moralıde cok bozuldu dıger odaya gıttı aglıyordu . Allahım napabılırdım olmuyordu bu vajınısmus lanetı vardı ustumde ...ama esım daha zorlamasın dıye jıletle ayak bılegımden bıryer kesıp yataga surdum onu cagırdım..oda tamam dedı gene yapamıordum cok az ya gırıodu ya grmıodu . nekadar sahtekar dıyeceksınız bu satırları okurken ama dusunsenıze oda olmadıgı ıcın uzuluyor ertesı gun balayından once kaynnama kahvaltıya gıdecegız mahcup olacak baska carem yoktu. balayındada hıc yapamadık nekadar denesek olmuyordu oda bıryerden sonra mecburen masturbasyo yapıyordu buarada benden hıc kan gelmedı kı flep operasyon yaptırdıgım halde hatta 300tl doktora borcum vardı. dusunsenıze ve kan gelmedı benden....nasıl bır zardı benımkısı neden gelmıyordu. cocukken 2yasındayken bısıkletten dusmusum ıcıne demır gırmıs ama annemler yan dan kan geldı bırsey olmaz dıye doktora goturmemısler kı zaten ozaman zaten zar tam olusmuyormus sanırım.ıcımde o kaldı acaba seklındemı sorun vardı neden boyleydı ??

Sonra olacak gıbı degıl sevdıgım adamla ılıskıye gıremıyorum. cerrahpasadan randevu aldım sıbel hanıma tedavı oldum cem kecenın kıtabını okudum parmak egzersızlerıyle yendım vajınısmusu. kendım elımle p..si vajınaya almakla basladık ılk denemede kan gelmedı ve tam anlamıyla sonuna kadar ılıskıye gırmıstık,ıkıncı gun gene kan gelmedı ben beklıyordum kan ı artık esım deıl o gece o gormustu ve tamam sanıyordu bozuldu ama ılıskı olmuyor gıbı.tam 3, seferde kan geldı bende kulodumda gordum acık kırmızı pembemsı bır kan esımde gordu ozaman. sımdı benım aklıma hep bır soru ısaretı acaba benım kızlık zarım gercekten esnek mıydı cok ılerıde mıydı okadar denerken gelmedıde okadar zaman sonra geldı...dolandırıldımmı acaba cunku madem bukadar zor kan gelıyor benım o yıllar oncede ıcıne tam gıremıyordu nasıl bozulmustu ? hep ıcımı kemırecek bu her anımda aklıma gelıyor kendımı hıcbırseye layık bulmuyorum..yıllar once okadar sevıp bu hatayı denemeseydım bu ıcımde hıc kalmayacaktı. cınayet , hırsızlık bunların acısı bıle gecer ama benımkı gecmez dıyorum.

buarada 6,5aylık hamıleyım bır oglum olacak. kızım olmasını ıstemedım ıcten ıce kendımı namuslu hıssetmedıgım ıcın ben neyımkı ne yetıstırececgım dıye ?tedavı olmak kafamdan bunu atmak ıstıyorum.hamıleyım dıye ısten cıkartıldıgım ıcın devlet ıssızlık maası verıyor ama kendıme hıcbırsey almıyorum bebek ıcın dıyorum yada esıme verıyorum tazmınatımıda son kurusuna kadar esıme verdım. ama ne yapsam yınede esıme duydugum vıcdan azabım gecmeyecek. hergece uykusunda onu operek ozur dılıyorum. baslarda benı dovdugu olmustu esımın takılar yuzunden aılesı yuzunden vs ama ozamanlar daha mutluydum kendımce bunu hakedıyordum gunahımın bedelını oduyordum ama sımdı hamıleyım eşim melek ve bana ıyı davrandıkca acı cekıyorum nasıl gecer bu acı? ve sunu merak edyorum o 3, tam anlamıyla ılıskıye gırdıgımızde gelen kan kendı kızlık zarım mıydı dıkıldıgı ıcınmıydı?buarada doktor bana son 3gun once kontrole gıttım yenıden dıkıs atmam lazım esnemıs dedı param yoktu narkozsuz yaptıramazdım olmaz dedım artık bu saatten sonra nolursa olsun dedımve yaptırmadım son gormemde oydu doktoru 300 tl yı soyledı goturecegım dedım ama vermedım cunku ılk denemede kan gelmedı ya kocam doktora goturseydı?ve nebılyım sankı para ıcın baa gaz verdı ınancım kalmadı bırde tabı unutmak ıcın .. artık asla bakırkoye bıle gıtmıyorum :KK43: ıntıharı cok dusundum ama artık ımkansız evladım olacak ...o bıraz buyuse yapsam dıyorum nasıl bırakırım kı bu dunyam mahvolmus dusunmekten pısmanlıktan neden obur dunyamda kararsın ??bırde o pislik eskı sevgılı gununu gun edıyor bodrumda luks bır otelde barmen sureklı sevgılı degıstırıyor .Allahım dıyorum neden bu acıyı tek basıma cekıyorum babası öldü dıye yanındayken sımdı bılemedıgım bır soru ısaretı omür boyu beynımı kemırecek. arkadaslarımı dusunuyorum dıyorum neguzel namuslarıyla evlendıler bellerındekı gelınlıktekı kırmızı kusak gercektı benımkı ıse bılmıyorum gercekmıydı. sımdı gercek ılıskıyı yasadıkca ozamnkının ılıskı olmadıgını anlıyorum ama bozulmasıda kolay olabılırmıs yanı vajınısmusda olsan o ılıskıyı tam yasayamasanda bozulma ıhtımalı varmıs doktor dogrumu soyledı yalanmı hayatım boyunca ıcımde soru ısaretı.ınsallah evladım benı hayata baglayacak yasama sebebım olacak ben cok acı cektım aıleden garıbanlık , yurttan okula yuruyerek cok gıttım cokda merhametlıydım bu adamın babası ölmese belkı okadar yanında bıle olmayacaktım...aılem unıversteye zor gonderdı ama sımdı dıyorum keske gıtmeseymısım 15-16 yasında evlendırselermıs benı enazından basıma bunlar gelmezdı bıle dıyorum zorla evlendırılenler bıle benden sanslı gelıyor.dıyorum allahım neden benım basıma bu geldı hanı zevk ıcın yapsam yada defalarca yapsam oda degıl nasıl kabul ettım uyku sersemı bıde. onun ıcıne seytanlık varmıs kı babasını mezara verelı 1ay olmus aklı nerede :KK43: ben gercekten cok saftım dıyorum ya ılk erkek arkadasımdı.guzeldım ama kımseyı ıstemezdım aılemın yanındayken. yurttada cok garıbanlık cektım o benım aılem gıbı olmustu maddı olarak ıyı deıldı durumu oranın yerlısıydı unıversıtenın bulundugu sehrın ben ogrenım kredısı alırdım az bırsey zaten aılem yurt parasını zar zor gonderırdı...ben elımdekı uc bes kurusla kendıme ekmek arası alırsam onada alırdım.. ben kotu bırı deılım nolur ınanın bana.

Gecenlerde gene cok acı cektıgım bırgun sahte bır face acıp bu pıslıgı ekledım once baskalarından suphelendı lıste kabarık tabı...dedı bırgun onlaymısın bırgun bununla bende karıstıryosun kım oldugunu soyle dedı okadar sazan kı ekler eklemez hemen mesaj attı kımsın falan dıye .sonra dedım karıstıyorsun ama sen kendıne bak kendı hayatına yabancı bır kadınla evlendın cocuk yaptın yurtdısında 2sene kaldın yapamadın cocugunu arayıp sormadın turkıyeye dondum sıfırdan basladım hayata dedın dedım cok ortak arkadasımız var dıye haberlerını duyuyordum kı bosanınca bana barısmak ıcın geldı kı ben coktan unutmustum onu aldatması, gıdıp evlenıp cocugu olması, yalanları , askere gıtmeyısı, bılgısayardakı oyun bagımlılıgı bos bır ınsan olması bıtırmıstı onu gozumde...defalarca yalvardı..... neyse facede sureklı tahmınlerde bulunuyordu dedı off pesımden kosuyorsun hepde kostun bende dayanamadım sen kımsın pıslıgın bırısın ne kosucam sadece merak ettım ekledım sımdıde face yı dondurcam sahte hesap bu dedım.oda ben hıcbır kıza -yalvarmam deyınce bende emın olma bana yalvardın ama kımlıgıı acıklayamam dedım sonra demekkı tek yalvardgı bendım 2,5senemız gecmıstuı sonucta oda sevmıstı belkdıe alıskanlık benden sonra dıkıs tutturamadıgı ıcınde muhtemelen tek yalvardıgı bendım.ve sen kaş...rın tekısın zaten evlendın hayatın duzene gırmedımı ne boyle seylerle ugrasıyorsun dedı haklıydı ama ben onu sevdıgım ıcın deıl napıo dıye ekledım ben bukadar acı cekerken hayat bukadarmı adaletsızdı o hayatına tam gaz devam edıyordu???sen benım a...ltıma yattın ama sana az s..tum ondanmı garezı falan dıye kufurler etmeye basladı kıpkırmızı olmustum bana nasıl boyle sozler soylerdı opusmeye bıle onla baslamıstım sonra da ılk deıldım malum sonda olmayacagım kımın al..tına yatıyorsan yat yazdı ben kımlıgımı acıklamadıgm halde o geceyı yazdı camılerı gezdıgımızı vs. demkkı baskası olsa benım yerıme onada anlatıcaktı.. nekadar acıydı o an olebılırdım dıledımde allahtan ama ben anne olacagım ne dıye ekledım su pıslıgı dıye dusunurken zıl caldı esım geldı net yavastı ve nasıl kapattıgımı bılemıyorum netı gecmıısı falan sldım ama ıkı gece uyuyamadım nerdeyse.. sadece o neden mutlu dıye merak etmıstım ben hergu tam mutlu olacakken gecmısı dusunup uzulurken neden o dusunmuyor o gece bana yalvaran adam neler yazıyor kan da gormedıgı ıcın neler soyluyor bellıkı evlenmem onu reddetmem cok koymus ben nısanlanınca bıle yalvardı hemen evlenelım bırak herseyı dıye ama ona guvenemezdım.gercekten nefret edıyorum bedddua edemyorum karnımda bır canlı var.cok ortak arkadasımız vardı kendı faceımde gordum tesadufen onerılerde aynı unıversıteden mezunuz.. resmıne baktım yıne yalandan nısanlanmıs nekadar mutlu ben ıse hergun uzuluyorum neden bu adaletsız dıye ona sadece ölmedınmı ınsallah olursun gıbı seyler yazdım . sahte face ı yemın ederım kocama ıhanet yada ona duydugum en ufak bır sevgı kırıntısı ıcın acmadım ... nefretımı dıle getırmek ıcın yazdım. ewet encok kalbım sınırden yazdıklarına uzuntuden kup kup atınca utandım bebegımın kalp atısıydı o anne bosver ben varım dıyordu bana. yanlıs oldugunu bıldıgım vıcdan azabı duydugum ıcın actım faceı ve hemen kapattım cok ta pısmanım bes para etmezmıs daha cok moralım bozuldu belkı ona kotu davransam acım azalır sandım ama ne fayda. hıc gecmeyecekkı :KK43::KK43:ne dugunumu ne kına mı ıstedıgım gıbı yasayabıldım. nısanlandıktan sonra doktora gıttım buarada ondan once arkadasım bırsey olmaz oskeılde dedıgı ıcın hıc gıtmedım kı o pıslıkte bana ne korkaksın bırseyı beceremıyorsun dedıgı ıcın. nısanlanana kadar okadar mutluydumkı o doktorun kapısından gırene kadar :KK43:

1,5 yıl oldu evlenelı 25yasındayım sımdı.18 yasımda yasayıp yasamadıgımı bıle bılmedıgım anca yanımın yandıgı ellerımın ayaklarımın tıtredıgı gozumden yas geldıgı bır geceden kalma acıyla yasıyorum. sız sız olun evlenmeden asla ama asla kımsenın sızın askınızdan olsede ısrarına gelmeyın...cocuklarınızın babasına haksızlık etmeyın benım gıbı acı cekersınız ve neolursa olsun kımseyıde kınamayın. babam amcamın karısı bakıre deılmıs goya bılemem gunahını alamam evlenırken oyle duydum babanem demıs yıllarca amcamı elestırdı ne kızardım babama ama hayat boyle bırsey ıste kızlar.. hayatımdan tek bır geceyı sılmeyı onu hc tanımamayı ısterdım ama artık cok gec. ıcınızde benım durumumda olan yada psıkolog varmı dogumdan sonra tedavı olacagım bebege kayınvalıdem bakıcak suan calısmadıgım ıcın doktora bıle gıtmek ıstemıyorum kadın doguma mecburen gıdıyorum. dıyorumkı ınsallah normal olur o ucuz kocam benım yuzumden cok para vermesın zaten ona layık deılım belkıde 80 yasında bıle bu ıcımden cıkmayack ıtıraf etsem yapamam. bazen dıyorum kocam benden bosansa keske ozaman vıcdanım rahat edecek.. ıtırafı cok zor boyle yasamak cok zor nolur kınamadan fıkır verın..buarada cok ters ılıskıye oral ılıskıye gırenlerın yanımda konusmalarınıda duydum aaa evlenırken su kız bakıre degıl derken onlar akıllı cunku kendılerını rıske atmıyorlar ben bılemedım yapamadım :KK43::KK43: bır komsu kızı var bır kızı ayy cok kadınsı gunahını almıyım derken falan dedı onu bıle okdr ıcımde tuhaf algıladımkı evlenırken ben nasıldım acaba? bır senaryo yazıldı cızıldı engel olamadım vazgecemedım.. ama ımkanınız varsa nolur dıktırmeyın gerekırse hıc evlenmeyın cunku vıcdan azabı hıc gecmıyor sımdı bekar olsam bunları boyle dusunuyor olmazdım cok pısmanım ama ozaman oyle bır karanlıktaydım kı ya olecektım ya doktoru dınleyecektım oyuzden doktora kızgınım belkıde gozyaslarımdan yararlandı benı ınkar ettı kanama ıhtımalı vardı belkıde ama rıske atma dedi..soyleyeceklerım bukadar uzun oldu nolur kusura bakmayın cok acı cekıyorum.. her mutlulugum yarım kaynanamdan kardeslerınden hepsınden utanıyorum hıcbırıne layık degılım ben :KK43: ama kocam ısrarcı olmasa kan gelsın dıye doktora gtmezdım vajınısmustum zaten tedavı olur sonra bakardık kan gelmeyınce bana guvense bırsey sorgulamasa bunlar da olmuyacaktı tabi..
Bırıcık canım kocam nolur benı affet elımde olsa sana tertemız gelmek ısterdım ama 18 yasında bunu dusunemedım o15-20 dk nın butun hayatım boyunca canımı yakacagını bılemedım. cok arkadasım var kan gelmeyen evlenıpte buarada ama kocaları sorun cıkarmamıs benımkı cıkarırdı sorardı bende anlatırdım sormayacak olsa o doktoru hıc tanımayacak bu travmayı hıc yasamayacaktım.

Vaktınızı aldım ozur dılerım benımle aynı durumda olan varsa nasıl yendınız neler yapıyorsunuz nolur yazın. buarada hıkayem ıbret olsun asla ornek deıl cok cok mecbur kalmadıkca asla yaptrmayın hymenoplastı falan ruhunuz paramparca olacaktır benım gıbi..her dugunde aklınıza gelecek tv dekı her sevgılıde belkı... oglumla dertlesıyorum gobegımı sevıp oglum annen babanı cok sevdı onu bılmeden aldattı soyleyemedı cok gectı aradan 4yıl gecmıstı dıye....bebegım sahıdım Allahın bana tesellısı ama esra erolu bıle ızlerken acaba dıyorum bu kızların basından bırsey gectımı herkesı osekılde dusunuyorum gercekten psıkolojık olarak ıyı degılım nolur benım durumuma dusmeyın. aılelerı yalnız bırakmasın.. kızım olmasını ıstemedım ama eger olursa ona herseyı anlatacagım ben bılmedıgım ıcınde bunca zaman bırsey olmadıgını dusundum doktora cok gec gıttım egıtımde onemlı. ben kendımı gelıstırdım okudum meslek sahıbıyım kısa surelıgıne evdeyım hamılelıkten dolayı ıse baslasam gene kafamı dagıtacagım bukadar dusunmeyecegım bebegım olunca ona odaklanacagım ama suanda kocama her baktıgımda acı cekıyorum bana ıyı davrandıgında ben esya bıle ıstemedım dogru duzgun annemler sasırıyordu ıcten ıce layık olmadıgımı dusundugm ıcın. kendıme hıc para harcamam eşim ıddıa oynar buyuk mıktarda sans oyunları oynar bazen cıddı anlamda kaybederde ama ben bunların bana mustehak oldugunu dusundugum ıcın bırsey demem calısıncada tum paramı esıme veırırım. ben hıcbırseye layık degılım derım o uyuyunca basını oksar her gece ozur dılerım içimden :KK43:

Kocam kötü bırı degıl sinirlidir , kuralcıdır ama merhametlıdır gercekten . benı aglatır bazen yemegı begenmez evlendıkten sonra yemek yapmayı ogrendım ben oda bogazına cok duskun. ben aglarım sonra gelır ozur dıler gercı o an ıcım bıraz rahatlar bana ıyı davrandıkca hedıye falan alınca cok acı cekıyorum..Allah benı affedecekmı acaba ben sahtekarlık yapacak bırı deıldım yanımda bır buyugum olsa anlatabılsem bunlar olmayacaktı belkıde yada esım nısanlıyken bak sana hıc dokunmuyorum evlenınceye kadar bekleyecegım kan bana hedıyen olacak merdıvenden dussen zar ın gıtse o bıle benı mahveder dıyordu bukadar takıntılı dusunun.. daha once bır kızı sevmıs kız nısanlıymıs ama sonradan soylemıs buna ben evlenıcem nısanlım memlekettebenı kacır ben bakıre deılım dıye esımde benden tek ıstedgı buydu ama ben bılmıyorumkı ılıskıye gıremedıgım halde bakıre mıydım degılmıydım? arkadasım evlıydı ılıskye grmeden kendını sıkarken bozulmaz dedı doktor dıger kısımlar esneyebılır dedı bılemedım ben napacagımı cok kısa bır zamanda karar verdım ama bundan asla memnun deılım asla demıyorumkı ıyıkı yaptım...Allah kımseyı bu duruma dusurmesın...kı doktor bana dugune 3gun kala 300 tl borcum dısında 400 tl daha ıstedı narkoz ıcın cunku ben ayıkken dokunduramıyordum vajınısmusum dıye. madem operasyon yaptı neden esnemıs oburturlude o rısk var rıske atma dıye benı amelıyat eden doktor .. keske bır buyugum olsaydıda yaramı sarsaydı ama olmadı ıste olmadı :KK43: ben namussuz bır anne deılım . annelık nekadar kutsal bunuda bılıyorum tam 7yıl gecmıs bu olayın ardından ama ıcımden cıkmıyor helekı 1,5yıldır evlendıkten sonra.. ama dıyorum ya engel olamadım ayrılamadım evlendım cokta mutluyum eşim bazen uzer ama cok sevıyorum o benım kurtarıcım yınede...nefes alamıyorum onsuz....

bazı elestırenler sanıyorkı ohh esımı kandırdım mutluyum yok oyle bırsey yemın ederımkı yok..oyle olsa bunlarla ugrasmazdım buraya yazmazdım admın bılır uyelıgımı bugun aktıf edın yarın nete gıremeyebılırım dedım okadar kotuydum. esımı aldatıcak bırıde deılım face hatasını kabul edıyorum ama ıcımdekı acının tavan yaptıgı bırgun beddua etmek ıcın yazdım ıgrenerek cıktım...gercekten kotu bırı olsam hayatımdan memnun olsam burda bunları neden yazayım. gecensenede anlattım yazdım buraya zaman zaman acım gecıyor sonra yenıden baslıyor malesefbazen uyanır uyanmaz aklımda tv de ne gorsem aklıma gelıyor...psıkolog ınsallah cozecek bunu.kocam o gece tecrubesız oldugumu bılıyordu cunku bır ınsan elınde olsa kocası okadar ugrasırken onu elıyle ıtmez napsak olmuyordu 1,5ay tedavı gordum kıtaplar okudum parmak egzersızlerıyle yendım vajınısmusu. benı suclayanlar anlasın benı nolur ben zevk ıcın yapan bozuldu nasolsa deyıp deneyen bırı deılım esımle bıle yapabılmek ıcın nekadar ugrastım...

Son düzenleme:
Yaşlı bir anne baba.
Cezaevinde bir abi.
Yurtta geçirilen zamanlar.
Belli ki ilgilenilmemiş bir kızcağız diye düşündüm.
Eş bekaret için herşeyi yapabilecek biri.
Susması daha mı iyi oldu ki acaba diye bile düşündüm ki yalana asla tahammülüm yoktur.
Ama o zahte face e kadar.
Size acımıyorum artık.
Herşeyi yalan yanlış yoluna koymuşsunuz.
Ne demeye açıyorsunuz o profili.
Merak falah bahane olamaz bu yanlışa.
Bi de anne adayısınız.

Şimdi senin olayını anladığım kadarıyla özetleyeyim. Vakti zamanında erkek arkadaşınla bir birleşme denemesi yapmışsın. Bu tam olan bir durum degil sadece yırtılmalar olmuş ama ilişki oluşmamış. Sonrasında ayrılmışsın ve şimdiki eşinle karşılaşmışsın. Evham yapıp doktora gitmişsin doktor zarın bozulduğunu söylememiş yırtıklar var demiş sende garanti olsun diye yaptırmışsın. Eşin ile ilk günler ilişkide sıkıntılar olmuş ama zaten önceki olaylar olmasa da sende vajinusmus var sorun illaki çıkacaktı. Neyse kan gelmiş ve sonrasında sen sürekli bu eski olana bakıp durmuşsun. İyi de olayın ne yani? Adam sadece ayağına kadar gelmişsin fırsattan istifade bişeyler yapmak istemiş yapamamışta neden sonra hayatı boyunca üzülsün. Ki sonra sana gelmiş teklif etmiş sen kabul etmemişsin olabilir neden onu arıyorsun diyorsun ki hem benimle olmasın hem de mutlu olmasın bu bencillik degil midir? Bak bir ilişki yaşamışsın tamam ama o olay orda kalmalı sürekli bugününü mahvetmemeli ve eşinin sana kötü davranmasının sebebi olmamalı. Tamam yapmışsın ki tam bile degil pişman olmuşsun üzülmüşsün taş çatlasa yarım saatlik bir olayın tüm ömrünü hayatını bu derece mahvetmesinin sebebi olabilir mi. Başka kadınların konuşması vs diyorsun aldırma üstüne alma. Evet, neler neler yapan var bu onların hayatı. Sen o günleri geri bıraktın mı bıraktın daha da ötesini sorgulama eşinle mutlu olmaya çalış. Gerçekten ben bu kadar kendine eziyet edecek bir sebep göremiyorum. Varsayalım ki kızlık zarın bozulmuştu varsayalım ki bozulmamıştı ne farkeder ? Kendine eziyet yaptığın yani.

Yaşlı bir anne baba.
Cezaevinde bir abi.
Yurtta geçirilen zamanlar.
Belli ki ilgilenilmemiş bir kızcağız diye düşündüm.
Eş bekaret için herşeyi yapabilecek biri.
Susması daha mı iyi oldu ki acaba diye bile düşündüm ki yalana asla tahammülüm yoktur.
Ama o zahte face e kadar.
Size acımıyorum artık.
Herşeyi yalan yanlış yoluna koymuşsunuz.
Ne demeye açıyorsunuz o profili.
Merak falah bahane olamaz bu yanlışa.
Bi de anne adayısınız.

cok ortak arkadasımız vardı kendı faceımde gordum resmıne baktım yıne yalandan nısanlanmıs nekadar mutlu ben ıse hergun uzuluyorum neden bu adaletsız dıye ona sadece ölmedınmı ınsallah olursun gıbı seyler yazdım . sahte face ı yemın ederım kocama ıhanet yada ona duydugum en ufak bır sevgı kırıntısı ıcın acmadım ... nefretımı dıle getırmek ıcın yazdım. ewet encok kalbım sınırden yazdıklarına uzuntuden kup kup atınca utandım bebegımın kalp atısıydı o anne bosver ben varım dıyordu bana. yanlıs oldugunu bıldıgım vıcdan azabı duydugum ıcın actım faceı ve hemen kapattım cok ta pısmanım bes para etmezmıs daha cok moralım bozuldu belkı ona kotu davransam acım azalır sandım ama ne fayda. hıc gecmeyecekkı :KK43::KK43:

cok ortak arkadasımız vardı kendı faceımde gordum resmıne baktım yıne yalandan nısanlanmıs nekadar mutlu ben ıse hergun uzuluyorum neden bu adaletsız dıye ona sadece ölmedınmı ınsallah olursun gıbı seyler yazdım . sahte face ı yemın ederım kocama ıhanet yada ona duydugum en ufak bır sevgı kırıntısı ıcın acmadım ... nefretımı dıle getırmek ıcın yazdım. ewet encok kalbım sınırden yazdıklarına uzuntuden kup kup atınca utandım bebegımın kalp atısıydı o anne bosver ben varım dıyordu bana. yanlıs oldugunu bıldıgım vıcdan azabı duydugum ıcın actım faceı ve hemen kapattım cok ta pısmanım bes para etmezmıs daha cok moralım bozuldu belkı ona kotu davransam acım azalır sandım ama ne fayda. hıc gecmeyecekkı :KK43::KK43:

Size ne onun mutlu olup olmamasından.
O gece olanlarda tek suçlu o değil.
Yalanla başlayan bir evlilik yapmışsınız.
Saklı gizli yapılanı taşımanın ne kadar ağır olduğunu öğrenmiş olmanız gerekirdi.
Kocaman bir tecrübe yaşadınız.
Artık pişman olacağınız şeyler yapmayın.
Saklı birşey yapmayın.
Artık anne oluyorsunuz.
Hayat sadece sizin hayatınız değil.
Eşinize karşı sorumlu olduğunuz halde adam bile denmeyecek birine egolarınız yüzünden ulaştınız.
Çocuğunuza odaklanın bundan sonra.
Bir yanlış daha yaparsanız en büyük zararı çocuğunuz görecek

Size ne onun mutlu olup olmamasından.
O gece olanlarda tek suçlu o değil.
Yalanla başlayan bir evlilik yapmışsınız.
Saklı gizli yapılanı taşımanın ne kadar ağır olduğunu öğrenmiş olmanız gerekirdi.
Kocaman bir tecrübe yaşadınız.
Artık pişman olacağınız şeyler yapmayın.
Saklı birşey yapmayın.
Artık anne oluyorsunuz.
Hayat sadece sizin hayatınız değil.
Eşinize karşı sorumlu olduğunuz halde adam bile denmeyecek birine egolarınız yüzünden ulaştınız.
Çocuğunuza odaklanın bundan sonra.
Bir yanlış daha yaparsanız en büyük zararı çocuğunuz görecek

evett oyle bebegım ıcın herseyı yaparım .. haklısınız cok dogru ama bosluktayım kımseyer anlatamıyorum vıcdan azabımı ona acı cektırmek beddua etmek ıcın ekledım yazmasa yazamayacaktım ama hemen yazdı sonra zaten pısman oldum esım ve oglum ıcın herseyı yaparım .ALLAH benım omrunden alsın onlara versın ınsallah. ben sandıgınız kadar hayatı hatalarla dolu bırı degılım bır hata hayatıma mal oldu sadece ölmeyı defalarca dusundum yapamadım :KK43:

bana doktor seni saf görüp kandırmış gibi geldi, anlattığın kadarı ile kızlık zarın zarar göremezdi.

bide şunu diyeceğim eşin de bu kadar el üstünde tutulup göğe çıkarılacak biri değil. sana inanmamış, kan gelsin diye acı çekmene göz yummuş, seni takı için dövmüş bi adam bu.

ve bu kadar üzülecek bişey de yaşamamışsın bana göre, cahil zamanında inanıp sevgilinin evine gitmişsin istememişsin seni zorlamış. bile isteye yapmamışsın en azından. düşünemedin demek ki o zamanlar dünyada böyle pisliklerin olduğunu.

kendine bu kadar yük etme yaşadıklarını

İlişkiye girmek için boğazınızı sıkan, ıslaklık olmasın kan gelmesin diye üzerinize cullanan, takı toka icin tekme tokat dalan icin acı cekmeyin siz. Cünkü böyle bir vicdansız haketmiyor bunu.

böyle birine de melek diyo, konu sahibini gerçekten fazlasıyla etkilemiş bu olay :KK53:

Yazını bastan sona okudum..Neden sadece kendini suçluyorsun cahillikti oldu bitti tevbe ettikten sonra zaten bu pişmanlığın ustune Allah ta seni affetmiştir. Eşine karsı vicdan azabı duymana gerek yok sen bana kan hediye edeceksin demek ne kadar adil yada ilk gecende sırf bir damla kanı net görebilmek için sana acı çektirmek sonrasında sana dayak atması ne kadar adil evet bi hata yaptın cahillikti böyle oldu bazı seyler nasiptir imtihandır. Allah seni bunlarla imtihan etmiş zor zamanları atlatmışsın tövbeni et eşine sadık ol tabi o da sana. Eşinin senden öncesi ne malum onun kanı var mı hadi o da ıspatlasın nerden biliyormuş sırf kanı görmek için ilk gece sana öyle davranmış demek bi tecrube var. O eski sevgilin gununu gun ediyormuş bugununu gun etse ne olur öteki tarafta etsin görelim buranın öteki tarafıda var..
Sen kendini değersiz görmeyi bırak sen çok değerlisin sen anne adayısın rabbim cenneti ayaklarının altına sermiş hala ben bunu hakediyorum diyorsun ne biliyorsun o utandığın kişilerin utanılacak bişeyleri olmadığını. Sen zaten bu pişmanlıkla kendini temizlemişsin böyle duşun senin kimseye verceek bi hesabın yok tıpkı onların sana vermediği gibi. Herkes hata yapabilir seni rabbim affetmiştir bunu böyle kabul et sen tertemizsin ve bu yaşadıklarınla bir kız annesi ol ki onu en iyi sen anlayasın. Herleyin en iyisini hakediyorsun asla kendini bu saçma seylerle yıpratma ve o eski kişiyi ekliyim merak edeyim bunları bırak o kendi pisliğinde boğulsun. Yer göğe koyamadığın eşin sen iyi olduğun için iyi bunu unutma. Çocuğunada kendinede en iyi şeyleri al en iyi şekilde bak en iyi yerde doğumunu yap geçmişi artık kapat ki çocuklarınada faydan olsun. Sen harika bi kız evlat sahibi olursun. Yaşıtız ben evli değilim ama bunları aklında bulundur. Allah a sığın psikolojini bozma lufen..KİMSE SINANMADIĞI BİR GUNAHIN MASUMU SAYMASIN KENDİNİ..

evett oyle bebegım ıcın herseyı yaparım .. haklısınız cok dogru ama bosluktayım kımseyer anlatamıyorum vıcdan azabımı ona acı cektırmek beddua etmek ıcın ekledım yazmasa yazamayacaktım ama hemen yazdı sonra zaten pısman oldum esım ve oglum ıcın herseyı yaparım .ALLAH benım omrunden alsın onlara versın ınsallah. ben sandıgınız kadar hayatı hatalarla dolu bırı degılım bır hata hayatıma mal oldu sadece ölmeyı defalarca dusundum yapamadım :KK43:

Hayatınız hatalarla dolu demiyorum ben.
Üstelik son olaya kadar hep ilgisizlik ve sevgisizlikten olduğunu düşünüyorum hatalarınızın.
Ama yoluna koymuşken bir hata yapmamak gerekiyordu.
Beddua etmeye gerek yok.
İlahi adalet. O da yaşayacak size ve sizin gibi zarar verdiği kızlara yaptıklarını.
Allah size de ömür versin ki oğlunuzun başında olun hep.
Ve artık geçmişi bırakın.
Bundan sonra yapabileceğinizin en iyisini yapın.
Evladınız için.

Zamanında bir hata yapmış olabilirsin, pişmanlığını yaşıyorsun, tövbe edersen Allahta inşallah seni affeder ama eşinde öyle gözünde büyüttüğün kadar değerli bir eş olsaydı sana acı çektirmezdi, seni dövmezdi.

Senin en büyük hatan face açıp onunla konuşman.

Ay ne kadar çok uzatmışsın da uzatmışsın konuyu..Kısaca diktirdin şimdi de vicadan azabı çekiyorsun.Allah aşkına o kadar çok namusluyum diye geçinen neler yaptığı belli olmayan kişiler var ki sen onların yanında melek kalırsın.
18 yaşında bir hata yapmışsın olmuş bitmiş..Bunu devam ettirmemişsin ki bu kadar vicdan azabı çekiyorsun. Eşin senin şansın (çok iyi diyorsun ya ondan ) döven koca nasıl olurda bu kadar övülür bilemedim.. Acaba o ilk gece sana yaşattıklarından , seni dövdüğünden ötürü vicdan azabı duyuyormudur? hiç sanmam

Bırak önüne bak, bak bebeğin de olacak. Herkes hata yapar sen yeteri kadar pişman olmuşsun zaten..Asıl bundan sonra hata yaparsan (eşini aldatma vs.) kendini affetme. Kimse sütten çıkma ak kaşık değil unutma..

bu birazda sizin elinizde
benim ilk evililiğimde cinsellik olmadı tam anlamıyla hiçbir zaman , net

ikinci evliliğimi cok sevdiğim gercekten ayaklarımın yerden kesıldıgı bırıyle yaptım biz ne o ne ben amanda aman kan gelmez dıye hıc bır kuşkumuz olmadı yada onun olduysa yansıtmadı
ve kan geldi benden bu konu ustune pek konusmadık hatta hiç konusmamız olabiliriz
siz dayak yemişssiniz bogazınız sıkılmıs zaten olmaması ıcın elınden gelenı yapmıs esınız sulanınca kan gelmesın dıye sevısmemek 4 seneın ardından aman allahım- ilk kez gordugu bır beden ustelık belıkı
ki bizde zor yaptık sevgiliydik biz zaman yoktu belki ama sizin kadar olmasada benimde zor oldu o kadar sene ılk evlılıgımde bu ıs bır sekılde olmayınca( benle alakalı degıldı ama beyne yerlesmıstı OLMUYORDU) yınede hakaret ısıtmedım bogazım sıkılmadı

sız bence vıcdan azabını bır kenara bırakın bu sekılde dusunce yapısı sıg geri kalmıs bır erkekle evlısınız ıyılık melegı fılan degıl
bu tercıh meseledır bunuda sız tercıh etmıssınız

Ablacim 2 yasinda bisikletten düştün ve icine demir girdi öyle mi ya bi git allasen. Gerisini okumadim.konu gerçekse eger sen bir zardan ibaretmissin hayatin boyunca.ayrica kocan manyak.ilk gece bogazini sıktı oyle mi.ne melek ne melek...ilk gecede yapmayiverseymis sapik midir nedir.

kendinize düşman mısınız?
layık gördükleriniz bunlar mı kendinize?
eşinizden tövbe peygamber gibi bahsediyorsunuz ama
ilk gece sizin psikolojisinizi bile düşünmeden sırf kan gelsin diye üstünüze çullanan sığ bir yobazdan bahsediyorsunuz
esnek kızlık zarına inanmayan, bilimden tıptan doktorlardan daha iyi anladığını sanan bir zır cahil.
onun yüzünden vajinusmus olmuşsunuz ve hala onu suçluyorsunuz?
sağlıklı bir kadın değilsiniz umarım sağlıklı bir anne olursunuz. çok üzüldüm size.
kendinize olan bu acımasızlığınız ciddi boyutta.

Son düzenleme:
Canınızın hiç mi kıymeti yok hanımefendi, kendi akıl sağlığınızı, mutluluğunuzu hiç ama hiç mi düşünmüyorsunuz?

siz mutlu olamadıktan sonra kocanız mutlu olmuş dünya dönmüş neye yarar?

aslolan insanın kendisidir, siz sağlıklı mutlu olmalısınız ki bebeğiniz kocanız yuvanız vicdanınız mutlu olsun... siz böyle kahrolurken varsın dünya yansın ne önemi var neden hesap peşindesiniz? altın yüzünden seni döven kocam boşarsa vicdanım rahatlar belki diye.. bu dünyada bekaretten daha mı önemsiz herşey??

insanlar bir insanı bir bebeği yakıp defalarca bıçaklayıp öldürebilirken siz sevişmişssiniz arkadaş , altı üstü aşk yapmışsınız ki yapamamışssınız da bunun bedeli bu kadar ağır ödetmemelisiniz kendinize...

hiç mi evlenmeden önce birliktelik yasayıp evlenen bunu kabullenen adam yok dünyada , kabullenmese de kabullenmesin cıksın gitsin yapmışsın bir hata almışssın dersini daha ne? hayatta herşey insanlar içinn herşey ...bundan daha ötesini yaşatma kendine rica ediyorum ya.. kesinlikle bir psıkologa danısmalısınız kendınıze zehır etmeyın hayatı...

Ablacim 2 yasinda bisikletten düştün ve icine demir girdi öyle mi ya bi git allasen. Gerisini okumadim.konu gerçekse eger sen bir zardan ibaretmissin hayatin boyunca.ayrica kocan manyak.ilk gece bogazini sıktı oyle mi.ne melek ne melek...ilk gecede yapmayiverseymis sapik midir nedir.

ben hıc hatırlamıyorum bu olayı ıcımde soru ısaretı sadece duydugum ıcın annemler cocukken gecırdıgım en kotu ıkı kazadan bırının bu bırının kolumun kırılması oldugunu anlattıgı ıcın. tum samımıyetımle anlattım ınanıp ınanmamak elınızde ben acaba bu etkılermı kan gelmemesını dıyede sordum fıkır vermek ıcın. esım sapık deıl bu konuda takıntılı ıdı cunku yazımı net okursanız bır sevgılısı nısanlı oldugunu bakıre olmadıgını kendı dugunune 1hafta kala soylemıs kacır benı dıye . onunda en buyuk kabusu olmuş...yazdıklarımda tek bır yalan yok olması ıcın bır sebepte yok kımlıgım yok cunku burda ben sadece ıcım rahatlasın dıye yazdım yalan yazsam bu nasıl mumkun olacaktı? evett cok taktım zar dan ıbaretmısım bellıkı ben normal olmadıgımı psıkolojımın bozuldugunu ıse baslayıp bebegı bıraz buyutup kayınvalıdem bakınca tedavı olacagımı zaten soyluyorum takıntı oldu bende ...

aaa bızzat bır akrabamın kızına bu yaz oldu bu durum bılıyormusun
ıcıne demır gırdısı bılemem su oturma yerıne dıtey kısmı varya orasıyla olmus dıkıs fılan atıldı ve rapor verıldı aıleye cok yakınımda oldu bu olay amelıyat gecırdı kız sadece dıkıs mevzusu degıl

X