vicdan azabı, obsesyona cevrılısı, hymenoplastı ve derın yaraları

Allah Allah neden gönderilmiyor ki acaba? Mesaj kutumu boşaltayım tekrar deneyin bakalım gelecek mi? Belki dolmuştur. Ben de kızdım sana ilk okuduğumda çünkü abarttıkça abartmışsın biraz da kendi düşüncelerin seni buna itiyor ama empati de kuruyorum bir yandan bunun bu kadar hayati önemi olduğunun beynine empoze edildiği bir yerde yetiştiysen normaldir bu kadar takman. Bir de kendini kabul edilecek durumda görmüşsün bu adam da sana gelince ne güzel beni kabul etti mantığıyla evlenmişsin. Bence diktirmeseydin de kanardı o sonuçta tam bir ilişki olmamış ki bunu en iyi bilecek olan da sensin değil mi 3.de kanadı demedin mi? Ayrıca dua edicem oğlun ve senin için.

Ya bak bunu eşimi övmek için demiyorum ama ben sordum bakalım ne düşünüyor diye hiç şüphelendin mi dedim hayır neden şüpheleneyim ki sana aşık olurken bakire mi değil mi diye düşünmedim dedi ama benim eşim melek değil, bana soyadını verdi de demiyorum yüceltmiyorum da aksine hataları olan bir insan. Sen ben gibi insan senin eşin gibi de bir insan lütfen şu adamı artık büyütme gözünde ve konuyu beyninde saptırarak çözmeye çalışma halandan, görümcenden bisürü şeyden bahsetmişsin. Senin problemin bu değil. Sen bir çocuğa anlık hevesle evet dedin olmadı şüphelenip doktora gittin ve eşine yalan söyledin bunun vicdan azabı var şu an üstünde. Bu kadar keskin yani durum. Ama bu olay seni böyle ömür boyu mahvedecekse derim ki boşan. O zaman belki de görürsün seni bakire olmasan da sevebilecek adamları görebilirsin. Eşin de sana aşık mı bilemiyorum açıkçası çünkü tutturmuş bir bekaret ve sana bu kadar hoyrat davranmasına rağmen nasıl melek gibi diyebiliyorsun kendine hiç mi acımıyorsun bak eli ekmek tutan bir kadınsın çok rahat da siler kendi başına yaşarsın aslında ve bir de şu açıdan bak eşin çok mu masum? Belki onun da senden gizlediği şeyler var o bu kadar debeleniyor mu? Sen dürüstlük de dürüstlük zar da zar diye tutturuyorsun da eşin her şeyi sana açmış mı bakalım. Eğer ki bi açığını yakalarsan kendimi boş yere üzmüşüm dersin. Hak etmeyen insanlara dürüst olduğumda boşuna harap olmuşum diyorum hep mesela ben. Bu vicdan azabından kurtulamazsan eşine aç konuyu derim

Mesaj gönder kısmı profilinde hiç çıkmıyor dolu olsa dolu diye yazdıktan sonra gönderilmiyor yanlış bilmiyorsam.evet abarttim belki ama şöyle düşünün etrafınızda en buyuk insanlık suçu nerdeyse bu..düğünler öncesi konusulan evlenicek kızlara direk o konuda araştırma yapılan bir ortam psikolojim beni buna yönlendirdi.eşimle Nisanliyken birgün sinemadayiz yabancı bir film kiz üç dört çocukla beraber oluyordu bana aynen şunu dedi ya neolursa olsun aşkımdan olsemde kız dünya guzeli dünya iyiside olsa ben benden önce el degmis birini istemem o an çok kötü oldum doktor muayenesine beni yönlendiren sebepler arasında...ama haklisinki yıllar önce yapılan beş dakikalık bir hata yarım yamalak saçma sapan birşey geri kalan koca ömrüne mal olmamalı.diktirmesemde kanarDı ama belki yine ucuncude ki esim ozman beni doktora götürdugunde bana dedigi ikitane yırtık var kelimesini onada söyleyebilirdi yada doktora beni götürmeden ben söyleyebilirdim ki ben yalan söyleyemem hemen belli ederim sormasin diye zTen bu ise çok giriştim..bana soyadını verdi falan yazmıştım ki ozamanlar çok kotuydum öbür pisliği düşünüp bi askere gidip evlenmeyi beceremedi beni aldattı .diğer tarafta esim dortyillik sevgili dönemimiz oldu hep durusttu birkere aldatmadi beni yani düzgün bir insan olduğu için bunları söyledim bide.hataları yokmu var tabiki ilk evlendigimiz zaman çok daha fazlaydı şimdi kiyamiyor zTen hamileyim diye eskiden yemeği beğenmese olay çıkarırdı şimdi begenmeynce kırıcı olmadan söylüyor.ama o farkında deildi kabaliginin babasından öyle görmüş annesi karşılık vermemiş oyuzden .dua edicem yazmissin allahrazaolsun ya mantıklı düşününce okadar farkliyimki ınan bana bebek kıyafetleriyle eşyalarıyla doğum süreciyle ilgili şeylerle ilgileniyorum bu konu aklımda olmuyor ama bazen öyle bir olay oluyorki herşey aklımdan çıkıyor tek kilit nokta o oluyor . Haladan görümceden bahsetme sebebim bunlar ev hanimi olan insanlar burda bütün evhanimlarini kastetmiyorum tabi ama bu kişiler tek yaptıkları dedikodu ve aynı insanlar etrafında kendi akrabalari hakkında aynı konular...yeğenlerinin evlenmeden hamile kalması köydeki bir kadının ilk gece kanaması olmaması vs ...işten izne çıktığından beri kafayı yemek üzereyim eskiden Bukadar kötü değildim.şimdi tv de bişey izliyorlar aa x de boyleydi gibi kendimi öyle kötü hissediyorum ki diyorum bu insanlar bilse beni taşa tutar ki bunlar sevgili olayına bile çok karşılar oğullarının olabilir ama kızlarinin olmasına çok ters bakıyorlar..esim çok unutkan biri o geçmişini çoktan unutmuş biri ki takmaz bile kafasına rahat yani ben takıntiliyim o zar mevzusunu kapattı kan gördü bitti ki artık o kandanda vazgecmsti yeterki olsunda kan dan vazgecmsti çünkü biz ilişkiye giremiyorduk bendende suphelenmiyordu aslında dediğim gibi ben çok kendi halinde bir insandim ve dortyil boyuncada aramızda bişey geçmedi onla biseymide görmedi oyuzden..boşanmayı çok dusundum aslında hamile kalmadan dedimki biticek herşey kavga ettiğimzde falan dedim bosanalim asla dedi bide bir aliskanlik buyuk bir sevgi var çok zor yani yapamam ki suan elle tutulur biseyde yok boşanmak için söylemem çok aptalca ki masum bir bebekten bile nefret eder kocam bana kızdığı için ...kincidir yani bebegin günahı ne :KK43: bana vermez elimden alır belki ama onuda içten gelerek sevmez yani bana kızginligindan...buna hakkım yok masum bir bebek ve herşeyin en güzelini yasamasini istiyorum onun ..yapamam söyleyemem yani Ee ozaman böyle yasa diyeceksin unutmak istiyorum çok ama dediğim gibi ise döndüğümde psikolojik tedavi aldığımda olacak bu.smdi gidiyor mesela birşey oluyor tetikliyor :KK43:

Üsenmeden bütün yazilanlari okudum , kendime sastim ama en cokta sana.
Yaptiklarin bi' kere pekte saf, yalan atmayi bilmeyen bir kisinin yapacagi seyler degilmis dogrusu..
Isini iyi biliyormussun , tebrikler. :KK34:

Sana burada ciddi anlamda cok , cok güzel yorumlar yazilmis.. Yazan insanlar bilincli, belli.
Cok kaba yazanlarda olmus (ki dogrusu anlayabiliyorum onlari) ama isin ilginci sen sana tatli dille yaklasanlari da anlayamamissin , sana kaba konusanlari da.
Hem ben acik konusayim , senin ciddi anlamda kendini suclu hissettigini düsünmüyorum , kusura bakma. :KK66:
Suclusun , hatalisin diyenlerde hemen kendini savunmaya gecmissin.

Birincisi esin tam bir DENYO.
Ikincisi , tek zar sende yok .. Hicbir suclari yokken tecavüze ugrayan kadinlari düsün , onlar daha magdur.
Madem etrafindakiler o kadar zardan , kandan bahsediyor , hic mi sana bir erkekle yalniz ayni evde bulunmaman gerektigini ögretmediler.
Ücüncüsü kiz cocugu degil , senin psikolojindeki bir insanin genel olarak cocuk dogurmamasi gerekiyor.

Hadi bb. :117:

Üsenmeden bütün yazilanlari okudum , kendime sastim ama en cokta sana.
Yaptiklarin bi' kere pekte saf, yalan atmayi bilmeyen bir kisinin yapacagi seyler degilmis dogrusu..
Isini iyi biliyormussun , tebrikler. :KK34:

Sana burada ciddi anlamda cok , cok güzel yorumlar yazilmis.. Yazan insanlar bilincli, belli.
Cok kaba yazanlarda olmus (ki dogrusu anlayabiliyorum onlari) ama isin ilginci sen sana tatli dille yaklasanlari da anlayamamissin , sana kaba konusanlari da.
Hem ben acik konusayim , senin ciddi anlamda kendini suclu hissettigini düsünmüyorum , kusura bakma. :KK66:
Suclusun , hatalisin diyenlerde hemen kendini savunmaya gecmissin.

Birincisi esin tam bir DENYO.
Ikincisi , tek zar sende yok .. Hicbir suclari yokken tecavüze ugrayan kadinlari düsün , onlar daha magdur.
Madem etrafindakiler o kadar zardan , kandan bahsediyor , hic mi sana bir erkekle yalniz ayni evde bulunmaman gerektigini ögretmediler.
Ücüncüsü kiz cocugu degil , senin psikolojindeki bir insanin genel olarak cocuk dogurmamasi gerekiyor.

Hadi bb. :117:

Öncelikle okuduğunuz ve yorum yaptığınız için teşekkür ederim.yalnız birşeyi merak ediyorum bu yaşadıklarım çok yakininiz çok sevdiğiniz birinin başına gelse yinede acımasızca bunları yazabilirmiydiniz tebrikler işini iyi biliyormuşsun diye.safolmasam basima bunlar gelmez yalancılık karakterim olsa vicdan azabı cekmez yaşam tarzım olurdu.evet bana çok çok güzel yorumlar yapıldı eleştiri olsun yargılayan akıl veren olsun hepsi çok iyiydi toparlanmam için.kendimi savunmaya geçtiğim tek biryer var oda sen hatalisin dediği için değil cenen düşük diyen br hanfendiye tavrimdi yoksa konuyu zaten eleştirilmek için yazdim..onun tavrı şahsıma karşı idi direk konuya değil onun dışında kimseye saygısızlık etmedim yorumlaritek tek okudum demissiniz bunu farketmemissiniz.ayrıca insanlarıanlamadigimi nasıl anladınız çok merak ediyorum...ve dediğiniz gibi kendimi suçlu hissetmesem burda ne isim var allahaşkına ???tecavüze ugrayanlar tabiki mağdur ama ben bunu hakettim anlamına geliyor tahmin etmedigim anda başima boyle birşey geldiği için ??evet bahsettiler erkeklere güvenmemek gerektiğini ama ben okadar sevdimki o zManlar olsem otopsi raporumda aşk çıkardı derler ya öyle ışte kavak yelleri esiyor insanın başında ki babası yeni vefaat etmiş bir insanın bana bunu yapacağı aklıma gelmezdi bir akşam önce annesini beraber acile goturduk kadın kendini toparlayamadi diye.keşke ben sandıginiz kadar kötü bir insan olabilseydim ve başıma bunlar gelmeseydi...dilerim siz yada en yakınlariniz asla bu duruma düşmez hayattan zevk almamak ama yasamak zorunda olmak çok ağır insallah hicbrzaman bunu yasamazsiniz...çocuk konusuna gelince bana onu rabbim verdiyse layıkggördü demekki bende onun bir emaneti olarak göreceğim bundan emin olabilirsiniz buna siz karar veremezsiniz Herkes anne olmak ister bende çok istedim belki dogumu beklerken acılarım boş zamanda kat be kat arttı ama değer .olsem bile arkamda bir hatiram olacak şu hayatta bana ait tek bırakacağım birşey..sizede bay bay.

Senin yasadiginin aynisini öz teyzem yasadi , benden sadece 5 yas büyük , yani an be an onunlaydim .
Simdi yasamayan bilmez deme , bende bir bayanim ve empati yoksunu bir insan degilim.
Cok güzel empati kurarim . :KK66:
Ama o birseylerini diktirmedi , yaptiginin arkasinda durdu ve kimseyi kandirmadi.
Ki bizim aile de bakirelige cok önem veren bir ailedir , bunu söylemek isterim sana.
Yillarca evlenmedi , karsisina bir tane senin esin tarzinda birisi cikti onu da bir güzel sutladi .
Daha sonra hic ummadigi anda bir insan cikti karsisina ve evlendiler .
Hic kandirmaca olmadi , cünkü adam anladi onu.
Teyzem sevdigi insanla beraber olmustu , siradan biriyle degil , sevdigi her ne kadar kahpelik yapmis olsada ona.

Suan cok mutlu , cok huzurlu kocasiyla.
Ve teyzemle senin arandaki fark ne biliyor musun ?
Evliyken degil facebookta eski sevgilisine mesaj yazmak , aklinin ucuna bile getirmeyi ihanetten sayan bir insan.

Önce kalbinizdeki zari diktirin.

Son düzenleme:
PNRZNR57 arkadasım uzun süredir vicdan azabı çekiyor ve burda bi şekilde moral buluyor bunu gelip bozmaya hakkınız yok hem de ahkam keserek..yarın bi gün çoluğun çocuğun olur arkadasım büyük konuşmaya gelmez ..varsa fikrin söyler susarsın ama bu şekilde ağır bi eleştiriyi kimse haketmez ve bu insan hamile! öyle heryerdeki erkekler snn teyzenin kocası gibi anlayışlı olmuyor malesef..

Senin yasadiginin aynisini öz teyzem yasadi , benden sadece 5 yas büyük , yani an be an onunlaydim .
Simdi yasamayan bilmez deme , bende bir bayanim ve empati yoksunu bir insan degilim.
Cok güzel empati kurarim . :KK66:
Ama o birseylerini diktirmedi , yaptiginin arkasinda durdu ve kimseyi kandirmadi.
Ki bizim aile de bakirelige cok önem veren bir ailedir , bunu söylemek isterim sana.
Yillarca evlenmedi , karsisina bir tane senin esin tarzinda birisi cikti onu da bir güzel sutladi .
Daha sonra hic ummadigi anda bir insan cikti karsisina ve evlendiler .
Hic kandirmaca olmadi , cünkü adam anladi onu.
Teyzem sevdigi insanla beraber olmustu , siradan biriyle degil , sevdigi her ne kadar kahpelik yapmis olsada ona.

Suan cok mutlu , cok huzurlu kocasiyla.
Ve teyzemle senin arandaki fark ne biliyor musun ?
Evliyken degil facebookta eski sevgilisine mesaj yazmak , aklinin ucuna bile getirmeyi ihanetten sayan bir insan.

Önce kalbinizdeki zari diktirin.

Ya kendiniz yasasaydiniz ve öyle birini sevseydinizki sutlamak dediğiniz kelimeyi yapamasaydiniz ?? Ben empati kurmanızi beni anlamanızı beklemiyorum yaptığımı doğru bulsam zaten burda olmazdım degilmi ben hayatımin bundan sonrası için içimdeki vicdan azabınin artık psikolojik rahatsızlığa dönüşmesinden dolayı burdayım..baştan sona okuduysaniz an ve an yazdım olayların nasıl geliştiğini bu olayı tam olarak yasamadigimi kendimi sktgm ve korktugum çok canım yandığı için bu işlemin gerçekleşmediğini kan gelmedigini ve yillarca tekrarlanmadigini yazdım.egerki doktora gtmesem asla bilemeycektim çünkü ben zarin Bukadar önde olup zRar görebileceğini bilmiyordum size şaka gelecek ama yemin ederimki o dönem ben gerçekten v..na nerde onu bile bilmiyordum geçenlerde birisi konu acmis ilişki nerden yasanir dye herkes elestirmjs bende o kısmı bilmiyordum karşınızdaki insanda olmadı deyince hatta bunun için bozulunca sizde olmadı ama Bidahada olmasın allah bidaha bu aşamaya getirtmesin diye dua etmisseniz ve denemediyseniz bilemiyorsunuz...ben nisanlanmadan bilseydim emin ol eşime dürüst olrdumayrilmsi pahasına ve bende beni her halimle sevecek sorgulayack birini beklerdim ama benim sanssizligim bilmememdi.sıradan biri değildi benim içinde ilk sevdiğim insandı ve guvendigimdi ...teyzenizi allah dahada mesut etsin ama konuşup anlayabileceği birileri varmış etrafında benim tek bir arkadaşım vardı oda benibu yola ssürükleyen diktirmem konusuna.Allah kimseyi gerçekten kendini çaresiz hssedicek duruma getirmesine ben yaptığımı tasnif etmiyorum biri bana Gelse bu durumda suan göstercegim enson yoldur bu.eski sevgilime mesaj yazmam kismini dikkatli okudunuzmu kimliğimi tanıtmadan ah ettim sadece ve asla içinden sonra birdaha sayfasini acmadm hatta bütün sosyal hesaplarimi kapattim dilerim bu tarz şeyler başınıza gelmez sizin yerinizde olup bu tarz konuşup yaralamak kolay olsa gerek ama asla yerinde olmadığınız birşeyin kolay olduğunu düşünmeyin bence

akisinabiraktim; o zaman beklesin boyle insanlar , koca kacmiyor.
Vicdan azabi duyuyorsa esine soylesin ya da birileri gercekleri yazdiginda savunmaya gecmesin.
Bu arada korler sagirlar birbirilerini agirlar .

PNRZNR57 arkadasım uzun süredir vicdan azabı çekiyor ve burda bi şekilde moral buluyor bunu gelip bozmaya hakkınız yok hem de ahkam keserek..yarın bi gün çoluğun çocuğun olur arkadasım büyük konuşmaya gelmez ..varsa fikrin söyler susarsın ama bu şekilde ağır bi eleştiriyi kimse haketmez ve bu insan hamile! öyle heryerdeki erkekler snn teyzenin kocası gibi anlayışlı olmuyor malesef..

Bosver canim bu dünyada sadece bizler için ilahi adalet tecelli edecek değil ya herkes için denge mutlaka dönecektir.ben çok korkarım mesela buyuk konuşmaya yarın birgün kızım olur başına gelir diye he abimler çok kızın canını yakmadimi yaktı babam çok buyuk konuşmadimi konustu ama belkide bunlari yaşaması gereken ben değildim diyorum ama sonra Allahın bir bildiği vardır diyorum..çünkü o pislikle evleenbilirdim çocuğum olabilirdi beni ozaman aldatabilirdi yada bana o son söylediği sözleri bilmesem düşman değildim arkadaş olarak herzMan bayramlasir konuşurduk hala o muhabbet devam edebilirdi ama artık düşman bile değiliz.yani aradaki iletişim o ben onunla dertlesirken attığı iftirayla bitti...belkide hayir burasinda..

Vicdan azabi duyuyorsa esine soylesin ya da birileri gercekleri yazdiginda savunmaya gecmesin.

ayyy güya laf soktu bayan çok bilmiş:KK70: çokta umursadık ...ay ne uğrasıyorum ki seninle ...TINNNNNNNNnn

Pınaaaarr yazma şuna cvp falan bebeğm yazık ellerine boşver..

Kocam kaçmadı zaten dört sene sevgiliydik ondan sonra evlendik ben düğüne üç ay kala içimdeki korkuyu yenmek için doktora gittim ozMNa kadar bilmiyordum Arkdsmda olmamıştır diyordu nasil birşey olduğunu bile bilmiyordum .eşime söylemeyi çok istiyorum keşke bu evlilik olmadan soyleyebilseydm öğrendigmde aileme ve eşime kiyamadim kendim için deildi sonrasında boşanmak için kavgalarimizda bunu soyleyemesemde yer aradim bosansam icim rahat edicekti ustumdeki bu yük kalkacakti ancak simdi dusunuyorumda soylesem ortadaki bebegimin günahı ne bana benzese bile kin duyacak ona .annelik içgüdüsü çok başka burda bunlarla ugrasip streese grdigim ve onu uzdugum için bile acı çekiyorum çünkü bebegin bir günahı yok.gerçekleri kendim yazdım zTen ne savunmasi ?? Sadece olayı yarım yamalak okuyN yada alakasız konulara girenler olunca bazı şeyleri yeniden yazma gereği duyuyorum.aslında son yazdığınız sizin içinizdeki merhamet duygusunun curudugunu ve cevap yazmamam gerektiğini gösteriyor körler sağırlar yaklaşımınizi kastediyorum çok ayıp...dilerim bu buyuk konusmalarinizi Allah size birgün acı birsekilde hatırlatmaz.hoscakalin.

Bosver canim bu dünyada sadece bizler için ilahi adalet tecelli edecek değil ya herkes için denge mutlaka dönecektir.ben çok korkarım mesela buyuk konuşmaya yarın birgün kızım olur başına gelir diye he abimler çok kızın canını yakmadimi yaktı babam çok buyuk konuşmadimi konustu ama belkide bunlari yaşaması gereken ben değildim diyorum ama sonra Allahın bir bildiği vardır diyorum..çünkü o pislikle evleenbilirdim çocuğum olabilirdi beni ozaman aldatabilirdi yada bana o son söylediği sözleri bilmesem düşman değildim arkadaş olarak herzMan bayramlasir konuşurduk hala o muhabbet devam edebilirdi ama artık düşman bile değiliz.yani aradaki iletişim o ben onunla dertlesirken attığı iftirayla bitti...belkide hayir burasinda..

Senin benim yaptığım ne kadar günahsa bi insanın hatasını yüzüne vurmak da o kadar günahtır, hele ki pişman olmuş ve tövbe etmiş birinin hatasını yüzüne vuruyorsa... Allah ın affederim kulum dediğini bi başka kul yargılıyor ,Allah ın günahlarınızın üstünü örtün dediğini bi başka kul gelmiş burda eşine anlat diyor ...

neymiş bide körler sağırlar birbirini ağırlar diyor hay Allahım ilkokul seviyesinde saçma laf sokmalar falan komik yani anca gülerim:KK52:

ayyy güya laf soktu bayan çok bilmiş:KK70: çokta umursadık ...ay ne uğrasıyorum ki seninle ...TINNNNNNNNnn

Pınaaaarr yazma şuna cvp falan bebeğm yazık ellerine boşver..

Oteki yazilarda kendini acindirma, masum kiz numaralari, simdi de icindeki cirkefi disa cikariyorsun.
Neyse ben senin seviyene inmeyecegim :)
Yaz yaz dur ya da akisina birak.

Bence de ya hamile olmasını göz önünde bulunarak bari biraz yumuşak yaklaşmak lazım bebeğe falan bişey olur ay çok suçlu hissederim hata yapmak insanoğluna mahsus sonuçta :26:

Oteki yazilarda kendini acindirma, masum kiz numaralari, simdi de icindeki cirkefi disa cikariyorsun.
Neyse ben senin seviyene inmeyecegim :)
Yaz yaz dur ya da akisina birak.

çünkü öteki yazılarımda cevap verdiklerim birer insandı:KK66: seviyeme inebilmen için de belli bi seviyeye ihtiyacın var o da sende yok belli ki. şimdi dayanamayıp yine yazcan dimi:)

Bence de ya hamile olmasını göz önünde bulunarak bari biraz yumuşak yaklaşmak lazım bebeğe falan bişey olur ay çok suçlu hissederim hata yapmak insanoğluna mahsus sonuçta :26:

yok bu arkadaş melek cünkü cnm hatası falan yok galiba baksana ...senin gibilerin doğurmaması lazım diyor bide kızcağıza.ona soracaktı sanki aile planlamasını. buraya laf sokup stres atmaya gelmiş belli ki..

Konu sahibi arkadasim yazinizin yarisini okuyabildim acayip daraldim... Esini ovup durma ne o islanma olmasin kan gelmez olayi? Taki icin tokat? Dugun hediyesi kan olacak sozleri? Cok üzücü hepsi basima agrilar girdi.. Ayrica eski sevgili pismanligini unut gecmis bitmis.. Zar diktirme vs hersey bitmis artik sadece bebegine odaklan.. ben de hamileyim senin haline cok uzuldim.. face ten eski sevgiline bakma ayrica yolu acik olsun de gecmisteki herseye..

Konu sahibi arkadasim yazinizin yarisini okuyabildim acayip daraldim... Esini ovup durma ne o islanma olmasin kan gelmez olayi? Taki icin tokat? Dugun hediyesi kan olacak sozleri? Cok üzücü hepsi basima agrilar girdi.. Ayrica eski sevgili pismanligini unut gecmis bitmis.. Zar diktirme vs hersey bitmis artik sadece bebegine odaklan.. ben de hamileyim senin haline cok uzuldim.. face ten eski sevgiline bakma ayrica yolu acik olsun de gecmisteki herseye..

Cehalet en buyuk kotuluk insan ruhundaki belkide esimde öyleydi birçok şeyi benimle öğrendi bayramda el öpmenin saçma olduğunu düşünen ama mini etek giydiği için bi kıza rahatlikla ka..r diyebilen biriydi .esimle tanıştığımda bende kucuktum bazı farkları görüyordum ama seviyordum ki aldatılmış ve kötü bir ilişkiden cikmis olduğum için dahada bağlandim aşk alışkanlığa buyuk bir sevgiye dönüştü kopamadim ..melek olarak görmem abartı belki evliligin ilk başlarında çektirdi bana ailesinden uzaklaşmak zor geldigi için ama hamileyim diye ev işleri yemek çok yardımcı oluyor oda alıştı evliliğe bende özündede gerçekten merhametli iyi bir insandır benim annem babam yaşlı gitmez fazla belki usenir ama gtttgnde babamin astimi var diye onunla alakalı şeyler goturr anneme ne seviyorsa ondan alır bize geldiklerinde saygıda kusur etmezaayaklarına kirmzi hali sermedigi kalır ışte bunlar oluncada ona haksızlık etiigimi dusunuyorum yoluma bakmayı okdr çok istiyorumki bu şubatta o aptal gece biteli tam 7sene olacak . 4ekim o pislikle çıkma yıldonumumdu ama tesadüf evlilik tarihime denk geldi artık 4ekim bana onu hatrlatmicak.bebegimde subatta doğacak o 13subat gecesine denk gelirse belki artık 13subat benim için sadece bebegimin doğum tarihi olarak kalicak.hafızam çok iyi ve boş kaldıkça düşünüyorum ben sadece bu konuda deilim insanlarin benim için ne düşündugunude düşünüp kahrolurum yapım böyle malesef çok takiyorum.herseyi sonra hastalık sahibi oluyorum

:KK49:
Cehalet en buyuk kotuluk insan ruhundaki belkide esimde öyleydi birçok şeyi benimle öğrendi bayramda el öpmenin saçma olduğunu düşünen ama mini etek giydiği için bi kıza rahatlikla ka..r diyebilen biriydi .esimle tanıştığımda bende kucuktum bazı farkları görüyordum ama seviyordum ki aldatılmış ve kötü bir ilişkiden cikmis olduğum için dahada bağlandim aşk alışkanlığa buyuk bir sevgiye dönüştü kopamadim ..melek olarak görmem abartı belki evliligin ilk başlarında çektirdi bana ailesinden uzaklaşmak zor geldigi için ama hamileyim diye ev işleri yemek çok yardımcı oluyor oda alıştı evliliğe bende özündede gerçekten merhametli iyi bir insandır benim annem babam yaşlı gitmez fazla belki usenir ama gtttgnde babamin astimi var diye onunla alakalı şeyler goturr anneme ne seviyorsa ondan alır bize geldiklerinde saygıda kusur etmezaayaklarına kirmzi hali sermedigi kalır ışte bunlar oluncada ona haksızlık etiigimi dusunuyorum yoluma bakmayı okdr çok istiyorumki bu şubatta o aptal gece biteli tam 7sene olacak . 4ekim o pislikle çıkma yıldonumumdu ama tesadüf evlilik tarihime denk geldi artık 4ekim bana onu hatrlatmicak.bebegimde subatta doğacak o 13subat gecesine denk gelirse belki artık 13subat benim için sadece bebegimin doğum tarihi olarak kalicak.hafızam çok iyi ve boş kaldıkça düşünüyorum ben sadece bu konuda deilim insanlarin benim için ne düşündugunude düşünüp kahrolurum yapım böyle malesef çok takiyorum.herseyi sonra hastalık sahibi oluyorum

su tarihlere falan da bakinca sen hakkaten obsesifsin, bunun icin tedavi goruyor musun?

:KK49:

su tarihlere falan da bakinca sen hakkaten obsesifsin, bunun icin tedavi goruyor musun?

Evet canım okb olduğuna eminim tedavi olmuyorum çünkü benimki ilacsiz olacak bişey deil çok ağır şubatta doğum yapacağım bebegimi emzirmem bitip ise dönünce tedavi olacağım...evden çıkmadan elli kere ocağa elli kere kapıya bakarım kitledimmi diye DhA bunun gbi birsürü şey...yenemiyorum elimde değil ve bunlarin hepsi bu olaydan sonra oldu.yıllardır görmediğim insanların o geçmiş yaşantım hakkında konustgnu düşünüp beni eleştirdigni düşünüyorm tanıyorum kafama :KK43:( hafizam çok iyi bundanda nefret ediyorum bazen çünkü tesadüf mesela nikah tarihin ve dger tarih ama beynim bunu aklıma getrrk acı cekmeme sebep oluyor

Ben bu konuyu bayadır takip ediyorum, her şeyi okumaya da çalıştım.
Ama bir türlü elim cevaba gitmedi, gidemedi.. Sadece konu sahibinin Allah yardımcısı olsun, onu ve eşini düzgün bir çocuk yetiştirecek bilince sahip olmasını sağlasın diyorum..

Söylemek istediğim, aklımda o kadar şeyden tek yazmış olduğunuz ' en son olmayınca BOĞAZIMI SIKTI' böyle bir şeydi yani olsun, kızlığınız bozulsun diye boğazının sıkılması kaldı..
Bu konu benim için ilk gecede boğazı sıkılarak ilişkiye girmeye çalışılan arkadaşın konusu olarak kaldı..
Çok çok üzüldüm, hayal ettim... Gerçekten ifade edememekten çekindiğim içinde hiç cevap yazmadım..
Nacizane tavsiyem , yanlış anlamayın , mümkünse bir doktora görünün.. O size daha iyi yardımcı olacaktır.. Rica ediyorum :18::KK43:

X