2010 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bugun bizim evlilik yıl dönümümüz defnoşla kutlarız kociş eve gelirse bi yemeğe gideriz artık hediye almadım zaten en büyük hediye kızımla benim onun için demi yabayanssulusmilezemuszemus
daha nice güzel seneler geçimeniz dileğiyle kutlu olsun:)
amanın pek de mutlu kaydirigubbakcemile3

çokkkkkkkkkkaydirigubbakcemile3

hoşbulduk..biz iyiyiz koça kafalıyla çok şükür..sen nasılsın senin koçakafa ile?

çanım sağol..üst solumun yolları intihaplanmış...:KK43:

hihih,,,bak sen şuna...erken farketmiş kereta...

kızlar ya hani bir dr vardı..bir yaşından öne inek sütü verilir falab diyen..neydi onun ismi?bilen varmı?
KADİR TUĞCUopuyorumnanaktan ben kesinlikle katılıyorum.. her dediği akla yatıyor..
bnde bazen ceinin kahwaltısına süt katıyorum we hiiiiç bişeycik olmadı geçen ki dr kontrolümüzde kan sayımıda yapıldı kan değerleri çok iyi çıktı.. demir ilacı falan bile wermedi yani...

bilmiyorumkismile:kedi:
ahanda buyrun hanımlar bakınız oğlumakaydirigubbakcemile3

Eki Görüntüle 50638

[B]delikafadulden aaaaa erkekkk waaaaaaarrrrdelikafadulden o pipiyi kserim naaaaannnnsempatiksalakcinni kız taşolar nerde:))))

süper yaa çok tatlı kaydirigubbakcemile3:kedi:

aman ne kadan mutlu olmuşşşşş...

çok tatlı çıkmış ya...çok güldüm ya..orda olsam ısırıdım şimdi onun baldırlaroını...

[B]delikafadulden aaaaa erkekkk waaaaaaarrrrdelikafadulden o pipiyi kserim naaaaannnnsempatiksalakcinni kız taşolar nerde:))))

:asigim:eek:puyorumnanaktan
avucunun içinde hasretcimdelikafadulden.aslında birazı gözüküyor ama resim küçük ya belli olmuyor.öyle bir sıkıyorki büzüştürüyor onlarısempatiksalakcinni

Eki Görüntüle 50638

kız bune hal ayıp ayıp gösterme anne diyor sana alalalaa ....Erkek 'im ben diyor eee oynayacak tabii ....

bugun bizim evlilik yıl dönümümüz defnoşla kutlarız kociş eve gelirse bi yemeğe gideriz artık hediye almadım zaten en büyük hediye kızımla benim onun için demi yabayanssulusmilezemuszemus

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun en güzel hediye işte kızın daha ne olsun pasta alırsın 3.ünüz kesersiniz....

Hijyenim olsun Eymen paşa yinede almış canım bozma moralini sende ameliyat işini iyice düşün zorluk çekme sonradan ek gıdalar içinde haftaya mı bekleyeceksin..?
jale resimlere bayıldım keşke Hilal de öyle dursa da bende yaptırsam banyosunu hep ağlıyoruz şarkılar söyleyerek susturmaya çalışıyorum ama yok ağlıyor alışır diyor herkes

CERİ BEBEK ARABASINDA OTURURKEN KENDİNİ İTEREK ARADAN YERE ATIYOR EMEKLEME POZİSYONUNU ALIYOR WE BEN Bİ BAKARIM ÇINGIRAK SESİ GELİO AMA ARABA BOŞ.. AYAĞA KALKARIM WE CEREN YERDE ÇINGIRAĞI ELİNDE POPO ATIYOR.. WEHİÇ SESİ ÇIKMIYOR BEN ŞOKLARDA TABİ O ARADAN NASIL KAYDI WE HİÇ IHH BİLE DEMEDEN YERDE YÜZÜSTÜ POZİSYONA GELDİbilmiyorumkismile:KK3:

kızlar yaptığınız muhallebilerin içine şeker atıyomusunuz bazı kaynaklarda bebekleri şekere alıştırmamak için konmamalı diyo koymayınca da çocuk onu nasıl yicek hiç tadı olmuyo

Hasret nasıl bir kız bu ya :)) Ben de karyolamın parmaklıklarındn çıkıp kaçıyormuşum :))

Alp, bence kameralardan saklıyor en kıymetlilerini :)

Öğlen yarım kavanoz yoğurt yedirdim. Evet Hasret beklemeliymiş, mis gibi yoğurt kaşık sokunca ayrana döndü, buz dolabına girince çok güzel oldu. Bu gece mayalayıp, öğlen yedireceğim artık. 130 cc şeftali suyu içti Yiğit ve uyudu. Gerçi 10 cc kadarını kustu kaldırınca :)) Bu çocuk sabah 6 ya kadar uyuyor böyle... İnşallah hep böyle devam eder... Biz de balkon sefasına çıkıyoruz babişle :) Taze çay var, alın kocaları gelin

neyse ben kaçar hepinize huzurlu gecelerrrr kociş çalışıyor bu akşam annmeler burda kalacak parka gideceğim spora...

Hasret nasıl bir kız bu ya :)) Ben de karyolamın parmaklıklarındn çıkıp kaçıyormuşum :))

Alp, bence kameralardan saklıyor en kıymetlilerini :)

Öğlen yarım kavanoz yoğurt yedirdim. Evet Hasret beklemeliymiş, mis gibi yoğurt kaşık sokunca ayrana döndü, buz dolabına girince çok güzel oldu. Bu gece mayalayıp, öğlen yedireceğim artık. 130 cc şeftali suyu içti Yiğit ve uyudu. Gerçi 10 cc kadarını kustu kaldırınca :)) Bu çocuk sabah 6 ya kadar uyuyor böyle... İnşallah hep böyle devam eder... Biz de balkon sefasına çıkıyoruz babişle :) Taze çay var, alın kocaları gelin

ağzım açık kaldım sadece anne diye çığlık attım annemde geldi bi gördü we kaldık öyle..
yarın ki yoğurt denemen daha başarılı olur eminim:)
maşallah yiğite inşallah dewam eder böyle tosuncuk olurda babasıda mutlu olur.. (yiğit zaferi döwerkaydirigubbakcemile3)
ne güzel bizim kide annem gelip düzenini bozmazsa 9-9,30 arası uyuyor ben daha erken ewimde olabilsem belki daha erken alışacak kızım ama malesef dükkandan ewe en erken inişim 9u buluyokötükedihüso yakında kurtulucam burdan ama şimdi yazmiyim yazıyoprum sonra olmuyo bunalıma giriyorum:umursamaz: eylül ayında netleşecek:Saruboceq:boshayallersmile

bnce çokkkk güzel yazgıcım, tam benim tarzım.. önceden topukludan şaşmazdım şimdi kocam bırakmıyor we mecbur düz modellere bakıyorum

selam anneler bu gün ilk iş günümdü iyiydi sabah dokuzda bıraktım kızımı öğlen 11 de geldim iş yerim hadi erken git gör kızını dedi bire kadar yanındaydım akşamda beşte çıktım. iyi geçmiş kızım uslu uslu durmuş tabi kucakta gezdi o mutlu olsunda varsın kucakta gezsin umrumda değil. ve kızım açıldı. hem çok hareketlendi hemde kalabalık farklı kişilerle sosyalleşti ee kız laf arıyordu fazlasını buldu.

Eki Görüntüle 50638
[COLORayyyyyy erkekimmmmmm benimm çook keyifli çok güldümm oğlumm Allah seni nazarlarlardan korusunnn[/COLOR]
CERİ BEBEK ARABASINDA OTURURKEN KENDİNİ İTEREK ARADAN YERE ATIYOR EMEKLEME POZİSYONUNU ALIYOR WE BEN Bİ BAKARIM ÇINGIRAK SESİ GELİO AMA ARABA BOŞ.. AYAĞA KALKARIM WE CEREN YERDE ÇINGIRAĞI ELİNDE POPO ATIYOR.. WEHİÇ SESİ ÇIKMIYOR BEN ŞOKLARDA TABİ O ARADAN NASIL KAYDI WE HİÇ IHH BİLE DEMEDEN YERDE YÜZÜSTÜ POZİSYONA GELDİbilmiyorumkismile:KK3:
Mart bebiklerinin en cini ve afacanı cerii bebekkk kızzz sen ananın yüreğine indiren bi günn hasret test yaptın mı geçmişe bakamadım
neyse ben kaçar hepinize huzurlu gecelerrrr kociş çalışıyor bu akşam annmeler burda kalacak parka gideceğim spora...
gitt gitt çook kilolusundaaopuyorumnanaktan

bnce çokkkk güzel yazgıcım, tam benim tarzım.. önceden topukludan şaşmazdım şimdi kocam bırakmıyor we mecbur düz modellere bakıyorum

benimde çok hoşuma gitti yaz başı 79 liraydı şimdi 25.bende çok kokoştum ama şimdi rahat olması lazım bebiklerden ötürü.
hangi renk güzel hasret???

X