Makyaj Ürünleri pastel makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pastel göz kaleminden çok memnunum benn.kalıcı ve tam kirpik dibine çekilebiliyor,1sürüşle boyuyor,defalarca çizmeye bastırmaya hiç gerek kalmıyo

pastelin kapatıcısı nasıl kızlar

Merhaba,
Eger bahsetmıs oldugun urun Pastel Magıc Touch ıse cok basarılı bır urun oldugunu dusunuyorum. 2 adet rengı var. Aynası var ıcınde, hem kapatıcı hem de beyaz farı var. Beyaz farı geregınden fazla sımlı ama gece makyajı ıcın uygun oldugunu dusunuyorum. Fıyatı ıse 15ytl. Umarım yardımcı olabılmısımdır.

bende bu pasteli eniginden anasından cücüğüne kadar sordum büyük küçük hiç biyerde bulamıyorumm ya hayret bişey:umursamaz:

watsonslarda var başka küçük kozmetikçilerde artık bulunmuyor kolay kolay ellerinde eskiden kalmış ürünleri oluyor sadece.

ya pastel harika bir marka bana göre ama bulmak neredeyse imkansız internetten de renkleri tam beğenip alamıyorum aldığınız siteler varmı arkadaşlar net ten

pastelin yeni çıkan 'full color liquid lipstick' ürününden aldım
ben böyle güzel ruj sürmedim hayatımda
reklamında dediği gibi normal rujun kalıcılığı + likid rujun parlaklığı birleşmiş adeta.
rengi de muhteşem
o kadar ruj aldım,baktım bugüne kadar ama bu renkte bu parlaklıkta görmemiştim hiç
bitse de hep alacağım ürünler arasına girdi kendisi...:dance:

bende bulamıyorum hiç biyerde ya magic touc arıyorum ben göz altı için sormadığım yer kalmadı konyada yaşayan bilen varsa bi yardımcı olsun lütfen nerden bulacam ben bunu kafaya taktım alacam illaki..:KK43:(

markafonide pastel ürünleri indirimde arkadaslar ilgilenenler baksın farları falan yarı fiyatına

:umursamaz:
Merhaba,
Eger bahsetmıs oldugun urun Pastel Magıc Touch ıse cok basarılı bır urun oldugunu dusunuyorum. 2 adet rengı var. Aynası var ıcınde, hem kapatıcı hem de beyaz farı var. Beyaz farı geregınden fazla sımlı ama gece makyajı ıcın uygun oldugunu dusunuyorum. Fıyatı ıse 15ytl. Umarım yardımcı olabılmısımdır.

Ben göz altı kapatıcısını kullanıyorum. Stick şeklinde olanını. Ama magic touch'a da bakıcam. Beyaz tenliyim ve malesef çok iyi kapanmıyor göz altım. Ama aldıklarım içinde en iyilerinden biri pastelinki. Bir de extreme diye bir marka vardı bir kez aldım kapatıcısını ve malesef bir daha da bulamadım hiçbir yerde.:nazar:

magic touch ı buldum bende sonunda... ellerinde bir tane kalmış fiyatı arttığı için artık satmıyolarmış. bu bitince nerden bulurum artık bilmiyorum..kapatıcılığı güzel tabi benim göz altlarım fazla mor olduğu için biraz griye döndü..fazla sorunu olmayanlar için mükemmel diyebilirim. Sonuçta ben ne kullansam az bi gri renk oluyo.:KK43:(

rujların renkleri hem guzel hemde fiyatı uygun bizim burdan 5 TLye alabiliyorum ben acıkcası ben gayet kaliteli buluyorum pasteli

merhaba ben yıllar önce rujunu kullanmıştım ama mersine yerleştikten sonra nerede satıldıgını bilen varmı

cnm ben satılan yer değil ama hepsi burada.com dan alıyorum gayette memnunum hiçbir hasar olmuyor hemde uygun fiyat

rujları güzel ama bir rimelini aldım gerçekten berbat.işte bu alsanaalsanasmile
Pastel-Express-Volume+Length-Maskara.jpg

X