Makyaj Ürünleri pastel makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
magic touch ı buldum bende sonunda... ellerinde bir tane kalmış fiyatı arttığı için artık satmıyolarmış. bu bitince nerden bulurum artık bilmiyorum..kapatıcılığı güzel tabi benim göz altlarım fazla mor olduğu için biraz griye döndü..fazla sorunu olmayanlar için mükemmel diyebilirim. Sonuçta ben ne kullansam az bi gri renk oluyo.:KK43:(

aaaa gerçekten mi? :1shok: satılmıycak mı yoksa artık naparım ben yaaa, o kadar kapatıcı içinde tek beğendiğimdi o :1no2:

şaka maka pastelin parfümüne bayılyorum ya ahh oo ne güzel bi koku yagamyoncuiremsu

Ben de geçenlerde rujlarına baktım..Çok güzel renkleri vardı. Aynı mactekiler gibi.
Bir tane alıp denicem bakalım nasıl.

kızlar flormar pudra ve allık kullanan varmı içinizde öneriyormusunuz?:1rolleyes:

ben pudrasından memnunum
flormar 91 numara allık meşhur zaten ben kullanmıyorum ama sürekli duyuyorum burda ben bile ezberledim :)

kızlar flormar pudra ve allık kullanan varmı içinizde öneriyormusunuz?:1rolleyes:

Ben allığını kullanıyorum. Süper kalite değil tabi ama iyidir yine de.
İdare eder diyelim. Çabucak uçuyor benim suratımdan. Çok kuru bir cildim var belki de onunla alakalıdır.

Pudrasını da bir ara kullanmıştım. Kapatıcılık açısından iyi değil. Yani pürüzsüz bir suratın varsa iyidir. Benim cildimde sorun yokken iyiydi gayet. Ama şimdi sivilce izleri, küçük kırmızılıklar olduğu için yetersiz geliyor. Ekstra kapatıcı sürüyorum.

pastel rujlar kaç tl kızlar bilen varmı?birde kalitesi golden rose,flormardan iyimidir nasıldır acaba?

fiyatını bilmiyorum ama evet gayet iyi ...

bende allığını merak ediyorum böyle puflu bişi

pastel çocukluğumun markası... nostalji oldu benim için... süper marka cidden, çok kaliteli...
ama her yerde bulunmuyor... koca şehirde sadece bir markette gördüm... farları çok güzel, ışıl ışıl hem de yumuşacık

ha bi de... web sitesi var ama google da bile aratınca çıkmıyor... bir gün biri link göndermişti de öyle girmiştim, çok güzeldi... bilen varsa ekleyiversin bi zahmet

Pastelin pudraları sitede gördüğüm kadarıyla çok koyu renkteler. bilmiyorumkismile
Ben oldukça beyaz tenliyim beyaz pudrası var mı? Ve iyi mi pudrası?
Daha önce hiç kullanmadım. Fondöteni müthiş onu biliyorum sadece. Arkadaşım kullanıyor.

sağolasın... koskoca pastel markası... sitesi bir garip
evet çünkü pasteli pinkar diye bir fabrika çıkartıyor bize çok yakın pinkar benim eşimin arkadaşı orda çalışıyor ve doğal olarak bir sürü şey getiriyor sağolsun benim bütün makyaj malzemelerim ondan ben çok beğeniyorum pastelin her ürününü kesinlikle tavsiye ederim :nazar::nazar:

X