kızlar kaçıncı haftada doğum yaptınız 40ı bulan varmı

paradises

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
387
11
36 haftalığım.sabırsızım kaçıncı haftada sancınız geldi.genelde 40 haftayı bulmadan doğum oluyormuş ilk gebelikte....siz kaçıncı haftada doğum yaptınız.benim kuzenim 38 dedinmi doğurdu ...acaba doğrumu merak ettim...opuyorumnanaktan

valla ben daha doğurmnadım ama 40.haftanın içindeyim daha da hiç bir işaret yok daoğum olacağına dair.ben de hep duyuyodum bılhassa kızlar erken gelıyo dıye ama hıkaye.ablam 2 doğum yaptı ilki tam40+0 da 2.si de 40+3 doğdu.

bende 36. haftama bugün girdim.. çok heyecanlıyım neden bilmem 38 dolunca gelsin istiyorum yani 2 hafta sonra son zamanlar beklemek çok zormuşş

ben ilk doğumumu 38+2 de doğum yaptım. ben sancıyla gittim ama sezeryan oldum. yerimseniben bunda da 7 haftam var inşallah :))

ben oğlumu 42. haftasında doğurdum:)

eğer erkekse geç gelir..siz zamanında doğarsa dua edin:)

benim kızım 9ay 11gunu doldurdu daha tık yoktu doktora gıde gıde olduk bası asagıya yerlesmemış kuzu kuzu sezaryana yatık yoksa dogcagı yoktu yerınden memnundu cadı

39+0'da normal doğumla doğum yaptım ben, öncesindeki hafta bol bol yürüdüm, 40. haftaya kalmasın sezeryan olmayayım diye. Sağolsun ufaklık da 39. haftada geldi.

bende hemen hemen hergün baya baya yürüyodum ama gelmeyince gelmiyolar ya..

yürümek doğumu kolaylaştırıyo ama erkene almaz diye düşünüyorum..

bende şuan 39+4 günlük hamişim kızlar daha hiç bir belirti yok doğuma dair. Ve belirti olmadığı gibi açılmada yok rahimde bekliyoruz. bizimde kızımız olucak nasipse ama kız erken geliyor diye bir şey yok gelmedi işte ve gelmeyede hiç niyeti yok yerinden memnun hanımefendi. 40. haftamız tam dolunca artık duruma göre hareket edicez bakalım suni sancı ile normal doğum denenecek inşallah olmazsa sezeryan mecbur. valla başakalrına göre kıyaslamayınız kendinizi her bünye ve her hamilelik her bebek çok farklı hiç belli olmuyor. Doktorunuzun dediklerini yapın ve sabırla bekleyin elden başka bir şey gelmiyor.

35 haftalıkken suyumun gelmesi sonucu erken doğum yapmak zorunda kaldım...çok zor dönemler geçirdik....ciğerleri tam gelişmediği için bebeğim 10 gün küvezde kaldı ...tam 3 ay sarılık sorunu yaşadık erken doğumdan dolayı...Rabbim kimseye yaşatmasın...erken doğumun problemleri çok ...

X