kadınlığınızı kullanmayı biliyor musunuz?

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
Kadınlığınızı Kullanmayı Biliyor musunuz?

kızlar bana cıkan sonuc hayatımda bırı var gıbı yanıtladım ıste)

Test Sonucu : Siz erkeğinizin kadınısınız…
Siz erkeğinizin kadınısınız… Kadın olmanın avantajlarını biliyor, fakat her zaman bunları kullanmıyorsunuz. Kadınlığınızı daha çok sevdiğiniz erkeğin yanında kullanıyorsunuz, ideal bir kadın tipi çiziyorsunuz.

kaydirigubbakcemile3

Siz erkeğinizin kadınısınız… Kadın olmanın avantajlarını biliyor, fakat her zaman bunları kullanmıyorsunuz. Kadınlığınızı daha çok sevdiğiniz erkeğin yanında kullanıyorsunuz, ideal bir kadın tipi çiziyorsunuz.

Siz erkeğinizin kadınısınız… Kadın olmanın avantajlarını biliyor, fakat her zaman bunları kullanmıyorsunuz. Kadınlığınızı daha çok sevdiğiniz erkeğin yanında kullanıyorsunuz, ideal bir kadın tipi çiziyorsunuz

Test Sonucu : Siz tam bir dişi kaplansınız.
Siz tam bir dişi kaplansınız. Kadın olmanın tüm avantajlarını sonuna kadar kullanıyor ve tüm silahlarınızı her daim, tetikte bekletiyorsunuz. Sizin karşınıza çıkacak rakibiniz yandı. Siz karşı cins için de, hem cinsleriniz için de tehlikelisiniz.
=) doğrudur inanırım =)

siz erkeğinizin kadınısınız… Kadın olmanın avantajlarını biliyor, fakat her zaman bunları kullanmıyorsunuz. Kadınlığınızı daha çok sevdiğiniz erkeğin yanında kullanıyorsunuz, ideal bir kadın tipi çiziyorsunuz.

vay beee

Test Sonucu : Siz tam bir dişi kaplansınız.
Siz tam bir dişi kaplansınız. Kadın olmanın tüm avantajlarını sonuna kadar kullanıyor ve tüm silahlarınızı her daim, tetikte bekletiyorsunuz. Sizin karşınıza çıkacak rakibiniz yandı. Siz karşı cins için de, hem cinsleriniz için de tehlikelisiniz.

Kesinlikle doğru aşkıma özel :asigim: kaydirigubbakcemile3

Siz erkeğinizin kadınısınız… Kadın olmanın avantajlarını biliyor, fakat her zaman bunları kullanmıyorsunuz. Kadınlığınızı daha çok sevdiğiniz erkeğin yanında kullanıyorsunuz, ideal bir kadın tipi çiziyorsunuz [/B

Öyleyimdir ben biliyorum Allahım esirgesin kem gözlerden sakındırsın.

zemuszemus

X