Arkadaşlar emla kremi.....

nergiz80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
97
0
arkadaşlar mrb bugün ilk defa amla kremini kullanmaya karar verdim. 2 tüp o bölgeme sürdüm.ve 1,5 saat beklettim.sonra üst taraflarını alırken gerçekden acı hissetmedim.ama alt bölgelerini alamadım.yani acı hissettim o yüzden yarım bıraktım.normalde jilet kullnıyordum.ama artık adaya alışmam gerek.siz nasıl alıyorsunuz o bölgenizi?

hmm emlayi bende denemistm sadece bir tüp kullanmistim yani kalin bir tabaka halinde süremedim belki ondan dolaydi etki etmeti:çok üzgünüm: kremi silip bir bakayim dedi his varmi baktim herseyi hissediyorum halen :eek:klava: o sinirle (yillardan beri veetin kremini kullanirdim özel bölgemi temizlemek icin) gaza geldim uyusturmadan agda ile aldim canim ilk basta acidi ama sonra uyusuyor zaten etrafdaki cild ben sir agdayi cok denemek isterim ama nerden bulacgimi bilmiyom almanyada yasiyorum cünkü ben sahsen kullandigim agdanin üstünde camsakizi yaziyor

emla bende de bişeye yaramadı...ama ben de gaza geldim...ilk kez hepsini alabildim...evet canım çok acıdı..ama değermiş..sonraki temizlik duygusu süper..keşke bidaha çıkmasalar...limon tuz yaptım daha da çok canımı acıtarak...umarım bi işe yarar..

unutmuşum bi de bakla..limon tuzun yanı sıra...evde başka bişi olsa o sinirle herşeyi sürebilirdim ama:)

X