Ortalama Burun estetiği fiyatları

İstanbul gaziosmanpasa kbb doktoru orhan katırcıoğluna 3500 e oldum. 8 haziranda.

İyide yapılan işleme göre değişiyor ben benim doktorumun 1400 e yaptığı ameliyatı da biliyorum 4500 e de

merhaba burun estetıgı olmam gerekıyor revızyon burun amelıyatı tavsıye edebılecegınız doktor varmı arkslar ?
ankarada olabılır mersınde olabılır gıdebılırım mesafe onemlı degıl yeterkı ıyı olsun ve uygun fıyata olsun.
ıstanbulda bır kac doktor ıle gorustum tatmın edıcı konusmalar ıyıde fıyat olarak ucmuslar :s 16 000 tl 18 000 tl 8000 tl cok ucuk fark var ne yapıcam bılemıyorum :KK43:

Guncel Ozturk’e ameliyat oldum memnun kalmadim, nefes alamıyorum doğru düzgün , burun seklim güzel degil, sorsan hiçbir sorunum yok hep inkar, çoğu hastasının en büyük şikayeti ilgisizliği, revizyon desen zaten onlar da fail , kaç kisi tekrar yapamadığı ilk ameliyat icin ikince kez bıçak altına yattı yine fail, ameliyat sonrası sergiledikleri tavır hiç hoş degil, git basımdan uğraşamam imajı yaratıyorlar resmen, gorduğum muamele korkunç, uzak durun.

bu arada memnun kalmadığım, nefesimin bozulduğu, eski burnumu bile arar oldugum burun ameliyatım icin 4 bin euro verdim, çektiğim sikintida çabası zaten, aşırı uzucu gercekten.

ben de yaptırırsam ancak güncel öztürk'e yaptırırırım diyorum çünkü cidden çok doğal yapıyor,diğer estetik yapan doktorların işlerini hiç beğenmiyorum:110: bir şekilde anlaşılıyor burunun yapılı olduğu.
ama hala fiyat bilgisini ben de öğrenemedim:bicak: yok mu hiç bilen kızlar?
bne de sizin gibi düşünüyordum yaptırdım ve keske yaptırmasaydım, doğalıkla yakından uzaktan alakası yok, yaptırmamışsan kendini şanslı hisset bence cunku sonradan sorun yasadığınız zaman dalga gecer gibi cevaplar veriyor hatta hic ilgilenmiyor.

X