Ortalama Burun estetiği fiyatları

selam kızlar ben bu konuda çok çok araştırma yapmış biri olarak şunu söyleyeyim sakın fiyatları ucuz diye burnunuzu mahvetmeyin.Geçen sene çok heveslenip araştırmaya başladım.Her sitede reklamı çıkan Boğaziçi Tıp Merkeziyle mailleştim,dediğiniz gibi fiyatları çok makuldü ancak öncesi ve sonrası fotoları gönderdiklerinde herkesin burnunu mandalla sıkıştırmış gibi yada pinokyo gibi yaptıklarını gördüm,çok kötü burunlardı gerçekten bir tane bile güzeline rastlayamadım.Bilemiyorum belki de ben fazla mükemmelliyetçiyim.Neyse sonra YAKUP AVŞAR'dan randevu aldım.Profilden fotomu çekti oturdu tasarım için,nasıl bir burun istiyorsun dedi.Yüz hatlarıma uygun,doğal ve estetik olduğu belli olmasın dedim şaşırdı biraz bunları söyleyince :KK70: .Güzel bir burun tasarladı gerçekten fotosunu da mail attı çok beğendim hala saklarım o fotoyu :) .Tabi en önemli kısım; ücreti sordum, onunla (kendisi gibi doktor olan eşi)Nazan hanım ilgileniyor dedi.Alt kata indim,Nazan Hanım ödüllerden başarılardan falan söz etti.Nerede okuduğumu falan sordu ve fiyat çıkardı.10 bin 500 lira dedi, ben yutkundum tabi.Yalnız dikkatimi çeken nokta benden önce giren kızla durakta karşılaştım size ne kadar ücret söylediler dedim 11 bin 500 dedi (kız Okan Ünv de okuyormuş).Anlamadım kişiye özel ücret mi söylüyorlar.Her neyse kızlar bir gün zengin olursam gidicem Yakup'a :KK43:
ozel universitede okudugunu ogrenince muhtemelen zengin oldugunu düşündü.okulunu sormasının sebebi de zaten maddi gucun hakkında fıkır sahıbı olmak.bu kadar safmısın sen anlamıyomusn ? okan unıversteınde okuyan kıza 11 bın fıyat cekıp.biraz da pazarlık payı bırakıp 10 bin lirasını çalmaya çalışıyor.bu kadar basit olay.ben 2 sene once 2500 tlye bursada oldum ameliyat harika bir burnum var.fiyatlar ortalama 3000 tldir

Yakın zamanda ufuk bilkay'a ameliyat olan var mı? Ücret ne kadardı? Yani en azından bir fikrimiz olur üç aşağı beş yukarı.

Merhaba kızlar ben de burun estetiği yaptırmak istiyorum ama küçük bı operasyon sadece burun ucu kaldırma daraltma gibi onun ücreti ortalama ne kadar olur ? Cevap verirseniz cok sevinirim:KK43:

ozel universitede okudugunu ogrenince muhtemelen zengin oldugunu düşündü.okulunu sormasının sebebi de zaten maddi gucun hakkında fıkır sahıbı olmak.bu kadar safmısın sen anlamıyomusn ? okan unıversteınde okuyan kıza 11 bın fıyat cekıp.biraz da pazarlık payı bırakıp 10 bin lirasını çalmaya çalışıyor.bu kadar basit olay.ben 2 sene once 2500 tlye bursada oldum ameliyat harika bir burnum var.fiyatlar ortalama 3000 tldir

bursada hangi doktora oldunuz? bende olmayı düşünüyorm ameliyat ama ciddi endişelerim var :KK43:(

sevgili arkadaslarim,burun amaliyati yaptiracaksaniz ucretine cok diyi ucus olan doktorlara gitmeyin.Doktor iyimi ?isini biliyomu?iyi bir doktora ameliyat olun yoksa pisman olursunuz

ben size en güncel bilgileri vereyim

Op. Dr. Güncel Öztürk 8 000 tl
Op. Dr. Emre İlhan 7 000 tl
Op. Dr. Barış Çakır 7 000 tl
Op. Dr. Yakup Avşar 12 000 tl

ben size en güncel bilgileri vereyim

Op. Dr. Güncel Öztürk 8 000 tl
Op. Dr. Emre İlhan 7 000 tl
Op. Dr. Barış Çakır 7 000 tl
Op. Dr. Yakup Avşar 12 000 tl

Op Dr Abdülkadir Göksel,istanbulda yapıyor ameliyatları,7000 tl den başlıyor,( kbb uzmanı )

sevgili arkadaslarim,burun amaliyati yaptiracaksaniz ucretine cok diyi ucus olan doktorlara gitmeyin.Doktor iyimi ?isini biliyomu?iyi bir doktora ameliyat olun yoksa pisman olursunuz

Arkadaşlar,ben size burun estetiğiyle ilgili edindiğim hem kötü hem de iyi tecrübelerimden bahsedeyim,
öncelikle bende herkes gibi maddi açıdan uygun olan doktor arayışındaydım,işini iyi yapıp yapmamasından öte fiat uygunluğu çok daha önemliydi.sonra gene tanınmış tv lerde gözüken bir doktora plastik cerrahtı kendisi burun estetiği oldum.
benim burnumda et ardı deviasyon vardı bir de şekil olarak estetik olmak istiyordum.
Sonra ameliyat günü gldi çattı ve ben burun estetiği oldum.2011 yılıydı ve anlaştığım miktarda 3000 tl idi.
üç ay içinde burnum da gövde kısmında çökme oluştu.
sıradan bir doktor muaynesinde deviasyonumun alınmadığını öğrendim,
yani ben boşu boşuna burun estetiği olmuşum.
çok üzüldüm çünkü hem bir kere daha ameliyat olacaktım hem de bir kere daha maliyet.
sonra hakkında olumlu duyumlar aldığım bir doktora gittim Op Dr Abdülkadir Göksel.kendisi kbb uzmanı.ben bu sefer daha tedirgin ve daha sorgulayıcıydım her detayı kaçırmadan sordum.
sağolsun tüm içtenliği ve sabrıyla beni hep bilgilendirdi.
vee geçen sene mart ayında ikinci burun estetiğimi oldum.şu anda bir seneyi geçti 13ay oldu ben sonuçtan çok memnunum,
hem rahat nefes alabiliyorum hem de şekli son derece doğal ve yüzüme yakışıyor.
bu ameliyatta bana 7000 tl ye maloldu revizyon olduğundan.
toplamda 10 bine mal olan bir estetik operasyonu geçirdim,
sonuç şu ki benim düştüğüm hataya düşmeyin sonuçta burun yüzün en önemli kısmını oluşturuyor hem görüntü hem de fizyolojik olarak ve eğer burun estetiği olacaksanız kesinlikle fiat uygun arayışına girmeyin,
düşündüğünüz doktorun hastalarının burunlarının üzerinden en az altı ay geçmesine dikkat edin derim ben,profilimde resimlerime bakabilirsiniz,
sevgiler

X