Yüzüne bak, sadakatini anla!

recepivedik

kökleri içimde bir çınar
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
989
4
42
Bir erkeğin suratına bakıp size sadık kalacağını anlayabilir misiniz?
Bir grup araştırmacı kadınların erkeklerin yüz hatlarına bakarak birçok özelliğini değerlendirebildiğini ortaya çıkarmış..Sizce??

ya iyi bi oyuncuysa CADIARZU
uzmanlar nası anlıyolarmış peki bi acıklaması falan varmı ?

uzmanlara göre, kadınlar sert yüz hatlarına sahip erkekleri rekabetçi, yumuşak yüz hatlarına sahip erkekleri iyi bir eş ve iyi bir baba olabilecek kişiler olarak değerlendiriyolarmış..evlenilecek erkekler yumuşak yüz hatları olanlarmış yani yerimseniben

bence bir erkeğin başka kadınlara bakışından da anlaşılabilir..
ama nefret'in dediği gibi iyi bir oyuncu da olabilir..??

Aldatan erkek, kadının suratına pek bakmazmış (bakamazmış değil bakmazmış), yani eve geldiğinde falan, aklı başka yerde tabii..

Bir erkeğin suratına bakıp size sadık kalacağını anlayabilir misiniz?
Bir grup araştırmacı kadınların erkeklerin yüz hatlarına bakarak birçok özelliğini değerlendirebildiğini ortaya çıkarmış..Sizce??

valla erkek bu topundan korkmak gerek:eek:klava:

Aldatan erkek, kadının suratına pek bakmazmış (bakamazmış değil bakmazmış), yani eve geldiğinde falan, aklı başka yerde tabii..

onu önemsemediğinden de bakmıyor olabilir..
bazıları da ne diyor? erkek, aldattığı anlaşılmasın diye eskisinden daha ilgili olabilir!!
yani herşey bi muamma kafamçokkarıştı :1rolleyes:

o zaman ben yandım ben...
kesin aldatılacam kesin...
kocamın yumuşak tek bir hattı bile yok hem yüzünde hem vücudunda...

ben eşimin gözlerinin içine bakarak sormuştum
eminmisin? diye
o da bana verdiği cevaptan ziyade gözlerinden dökülen kelimeler sayesinde ikna etti....

insanın aklından geçenleri,kalbinden geçenleri,
kanında olanı anlayabilirmiyiz sizce...?
mümkün değil bence...
kesinlikle yapmaz dediklerimiz bizi hayal kırıklığına uğratırken,
bu adamdan beklenir dediklerimizde utandırdı belki de...
onun için araştırmacı hatunların çıkardığı sonucu genele yaymamak gerek bence...
şahsen ben bir arkadaşımda fena halde yanıldım ve
onun için bu kadar net söyleyebiliyorum...
Allah şaşırtmasın....
sevgiler...

kesinlikle erkekler yeri geldiğinde iyi bi oyuncu olabiliyor..bunu yüzünden herzaman anlamak mümkün değil...kimisi var yalan söyleyemez veya bi hata yaptığında hemen davranışlarından hareketlerinden belli eder...eline yüzüne bulaştırır..
kimisi de öyle iyi oynar ki kar da yürüyüp izini belli etmez..-tatlicadiarzu-
o yüzden birazda bunlar şans işi sanırım...kimin ne olduğunu ilk başda anlamayabiliyoruz çok güvendiğimiz kişilerden bile darbe alabiliyoruz zamanla....
Allah melek yüzlü şeytanlardan korusun...:nazar:

kesinlikle erkekler yeri geldiğinde iyi bi oyuncu olabiliyor..bunu yüzünden herzaman anlamak mümkün değil...kimisi var yalan söyleyemez veya bi hata yaptığında hemen davranışlarından hareketlerinden belli eder...eline yüzüne bulaştırır..
kimisi de öyle iyi oynar ki kar da yürüyüp izini belli etmez..-tatlicadiarzu-
o yüzden birazda bunlar şans işi sanırım...kimin ne olduğunu ilk başda anlamayabiliyoruz çok güvendiğimiz kişilerden bile darbe alabiliyoruz zamanla....
Allah melek yüzlü şeytanlardan korusun...:nazar:

Amin Amin

eşim yumusak yuz hatlarına sahıp değildir aksine gayet ciddidir.. yapısı budur yani.. uzaktan goren çok asabi sanır yanına yaklaşmaya korkar..
ama aslında hiçte oyle değildir gayet duygusal ve yufka yureklıdır :asigim: :asigim:
kısacası ben bu genellemeye katılmıyorum.
yapacak olan zincire baglasan yıne yapar aldatma duygusu içinde olmasın yeter a.s

erkeğin veya kadının yüzüne ilk baktığımda nasıl biri olduğunu anlarım ve hiç yanılmam ama sadakat başka bişey onu sadece gözler anlatır

yüz anlatırmı bilmem ama hareketler tavırlar daha çok anlatır kimin ne zaman nasıl aldatıcağını bilemeyiz hiç kimse demesinki benimki yapmaz(inşallah yapmazlar )ama yinede erkeklere güvenmemek lazım zaman kötü kolla...(bunu yazmıycam:emir_bebek:) demişler.bence bi genelllemeye bağlamamak lazım ummadık taş baş yararmış kızlar..öyle yüzle gözle olsaydı bu işler..

X