Bebek sağda ise erkek-solda ise kız mı ?

ilk kızım sağdaydı,2. kızım solda.

kızım soldaydı..sımdı tekrar hamıleyım erkek beklıyoruz o da solda

benim ikizlerim olacak kısmetse..
KIZIM SOLUMDA OĞLUŞUMDA SAĞIMDA..4 aydır hiç yerleri değişmedi..ama yakın arkadaşımınki kızdı ve hep sağındaydı mesela..

benim cift yumurta ikizleri bebislerim, soldakine kiz denildi, ama sagdakinin hala cinsiyeti belli degil:) ama sagdakide kiz cikarsa uzulerek bu teoriyi curutmus olacgim herhalde.cunki doktoruma sordugumda hem sag hemde sol yumurtaliktan yumurtlama olmus... sag ve sol yani ... kadin sagdan yumurtlarsa erkek soldan ise kiz diyorlar,,,. :1shok:

benim bebişim sağdaydı wede erkekti iyi geceler

DEMEKıı sagda veya solda yerler degişiyormuş....

ben anlamıyorum sağdamı soldamı kipirdarsa zaten istediği heryerden kıpırdıyo, ne taraftan yumurtaladığını söyleyenler bile var, nasıl anlıyorsun? ben nie anlamıyorum :kedi:

ben anlamıyorum sağdamı soldamı kipirdarsa zaten istediği heryerden kıpırdıyo, ne taraftan yumurtaladığını söyleyenler bile var, nasıl anlıyorsun? ben nie anlamıyorum :kedi:

canım bana sağdan yumurtladığımı doktor söyledi yoksa bence anlaşılacak gibi değil

ben sagdan yumurtladım yaklaşıık 17 haftaya dek sagımdaydı..sonra büyüdükçee soluma geçti...bebişm kız :):)

canım senin bebişin cinsiyti ne..benimde iki kızım varda.

benimde iki kızım var bu erkek..ama bende şaşıyorum sağdan yumurtlaadım soldan yumurtladım diyenlere..nasıl anlıyorlar ...sanki futbol sağ ayağımla gol attım sol ayağımla sol attım der gibi hadi onu bilirsin kaydirigubbakcemile3 ama yumurtlamayı nerden biliyorsun de mii ama???benim bebeğim ortadaydı hep...şimdi sağdanda tekmeliyor soldan da..ama yumurtlama nasıl söylenir bilemem....

anlamıcak ne varki ilk aylarda anlaşılıyo sağ kasıklarında ağrı oluyo sonra ultrasyonda devamlı sağdan bakıyolar anlaşılıyo yani.çocuk büyüdükçe ortaya geliyo zaten .ne güzel sizin üçüncümü erkek benımde iki kızım var.üçüncüyüde düşünüyorum ilerde ama benımkide sağlıklı bi erkek olur inşallah.sen bi yöntem denedinmı acaba.

anlamıcak ne varki ilk aylarda anlaşılıyo sağ kasıklarında ağrı oluyo sonra ultrasyonda devamlı sağdan bakıyolar anlaşılıyo yani.çocuk büyüdükçe ortaya geliyo zaten .ne güzel sizin üçüncümü erkek benımde iki kızım var.üçüncüyüde düşünüyorum ilerde ama benımkide sağlıklı bi erkek olur inşallah.sen bi yöntem denedinmı acaba.

benimda sağ kasığımda ağrı oldu belirtisi o mudur doktor bebeği ararken hep sağa doğru bastırdı..ama ortada secde konumundaydı bazen kontrolllerde sağda 5.5 cm kist vardı o şimdi eridi gitti zaten...ben aslında 10 kızım olsa da off dememde erkek milleti işte eşim çok istedi erkek küçük kıızım 4 yaşını geçti 4 sene araştırdım bildiklerimi uyguladım aslında doktor iltihaplı kistte var dedi sprali çıkarıırken ben yine de işi şansa bırakmak istemedim 2. ay uygulayarak oldu ve o ay hamile kaldım...yumurtlama dönemii tek çalışma sağa yatacaksın sabaha kadar ve altta sen olacaksın
erkeğe tatlı yedirme bu kadar bilgilerim .... kaydirigubbakcemile5

bir ayda yumurtlama dönemi tek çalışma sonra bekliyorsun ben eşim sabrettsin diye küsmüştüm... kaydirigubbakcemile3

Peki canım eşin cinsel perhiz uyguladımı?Bu arada Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

benimda sağ kasığımda ağrı oldu belirtisi o mudur doktor bebeği ararken hep sağa doğru bastırdı..ama ortada secde konumundaydı bazen kontrolllerde sağda 5.5 cm kist vardı o şimdi eridi gitti zaten...ben aslında 10 kızım olsa da off dememde erkek milleti işte eşim çok istedi erkek küçük kıızım 4 yaşını geçti 4 sene araştırdım bildiklerimi uyguladım aslında doktor iltihaplı kistte var dedi sprali çıkarıırken ben yine de işi şansa bırakmak istemedim 2. ay uygulayarak oldu ve o ay hamile kaldım...yumurtlama dönemii tek çalışma sağa yatacaksın sabaha kadar ve altta sen olacaksın
erkeğe tatlı yedirme bu kadar bilgilerim .... kaydirigubbakcemile5

benım ikinci kızımda sağdaydı çok ümitlenmıştım erkek diye ama yanılmışımbende bir iki yöntem uyguladım ama fazla üstünde durmadım ilişkiden sonra bende sağa yattım .tam yumurtlama gününü nasıl biltin test felanmı yaptın birde ne diyeti tatlı diyetimi sadece .aşka bi yöntemın varmı

X