Erkek İnfertilitesi Proxeed Plus'ı Nereden Bulabiliriz?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba gülemcim,
seni o kadar iyi anlıyorum ki...ama insan herşeye alışıyor canım ya...asla çocuğunuz olmaz denen o günkü gibi değilim şu an.rabbim herşeyin sabrını veriyor.yeter ki biz ona sığınalım.evet çevrede olup bitenler çok sarsıyor bizi ama kabul etmekten başka şansımız yok malesef...
bizim sorunumuz eşimle alakalı.spermlerinin tamamına yakını(tamamı demek istemiyorum)pinhead sperm.bu morfolojik bi bozukluk ve ne yazık ki tedavi edliemiyor.sayı iyi olsa bile bu spermler sağlıklı embriyo oluşmasını sağlayamıyor...
bence tüp bebek merkezinin sana önerdiği gb beklememen daha doğru olur canım.çünkü onlar da normal olacağına inandıklarından seizi geri çeviriyorlar...
biz 3. denememize başaldık artık canım.bu da bi hayrılısıyla geçsin bakalım inş olur.olmazsa proxeed almayı düşünüyorum.şimdi alsam bişey değişmez 20 günde çünkü...
sevgiler...

eşim azospermi doktor verdi pazartesi ankaradan 107 liraya aldı eczanelerde bulunuyor genelde dün başladı

mlkpinar tabii alışıyoruz her şeye..insanın yapısı bu..herşey oluversin istiyoruz ama bazen beklemek gerekiyo..benimde aklıma bile gelmezdi bunları yaşayacağım..hayırlısı canım..inşallah bu ilacı almanıza gerek kalmaz:) olumlu sonuç alırsın inşallah..

merhaba mavimenekşe;doktorlardan hiç duymadık,keşke baştan beri bizide bu ilaca yönlendirseleri..tabi işe yarayacağı kesinmi bilinmez..denemekten başka çare yok..eşim en az 3 ay kullanacak..onun doktoru benim:)) inşallah sizdede işe yarar,,bebeğine kavuşursun...

merhaba mavimenekşe;doktorlardan hiç duymadık,keşke baştan beri bizide bu ilaca yönlendirseleri..tabi işe yarayacağı kesinmi bilinmez..denemekten başka çare yok..eşim en az 3 ay kullanacak..onun doktoru benim:)) inşallah sizdede işe yarar,,bebeğine kavuşursun...

inşallah hepimiz kavuşuruz bebeklerimize :Saruboceq:

aminnnnnnnn...mavimenekşe;eşine bu ilacı veren doktor ürologtur tahminim?doktorlarda bu ilacı vermeye başlamış,bunu duyunca ilaca güvenim artıyo.doktorunuz ankarada mı?

arkadaşlar bu ilaç (110 TL) bir aylık kullanım için mi yoksa ayda 2 kutu mu gidiyor
çok pahalı heldi bana

evet 1 kutusu 110tl. bir kutu 15 günlük.yani aylık 220 tl.ye patlıyo.haklısın çok pahalı,ama eczacıbaşı adı olunca güven verdi,eczacıylada konuştım,o da güvenebilirsiniz dedi.eşim 1,5 aydır içiyor.elimizde 2 aylık daha var.fazla sipariş etmiş,epey ödedik ama napalım.....olsunda..

merhb kızlar . eşimin sperm sayısı 3 milyon 1. tüp denemem negatif 2. yi 2010 da düşünüyorum. artık maddi duruma göre.
bu arada alternatif tıptan yararlanmak istiyoruz. Çakşır suyu sipariş verdim netten. keçi boynuzu kürü kullanacağız birde dün arı sütü polen bal karışımı aldım(250gr) içine marketten phyto active erkeklere özel çay aldım içinde ginseng (adamotu) kökü, zencefil, nane, mate, karabiber, hardal tohumu var. çayın poşetlerini açıp arı sütü polen bal karışımına ekledim birde tarçın ekledim. 40 gr da çam fıstığı dövüp ekledim macun yaptım. tahta kaşık kullanılıyor (plastikte olabilir) macunlara asla metal sokulmuyor.
sabah (aç karnına) / akşam 1 çay kaşığı kullanacağız yada sadece akşam 1 tatlı kaşığı. sabahları 15 dk sonra kahvaltı edilecek.
Tabi birde tibet sakızı siparişi verdim. bakalım neler olacak:Saruboceq:

buradan okuduklarım da çinko evicap klomen L-argine bütün bunlarıda araştıracağım öneriniz var mı?
klomen i sadece dr. söylerse mi kullanmak gerek. bize dr. hiç ilaç tedv. den bahsetmedi:sm_confused:

denser proxeed plus ı inceledinmi..baya pahalı ama bi bak derim ben..üroloji profu öneriyo artık bunu.biz başladıktan sonra danıştık devam edin,iyi bi takviye dedi..inşallah yaptıkların yakın zamanda sonuç almanı sağlar..

Bizede bugün doktorumuz yazdı bu ilacı eşimde sayı ve hareket problemi çıktı.Klomen-Evicap ve Proxeed Plus verdi.ıstanbul da eczaneler sipariş üzerine getiriyor ve fiyatı dediğiniz gibi 110 TL aylık 220 TL gerçekten baya pahalı ama almaktan başka çaremiz yok.Ayrıca Eminönü'ndeki Tahtakale eczanesinde ilaç 93 TL bilginiz olsun..

Merhaba eşimde bu ilaca başlamayı düşünüyor. Bu ilacı çalışan mümessil arkadaşı tavsiye etmiş ( bu arada eşim doktor o da güveniyor ilaca) Umarım faydasını görürüz hepimiz. Ama çok umutlanmakta istemiyorum. 5 ay kadar önce eşim evicap,l-argine ve trental kullanmaya başlamıştı 4 ay kullandı sonrasında sperm tahlili yaptırdık, geçen ocakta sayımız 225.000 di morfolojimizse %5 ti şimdi ise sayımız sadece 2 çıktı. ılaçlara güvenmeyi istiyorum ama bu sonuçlar korkutuyor gözümü. Bide eşim tahlilden 2 hafta önce domuz gribi aşısı olmuştu onun bu tahlilde olumsuz katkısı var mı bilemiyorum.

Merhaba eşimde bu ilaca başlamayı düşünüyor. Bu ilacı çalışan mümessil arkadaşı tavsiye etmiş ( bu arada eşim doktor o da güveniyor ilaca) Umarım faydasını görürüz hepimiz. Ama çok umutlanmakta istemiyorum. 5 ay kadar önce eşim evicap,l-argine ve trental kullanmaya başlamıştı 4 ay kullandı sonrasında sperm tahlili yaptırdık, geçen ocakta sayımız 225.000 di morfolojimizse %5 ti şimdi ise sayımız sadece 2 çıktı. ılaçlara güvenmeyi istiyorum ama bu sonuçlar korkutuyor gözümü. Bide eşim tahlilden 2 hafta önce domuz gribi aşısı olmuştu onun bu tahlilde olumsuz katkısı var mı bilemiyorum.

merhaba.benim eşim 2 aydır kullanıyo proxeed plus ı.bizde geçen sene 5 ay arayla test yaptırmıştık.bu 5 ay arada e vitamini,zinko kapsül vs...kullanmıştı.ama sperm sayısı toplamda 15 mlyn azalmıştı.çok şaşırmıştık..eşimde ikinci tahlilden 2-3 hafta önce gripti ve antibiyotik falan almıştı.tesi yapan embriyolog bunu not almıştı.sordum bende;etkiler demişti.belki aşıdan kaynaklanan bişeydir sizdeki düşüş.gerçi eşimde az düzeyde denen varikosel var,etkilemez diyo dr.lar ama ilerliyo bence..yani bu hızlı düşüşlerin bi sebebi olmalı.eşinde varikosel varmı?bu ilaç sadece bi takviye tabii.bence altta yatan sebebi bulmak lazım önce.biz 15 aydır bizi oyalayan doktorlar yüzünden saf saf olur diye bekledik.tüp bebek merkezi bile %3 morfolojiyle olur diye bekletiyo bizi.neyse bu hafta bi prof.a muayene olacak ilk kez..test konusunda yer değişik olacak ama sonucu buradan yazarım size..proxeed plus işe yaramışmı anlarız,,ama korkuyorum bende..

Son düzenleme:
merhaba.benim eşim 2 aydır kullanıyo proxeed plus ı.bizde geçen sene 5 ay arayla test yaptırmıştık.bu 5 ay arada e vitamini,zinko kapsül vs...kullanmıştı.ama sperm sayısı toplamda 15 mlyn azalmıştı.çok şaşırmıştık..eşimde ikinci tahlilden 2-3 hafta önce gripti ve antibiyotik falan almıştı.tesi yapan embriyolog bunu not almıştı.sordum bende;etkiler demişti.belki aşıdan kaynaklanan bişeydir sizdeki düşüş.gerçi eşimde az düzeyde denen varikosel var,etkilemez diyo dr.lar ama ilerliyo bence..yani bu hızlı düşüşlerin bi sebebi olmalı.eşinde varikosel varmı?bu ilaç sadece bi takviye tabii.bence altta yatan sebebi bulmak lazım önce.biz 15 aydır bizi oyalayan doktorlar yüzünden saf saf olur diye bekledik.tüp bebek merkezi bile %3 morfolojiyle olur diye bekletiyo bizi.neyse bu hafta bi prof.a muayene olacak ilk kez..test konusunda yer değişik olacak ama sonucu buradan yazarım size..proxeed plus işe yaramışmı anlarız,,ama korkuyorum bende..

Cevabın için teşekkürler canım. Eşimde varikosel yok ama tek testisi inmemiş. Onada bu saatten sonra yapabilecek birşeyimiz yok. :KK43:. Bir umut bekliyoruz bizde. İnşaallah emeklerinizin karşılığını alırsınız.

Cevabın için teşekkürler canım. Eşimde varikosel yok ama tek testisi inmemiş. Onada bu saatten sonra yapabilecek birşeyimiz yok. :KK43:. Bir umut bekliyoruz bizde. İnşaallah emeklerinizin karşılığını alırsınız.

sağol canım;hepimiz bir umutla bekliyoruz..inşallah çok sürmez bu bekleyişlerimiz..

insanı en zayıf noktasından vuruyorlar 2haftalık kutu 100tl insaf yani bir kere de değil 6ay kullanın diyor daha neler direk tüp yapsan daha iyi

kızlar allah hepımıze bebek nasıp etsın ınsallah benım esım azosperm yanı sperm sayısı 0 bu ılac bızde fayda gosterırmı acaba bende umutlandım sızlerden okuyunca acıl cevap verınnn nolluurrr

benim eşimde de azosperm var bize kaan hoca verdi kullanıyoruz

X