Arkadaşlar çok kararsızım!!! Yardıma ihtiyacım var!!!

ArminaYaprak

Guru
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
7
4
Arkadaşlar bu iki davetiye arasında kararsız kaldım. İkisi de çok hoşuma gitti bir türlü karar veremedim. Fikirlerinizi merak ediyorum. Ona göre bir karar verip davetiyemi bastırmak istiyorum. :bbo:

sedef3441.jpg

109291.jpg

2 numara daha asortik duruyor ama davetiyenin yazılı kısmı yok dışı seni yakar içi beni usulü olabilir.

2. davetiyenin detayı olmadığı için karar vermek zor ama rengini ve ortadaki yaldızlı işlemeli şeridi beğendim değişiklik katıyor sadece onu belirteyim.

1. davetiye de güzel ama bu resimlerle ikisi arasında seçim yapabilmek zor.

yaaa aslında haklısınız. fisfisfis
Zaten ikincisinin içinde herhangi bir süsleme yok düz kağıt ve zarfı yok yani basit tek özelliği dışındaki süsleme. Nişanlım da çoğu kişinin bunu seçtiğini söyledi. Gittiğimiz yerde bin kadar siparişinin olduğunu söylemeleri beni farklı bir davetiye seçmeye yöneltti.mirmirmirmir

Birincisine gelince, kenarındaki desenler basit gibi geldi, ama tülünün ve zarfının oluşu hoşuma gitti doğrusu. Şunu belirtmeliyim ki birincisi krem rengi bir davetiye yani ikincisi gibi değil tabi ama zaten ikincisi altın sarısına kaçıyor. O yüzden öyle duruyor. Yoksa birincisi beyaz değil. :1rolleyes:

Uff işte bu yüzden çok kararsız kaldım!!!:uhm:

ben ikincisini cok beğendim 1.si cok bilindik bir model diğeri gece cantası gibi bence o güzel...

bunlardan biri secilecekse 2 diyorum.. sade ve zarif.
Kurdali cok kulanildi.. bide kuradale burusuyor bükülüyor kötü duruyor.

Birinci davetiyenin benzeri bize gelmisti inan cok basit..

hmm... bilmem ki birinci de hoş gibi... Renginin krem ve tülünün olması hoşuma gitti aslında. :S

Son düzenleme:
bence kesinlikle birincisi olsun. ikincisi artık birinciye göre daha klasikleşti. o kadar çok kişide ikinciyi gördümki bu aralar. daha yenice ikinci davetiyeden getirenler oldu. ayrıca ikincinin içi çok basit ve sade. birinciyi çerçevettirebilirsinde davetiyelerde tülün romantik bir hava kattığına inanıyorum. Allah mutluluk versin o kadar çok düşünmeye gerek yok bence.

X