Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar kilomu olçmedim ama ben incelmişim goğusten 5 cm muhtemelen sırt kısımdır, belden 4 cm kalçadan 1 cm ( o zaten 4-5cm olsa sasardım ) bacaktan 3 cm :))) ay incelmek bile o kadar mutlu ettiki bide kilo vermişsem demeyin keyfimee 👯👯👯👯

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

nasıl inceldin kız böyle anlat bakım neler yaptınn :KK52::KK52:

sen de süppersin canım:nazar::nazar: isveçi bırakıp kilo vermeye devam etmek mucize gibi olsa gerek :):KK53::KK53::KK53::21::21:

1 hafta sonra 2. Kez baslicamya mecburen dikkat etmeye calisiyom.hazirana kdr ne verirsem o kar:KK66: Gecen sene doktor gözetimi altinda yaptigim buna cok benzeyen bir dietti, yine tatile gitmeden yapmistim ve rahat 2 ay yiyerek icerek ayni kiloda kaldim. Protein diyetlerinin ozelligi bu heralde :)

1 hafta sonra 2. Kez baslicamya mecburen dikkat etmeye calisiyom.hazirana kdr ne verirsem o kar:KK66: Gecen sene doktor gözetimi altinda yaptigim buna cok benzeyen bir dietti, yine tatile gitmeden yapmistim ve rahat 2 ay yiyerek icerek ayni kiloda kaldim. Protein diyetlerinin ozelligi bu heralde :)

ay çok iyi canım, maşallah ya. ben de mayıs ortasına kadar devam edip mayıs ortasında korumaya geçeceğim artık... sporu da azaltacağım, yüklenmeyeceğim kendime...yeter giden gitti çok şükür ...kaldı 5-6 kilo...bu isvçin üzerine belki bir isveç daha yapar bırakırım ben de...sonra koruma

Süpersiniz hanimlaaarrrr :) ben şuanda koruma aşamasındayım 1 kilom daha gittiiiiii :KK66:
Sporuma devam ediyorum, sabah öglen genelde listeden seciyorum ve aksam protein ağırlıklı küçük porsiyon Ve suyu ihmal etmiyorum :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sende süpersin cnm valla bravooo darısı bizim başımızaa :)))

Kızlar fena acıktımmmm ama akşama kadar dayanacağım, bu arada cayın yasak olma sebebi sanırım açlık hissi oluşturmasından yani boş mideye çay zarar verir diye :KK66: kaloriden flaan değil bence :)))

Kızlar benim bugün 2. günüm ve öğle akşamın yerini değiştiriyorum nedeni ise su

mesela bugün akşam biftek salata vardı öğlen yogurt salam ve meyve

ben akşam yemeğini en erken 19.30 yiyebilirim o nedenle hafif olsun istedim

diğer günlerdede öğle öğünü akşam öğününden hafif ise yer değiştircem

zaten değiştirilebiliyormuş

birde geçmiş yorumlarda öğünde 2 yumurta var ise birini sabah yenilebileceiği yazılmış

hatta bazıları yemekleri ara öğün olmak üzere kendine dağılım yapmış

birde geçmiş yorumlarda öğünde 2 yumurta var ise birini sabah yenilebileceiği yazılmış

ben de yapıyorum canım değişiklik...önemli olan gün içinde yazılanları yemiş olmak sanırım :)

ouuu tek başına mı yürüyorsun onca yolu

Evet tek başıma yürüyorum bazen komşumla yürüyoruz evimin dibimde orman var koşu yolları falan ve ben yeni yeni yürüyorum yıllardır sadece temzi havasından faydalandım arada sahildede yürüyorum güzel oluyor

ben de yapıyorum canım değişiklik...önemli olan gün içinde yazılanları yemiş olmak sanırım :)

öyleyse sorun yok :KK34:

Evet tek başıma yürüyorum bazen komşumla yürüyoruz evimin dibimde orman var koşu yolları falan ve ben yeni yeni yürüyorum yıllardır sadece temzi havasından faydalandım arada sahildede yürüyorum güzel oluyor

aa ne güzel komsun var yürüyebileceiğin

benim yaşıtım yada cyakını bir komsum yok belki vardırda ben işten eve evden işe kendi arkadaşlarımla zaman geçrmekten komsu edinmedim

keşke biri olsada hergün birlikte yürüsek eşimi hergün ikna etmek biraz zor oluyor

yürüyüş yapabilecek bir komsucugun olduğu için sanslısın
:nazar:

kaçıncı gün canım senin;? öğle ve akşam menü yeri değiştirebilirsin..akşam meyve varsa onu öğleden sonra yiyebilirsin...çok kasma kendini bence ufak değişiklikler yapabilirsin

4.gündeyim. Öğlen akşam değiştirdim bugün ama besinleri başka öğünlere aktarmamak gerektiğini düşünüyorum. Çünkü metabolizmayı düzenleyen bir diyette karbonhidrat protein ve yağ belli bir düzenle yerleştirilir.

Olur tabi canım.. Sen kaç kilosun?

benim yaşıtım yada cyakını bir komsum yok belki vardırda ben işten eve evden işe kendi arkadaşlarımla zaman geçrmekten komsu edinmedim

keşke biri olsada hergün birlikte yürüsek eşimi hergün ikna etmek biraz zor oluyor

canım ben gelip eşlik edeyim sana, genelde ortamın eşlikçisi benimdir...evden çıkamaya üşenip popo kaldıramayan hanımlar inceldiğimi görünce bana takılırlar beraber yürüyelim diye...ben sana da eşlik ederim balıııım, istanbulda değilmiyiz ineriz fenerbahçeye ohh missss

Yanında biri olması daha güzel sporda ama bazen yanlız yuruken sıkılmamak için sahilde yürüyorum çok kalabalık oluyor bide müziği açtımmı vakit geciyor :) yurumek çok faydalı keşke sürekli halde devam ettirebilsem

canım ben gelip eşlik edeyim sana, genelde ortamın eşlikçisi benimdir...evden çıkamaya üşenip popo kaldıramayan hanımlar inceldiğimi görünce bana takılırlar beraber yürüyelim diye...ben sana da eşlik ederim balıııım, istanbulda değilmiyiz ineriz fenerbahçeye ohh missss

ah be yavrumm ne güzel olur fenerbahçe bana uzak ama ortak bir yol buluruz elbetteeee harikasınn

ama komsu gibisi olmaz elinin altında işte oh miss istediğinde seslen çıksın
:KK52::KK52:

X