İzmir Egepol Hastanesine giden var m?

Rica ederim bende küçüken geniz eti ameliyatı oldum Dr lar olsun diyorsa olsun bence benim kulaklarimi kapatmış duymamaya başlamıştım artık oyuzden mecbur olmusim.bicok Dr ada gotrdugunuzu söylüyorsun uz ozaman en doğrusu yaptırmak .rabbim şifa versin inşallah hakkınızda hayırlısı olsun
Teşekkürler canim.ameliyat yaptirmak zorunda kalicaz anlaşilan :/

son zamanlarda egepolde doğum yapan var mı arkadaşlar anestezi ekibi nasıl epidural doğum istiyorum anestezi ekibi önemli o yüzden hangi doktora gittiniz ve kontroller normal ultrason mu 4 boyutlu mu bakılıyor ve Ücretler nasıl

son zamanlarda egepolde doğum yapan var mı arkadaşlar anestezi ekibi nasıl epidural doğum istiyorum anestezi ekibi önemli o yüzden hangi doktora gittiniz ve kontroller normal ultrason mu 4 boyutlu mu bakılıyor ve Ücretler nasıl
Ben bi konuda yardımcı olabilirim sana ben doğum yapmadım ama kürtajımı orda oldum kürtajıda doğumhanede yaptıkları için ordaki ortamıda hemşireleride ebeleri de gördüm, annelere ve yenidoğan bebeklere yaklaşımları çok iyiydi yenidoğan bebekler ağladıkça çok tatlı dille tamam annecim tamam ağlama geçti gibi sohbet ediyodu yani ben kürtaj masasında doktorun gelmesini beklerken yaşadığım bu ana bile gülümsedim o ortamı görünce doğum konusunda kesinlikle egepol düşünüyorum benim doktorum Dilek hanım 2016 yılından beri ona gidiyorum ve çok memnunum

Ben bi konuda yardımcı olabilirim sana ben doğum yapmadım ama kürtajımı orda oldum kürtajıda doğumhanede yaptıkları için ordaki ortamıda hemşireleride ebeleri de gördüm, annelere ve yenidoğan bebeklere yaklaşımları çok iyiydi yenidoğan bebekler ağladıkça çok tatlı dille tamam annecim tamam ağlama geçti gibi sohbet ediyodu yani ben kürtaj masasında doktorun gelmesini beklerken yaşadığım bu ana bile gülümsedim o ortamı görünce doğum konusunda kesinlikle egepol düşünüyorum benim doktorum Dilek hanım 2016 yılından beri ona gidiyorum ve çok memnunum
yorum için teşekkür ederim geçmiş olsun canım dilek hanimin muayene ücreti falan nasıl bide renkli ultrasonda mi bakiyo her kontrolde

yorum için teşekkür ederim geçmiş olsun canım dilek hanimin muayene ücreti falan nasıl bide renkli ultrasonda mi bakiyo her kontrolde
Teşekkür ederim. Muayene ücreti 80 TL ama renkli ultrason değil galiba yani ben sadece bir kere kese göründüğünde ultrason görüntüsü var elimde o da siyah beyaz yani o konuda bir bilgim yok

dr hakan sabırlı doğumumu yaptı. normal doğumdu. gebeliğimde hiç bir sıkıntı yaşamadım . ama sağolsun doktor çocuğu sıkıştırdı . bastıra bastıra çıkardılar çocuğumu . hipotonik bebek oldu . şu an çocuğu doktor doktor gezdiriyoruz . hiç tavsiye etmiyorum bu doktoru .
Bizim bebeğimizde hipotonik lütfen yardım edin neler yaşadnz fizik tedaviye başlicaz

X