İzmir Egepol Hastanesine giden var m?

ben özel dr a gidiyodum ama doğumu egepol'de yaptıracağı için doktoru bırakıp hastanenin kendi doktoruna gitmeye karar verdim, forumların hepsini okuyorum gökalp bey diyen de var artık eskisi gibi değil 3dakikada odadan çıkarıp yeni hasta alıyor diyen de var. dilek hanım diyen de var hakan bey diyen de var, tabi kişiye göre farklılık gösterir normal zaten. hepsinden birer randevu alıp densek mi acaba :)
Dün aradım 57 lira muayene ücreti dediler, doğum ücretini telefonda söylemiyoruz dediler. önümüzdeki hafta gidince fiyat da konuşur yazarım burdan

Selam bende egepole gidiyorum.Genel anlamda bana muayene süreleri biraz az geliyor. Genelde 15 dk dan fazla olmuyor.

Bende tavsiyeler üzerine önce Dilek hanıma gittim, Dilek hanım fazla konuşkan biri değil gibi geldi. Ben sormadıkça hiç bişi anlatmadı.

Gökhalp bey, çok bilgili ama bir o kadar dalgacı bir insan. Yapım gereği biraz ciddi olduğumdan vazgeçtim.

Hakan beye gidiyorum, Hakan beyin oldukça çok hastası var. Bu yüzden çok kalabalık oluyo. Randevular hep biraz sarkıyor. Ultransyonda bebeği gösterirken tüm ayrıntılarına kadar anlatıyor, ilgili davranıyor. cep telefonunu hemen verdi. Bir kaç kere telden msj attık. Hemen cvp döndü.

Birde acile gittiğimde Cemil bey nöbetiymiş, ona gittim,Cemil bey de çok ilgilendi.

bencede her hafta birine git istersen, hangisi senin kafana yatarsa.

merhabalar kızlar bende egepole gidiyorum Ayşen hanıma.doktor 2 li teste çağırdı 15 gün sonraya.doktora sormadım merak ettim fiyatı ne kadar diye bilen varmı ?

ben özel dr a gidiyodum ama doğumu egepol'de yaptıracağı için doktoru bırakıp hastanenin kendi doktoruna gitmeye karar verdim, forumların hepsini okuyorum gökalp bey diyen de var artık eskisi gibi değil 3dakikada odadan çıkarıp yeni hasta alıyor diyen de var. dilek hanım diyen de var hakan bey diyen de var, tabi kişiye göre farklılık gösterir normal zaten. hepsinden birer randevu alıp densek mi acaba :)
Dün aradım 57 lira muayene ücreti dediler, doğum ücretini telefonda söylemiyoruz dediler. önümüzdeki hafta gidince fiyat da konuşur yazarım burdan

merhaba canım ben Gökalp beyın 2011den berı hastasıyım evt doğru bazen çabucak cıktıgımda oluyordu odasından ama gebelik zamanlarında öle degıl rutin kontrollerım ıcın gıttıgım zamanlarda genelde öle oluyordu. oğlum 2.5 yasında ıkıncıye gebeyim 10 haftalık pazartesı kontrolüm vardı baya da uzun kaldım muayenede ama güzellık görecelı derım herzaman bı başkasının ısteklerıne göre degısır bu durum. Gökalp beye randevum gelinceye kadar cemıl beye gıtım ama Gökalp bey işinde daha uzman yas farkınıda katarsan bu normal dıye düşünüyorum. muayene 57 evt sgk lıya doğum ücretıde 1350tl 1ay önce bır tanıdığım doğum yaptı ordan bılıyorum. allah hepımızı hayırlı doğumlar nasıp etsın.

merhabalar kızlar bende egepole gidiyorum Ayşen hanıma.doktor 2 li teste çağırdı 15 gün sonraya.doktora sormadım merak ettim fiyatı ne kadar diye bilen varmı ?

merhaba canım Gökalp beye gııdıyorum ıkıncı gebelıgım suan 10 haftadayım bende ben sordum sgk lıya 50 tl dedı ıkılı tarama.özelse sıgortan ücretsız dedı Gökalp bey yınede sorarsın

merhaba canım Gökalp beye gııdıyorum ıkıncı gebelıgım suan 10 haftadayım bende ben sordum sgk lıya 50 tl dedı ıkılı tarama.özelse sıgortan ücretsız dedı Gökalp bey yınede sorarsın

tamam canm sağol :)

Merhaba bende tınaztepe ile egepol arasında kararsız kaldım. Ne dr buldum ne fikrim var. İlk dopumum normal olduğundan 2.yi kesinlikle epidural yapacağım. Ama ücretleri konusunda da bilgi edinemedim. Bilgi sahbi olan varsa lütfen yardımcı olsun.

Benim bir arkadaşım Egepolda doğum yaptı , fiyatlardan ve doktorundan çok memnun olduğundan behsediyordu ,bir kezde hamileyken kontrolüne birlikte gittik doktor Bornovada Hasan Yıldız doğumu da egepolde Hasan Yıldız yaptırdı....Ama hastaneye ne kadar ücret ödediler tam olarak bilemiyorum.

İlk gittiğimde çok hoşuma gitse de daha ikinci gidişimde polemik yaşamaya başladığım hastane malesef. Çalışanlarların konuşma adabı sıkıntılı, benim gittiğim doktor iyi biri olsa da eşimin ultrason için gittiği doktorun tarzı çok terbiyesizceydi. En son gidişimde randevuları ayarlayan kızdan resmen bir güzel azar yedim, 5 dakikalık işi 2 saate yaydılar. Doktor hanım yardımcı olmaya çalışırken elemanlar bana gereksiz zaman kaybettirdi. Şimdi iyi bir hastane arıyorum.

Egepolün ücreti sgk varsa 1500 diye biliyorum. Ben de egepol ve çınarlı arasında kararsızım. Arkadaşım ağustos ayında Egepol'de doğum yapmıştı, memnun kaldı. Hastane güzel görünüyor. Ama anestezi ekibi ve doğum sonrası bakım, hemşireler de önemli.

Egepolün ücreti sgk varsa 1500 diye biliyorum. Ben de egepol ve çınarlı arasında kararsızım. Arkadaşım ağustos ayında Egepol'de doğum yapmıştı, memnun kaldı. Hastane güzel görünüyor. Ama anestezi ekibi ve doğum sonrası bakım, hemşireler de önemli.

ben 1600 diye duydum canım. ben ılk dogumumuda egepolde yaptım dr um Gökalp bey memnun olduğum ıcın hala devam edıyorum ayrıca anestezı ekıbındende cok memnun kalmıştım tek memnun kalmadığım gece nöbet degısımınden kaynaklanan bır ıhmalmı bılemıyorum ama hemsırelerden cok ılgı görememıstım tek sorun bu yoksa onun dışında herseyden cok memnunum. hastane cok temız odalar wc.v.s buarada nasıl emzrmen gerektıgıyle ılgılı falan hemsıreler yardımcı oluyor bunda aklın kalmasın.

Merhaba Cem Büyüktosunun hastası olan var mı?

ben Dilek hn. gidiyordum ama ağzndan lafları cımbızla aldığım için doktor değiştireceğim.

Ben 7ay boyunca Hakan beyde kontrolümü yaptırdım. Ama hiç memnun Değilim. Odasına girip çıkmanız 5 dk Sürüyor. Hiç bir sorunuzA Doğru dürüst cevap alamıyorsunuz ve siz daha odaya yenı girdiğinizde yüzünüze bile bakmıyor. Hep kapısının önündeki hastalara bağırıyor. Onlara randevu veren kendisi bu kadar yoğun Olmayı seçen yine kendısı. Koyun gıbı gıren beş dakıkada çıkıyor. Inanmayan dakıka tutsun. Ben 7 ay dayandım. Başka bı doktora cesaret edemedim. Ama benimde sabrım bi yere kadar sürdü. Gittim cem büyüktosun dan randevu aldım. Bakalım o nasıl bir doktor

Hakan Beyle Gökalp Bey cogunlukla neden sezeryan yapiyorlar? Sezeryanda iyi olduklarini duydum ama neden duyduklarim hep sezeryan.normal dogum da vardir mutlaka ama neden bu kadar az.kime sorsam sezeryan.onca dakka bekliyorsunuz beş dakkada cikiyorsunuz.niye bu kadar hasta aliyorlar ticarete dökmüsler işi.

Evet Hakan bey de her randevuda lafın arasına sezaryenle Doğumu sıkıştırıyordu. Beni normal doğumdan korkutuyordu yok cok kanama olurmuş kan kaybından ölürmüşüm filan. Doktorumu degıstırdım ve normal doğuma gayet uygun olduğumu söyledi. Şimdi içim cok rahat. Hakan beye kalsa yok yere sezaryen olucam

Bence doktor ne kadar iyi olrsa olsun sizinle diyalogu önmli ben mesela hakan beyden memnunum çok ilgili sorunlu bi gebeliğim var ve a' dan z' ye ilgilrniyo kendisi evet bende gittgmde hep gergin sinirli oluyo ama asla bna yansıtmıyo.. Tek üzüldüğüm konu bu ay sonu kendi özel muayanesine geçiyo hastaneyi bırakıyo :KK43: bn hastaneden bi doktorla dewam etmk istiyorum gökalp bey çok yoğun dilek hanm konşmuyo cem beyden memnun olan yok şükran hanıma gitmeyi bn istemiyrum bna tavsiye edilen doktorlar cemil bey ve ayşen hanım. Bakalım bu salı hakan beyle son kez görüşücez o bizi bi doktra yönlendirecek..

Merhaba Cem Büyüktosunun hastası olan var mı?

ben Dilek hn. gidiyordum ama ağzndan lafları cımbızla aldığım için doktor değiştireceğim.

Bence cemil beye geçin cem beyden memnub olan duymadm.. Bnm doktorumda ay sonu hastaneyi bırakıyo bende ona geçicem..

X