Lekelenme sonrası sistit olan varmı hamilelik belirtisi olarak.

asibuz

Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene!!!
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
386
4
Benim adetime 4 gün var aslında düzenli değilimdir ama bu ay lekelenmem oldu ve bitti sonrasında ve şimdi sistit oldum ama sürekli değil bi kaç gndür bir iyileşiyor bir devam ediyor ama göğüslerimde hassaslık yok kasık ağrılarım var o kadar sizce olabilir mi?

canım olabilir,benim ilka hamileliğimde boyle oldu,hamile oldumu bilmıyordum,ve papatya falan kaynatım buharına oturdum,oturmaz olaydım ya....bebeğimi kaybettim,ondanmı,içtim antibiyotikten mı bilmem artık

Benim adetime 4 gün var aslında düzenli değilimdir ama bu ay lekelenmem oldu ve bitti sonrasında ve şimdi sistit oldum ama sürekli değil bi kaç gndür bir iyileşiyor bir devam ediyor ama göğüslerimde hassaslık yok kasık ağrılarım var o kadar sizce olabilir mi?

bende merak ediyorum aynı senin durumundayım sadece lekelenme olmadı ,sürekli kasıklarım ve belim ağrıyor.yardımcı olursanız sevinirim.

hala hastalanmadım sistit antibiyotik alamadığım için böbreklerime vurdu çok kötüyüm inş hamileyimdir ve buna değmiştir yarın doktora gideceğim test yapılacak kan bakalım sonuç ne olacak.

arkadaşlar sizde durum ne?

idrar testi yapmadın mı cnm,bende beklemedeyım,yarın test alıp yapacam

canım monurol şase alsana hamileysende problem olmazdı bende bu ay öyle oldum adetim geldi
ben sistit olur olmaz doktorumu aradım monurol verdi bana 1 gün sonra geçti aman dikkat et kan tahlilini erken yaptırıp sonuca göre alsaydın keşke önlemini neyse inşallah hamişsindirde değer bu acıya bilirim nasıl kötü olduğunu bol su iç ama unutma enfeksiyon düşüğe sebep olur :sinifsinif:

valla arkadaşlar aynı sizin durumunuzdayım.Bende iki gündür sististim.kasıklarım ağrıyor.Ama adet günüm hala gelmedi.Acaba daha önce gebelik geçiren arkadaşlar böyle bir sorunla karşılaştılar mı?

kızlar ben 10 senedır sistit hastaligini cekiyorum ve cok zor bı hastalık merak etmeyın sistit gebelıge engel degıl ben cok arastırdım sen kendıne yınede dıkkat et bence hemen nbı doktora gıt bu aada ınsallah hamılesındır

Doktora gittim böbrek ağrısı şikayeti ile ve bana antibyotik verdi içinde hamilelerde kullanılması önerilmiyordur diyor çok endişeliyim lökosit çok idrarda çok enfeksiyon olduğunu ortaya çıkarttı başka konuda ilaçlarla alıcam anı ilaçları hamilelikte kullanan varmı acaba diye soracağım yarın hamilemiyim değilmiyim yazarım buraya...

X