Sizde de oluyor mu arkadalar?

bunalxixmdayxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
183
0
38
hergün birlikte olduğum kız arkadaşım değişik şeyler gıyer takar düşünüyorum bazenn bu kadar şeyi nasıl oluyo benımde ekonomı ıyı olmadığından yapamıyorum dıye çok üzülüyorummmm:KK43::çok üzgünüm:

hergün birlikte olduğum kız arkadaşım değişik şeyler gıyer takar düşünüyorum bazenn bu kadar şeyi nasıl oluyo benımde ekonomı ıyı olmadığından yapamıyorum dıye çok üzülüyorummmm:KK43::çok üzgünüm:

boş ver datlum herkesin her şeyine özenseydik oooooo zemuszemuszemuszemus

cnm sende yapabilirsin bunu.semt pazarlarında o kadar ucuza takılar ve kıyafetler varkii,kıyafet alırken alt üst kombine ederek al birde kıyafetlerine uygun takı alırsın.yahu küpeler bile 1 liraya satılıyor.inan yaparsın hiç üzülme.

bence duygularında anormallik yok olabilir tabi sen de heveslenebilirsin bence zaman zman çoğumuza olur böyle alamadığımız birşeyi arkadaşımızda görünce içimizden geçer keşke benim olsaydı diye üzülürüz ama anlıktır geçer. unutma herkesin nasibi ayrıdır. böyel durumlarda acaba bende bi tuhaflıkmı var diye düşünüp de üzerinde durursan kötü olur.

Zevktir insanda kıyafeti güzel gösteren.
Ufak değişikliklerle bir kıyafeti birçok farklı modelde kullanabilirsin.
ihtiyacın olan şey ufak aksesuarlar
Onlarda gayet ucuza temin edilebilecek şeyler.
Bence hayal dünyanı kullan
Eminim güzel şeyler çıkaracaksınkaydirigubbakcemile5

niye takiyosun ki canim
para varki oluyo bu isler.
dert etme
elindekileri farkli kullanmasini bil
kanaatkar ol derim.

bi gelirinizde var arkadaşım meslek haneniz dolu gözüküyor...her ay kendine bir parça alsan ama 10tl ama 110tl...bütçene göre..zamanla bütün eksiklerin tamamlanır.zevkini konuştur tek birşey al ama giyebileceğin çerçeve geniş olsun heryerde herşeyle giyilebilsin..çok durumun yoksa doğum gününde falan çevrendekileri hediye olarak kıyafet almaları için yönlendir..ihtiyacın sonuçta ayıp değiki yakın çevren için...böyle böyle başla bak 1 yıl sonra neler giyip çıkabiliyorsun..sıkma canını herşey olur sağlık olsunda...çalışır kazanır alırsııınnn

benim kardeşimde gider ,nerede ucuzluk varsa oradan giysi vs alır,dolap doldu taştı.aldığı giysilere gerçektende çokkomik paralar ödüyor.hem ucuz hemde güzel şeyleri nereden buluyor bilmiyorum.)çünkü benim karşıma hem ucuz hemde çirkin şeyler çıkıyor.)

valla bu aralar değil 3-5 buldum ucuza alayım bana bedava vermeleri lazım almam için:)))
ben de özeniyorum ama sonra amaan aç değilim açıkta değilim çıplak değilim çula çaputa para mı vericem şimdi deyip züğürt tesellisi yapıyorum kendime...benim tek derdim eğitimimi istediğim yönde şekillendirememek parasızlıktan

nice insanlar gördüm üzerinde elbisesi yok
nice elbiseler gördüm içinde insan yok demiş Mevlana
bence arkadaşının üzerindekilerden çok insanlığına önem vermelisin :umursamaz:

Sezon sonu indirimlerini takip et. bir sonraki sene için çok moda olmayan( çünkü çok moda olan birşeyi alırsan erdesi sene demode olur,hoş durmaz ) ama şık ve alternatifli kullanılacak şeyleri al bence.sezonunda herşey çok pahalı oluyor ama sezon sonu indirimlerinde acaip inebiliyor bazı ürünler..
insan tabiki yanındaki arkadaşı güzel giyiniyor dikkat çekiyor ise kendiside öyle olmak ister ama temiz ,bakımlı ve sempatik olmakda herzaman pirim yapar bence ..çok güzel ve snop insanlara nazaran....

nice insanlar gördüm üzerinde elbisesi yok
nice elbiseler gördüm içinde insan yok demiş Mevlana
bence arkadaşının üzerindekilerden çok insanlığına önem vermelisin :umursamaz:

aynı şeyi düşünmüştüm bende ..

güzelim benimde genç kızlıgım onun bunun üstündekine başındakine özenmekle geçti ama şimdi çok gülüyorum kendime... boşverrr takma kafana ..takıl kafana göre ..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bende ucuz ve güzel şeyleri araştırır bulurum o kadar çok olduki kıyafet dolap almıyor bir de küçük ayrıntılar dikkat çeker küçük bi flar ya da gösterişli bir yüzük , renkli kıyafetler de çok gzüel yakışıyor insana bu senenin modası çok çeşitli , ne güzel eğitimcisiniz zevkinize göre uydurun bişeyler sizde temiz olsunda önemli olan da o keşke bende eğitimci olabilseydim de derdim bu olsaydı

canım bunun sonu yoktur ki... bugün arkadaşının kıyafetine özenir niye benim yok dersin. yarın evlenirsin eşin olsun ailesi olsun bana niye almadılar etmediler dersin. başkalarının evindeki eşyalara özenir benim niye yok dersin sonra. çocukların olur kız olsa bilmem kimin oğlu var benim neden oğlum olmadı dersin. oğlan olsa kız istersin. en iyisi elindekilerin kıymetini bil, şükür et, takılma böyle şeylere.

arkadaşım ne giymeyenler yemeyenler içmeyenler var maddi zorluklardan..sende çok istiyosan arkadaşların dedi gibi semt pazarlarından al ucuza kombine yap...eğitimcisin üstelik bi maaşında vardır kocasının eline bakıp kıt kanaat geçinmeye çalışan kadınlarda var bunlarıda düşün takıntı yapma bence yerimseniben

Kıyamam ya içine nasıl iişledi kimbilir =( Üzülme diycemde insan özeniyo istiyo ya....Emınım senın gozunde öyle 200 400 luk elbıselerde değildirr... Ama olmayınca olmuyodurr......Evlı yazıyo durumda..Mumkunse eğer mutfak alısverısınden faturalardan felan azar azar köşeye atıp biriktırıp sezon sonları alısverısı deneyebılırsın.. Annem pazar düzer her haftaa illa hiç olmadı 5 ytl atar köşesinee hiç hiç olmadı 1 ytl atar o bırıkırrr bırıkırrrr üstünede bıraz babam eklerr gıder beyendıği seyı alır üstüne =)

Durum qercekden kötuyse allah verır bı kolaylık dıycem cnm yaa...Ama yok varda zevk renk meselesı o yakıstırıo kendıne uygun olanı buluyosa sen bu konuda beceriksizsen yapcak bısı yok =(

,

cnm benim yhaa üzülme.herkesin her istediği olmuo ne yazıkki.eline azda olsa para geçtikçe at kenara köşeye.sezon sonu indirimleri baya avantajlı oluo.ucuza şık şeyler alabilrsin.basit bi bluzu ,pantolonu takılarla hoş hale getirebilirsinn. .

ben istanbul bagcılarda oturuyorum..ama burdakı ve bakırkoydekı kızlar..bakırkoy de cumartesi pazarından gıyınıyorlar..tabı hepsı deıldır..ama benım gordugum kadarıyla pazarın cogunluguna genc bayanlar olusturuyor..inan bir badi 1,5 2,00 arası degısıyor..al çeşit çeşit giy..

babası memur emeklisi bir kız arkadaşım var geçen onu aradım nasılsın diye
iyi değilim dedi maddi durumları çok kötü gidiyormuş üstüme 3 yıldır doğru düzgün kot tişört alamadım dedi.birde teyzesi buna sen giyinmeyi bilmiyorsun demiş ağlamış arkadaşım.bende telde bana anlatınca çk kötü oldum...:1no2:

X