Hangi bebek bezi tercihimiz olsun??

en iyi bebek bezi hangisi

• Prima

OY: 145 61,7%
  • Molfix

OY: 33 14,0%
  • Huggies

OY: 44 18,7%
  • Canbebe

OY: 13 5,5%

• Ankete Katılan
    235
şimdiye kadar molfix,prima,hugges kullandım en iyisi huggeis
prima çok ince ve çok kokulu bebek çiş yapınca iki koku birleşiyor
iğrenç bişey oluyor hoşuma gitmedi uyu oynası daha berbat incecik pamuk koymaya korkmuşlar
molfix çok sızdırdı huggesti şimdiye kadar hç sorun yaşamadım
ama bayb starıda çok merak ediyorum

ben önce huggies aldım sonra molfix ama en iyisi prima.şimdi onunla devam ediyoruz.huggies sızdırıyor.molfix çok sert.prima hep yumuşak hemde sızdırmıyor.diğerleri daha ucuz ama onları kullanırken her alt değiştirmede oğlumun üstünü komple değiştiriyordum.şimdi günde 1 kez.o da ben istediğim için.sızma olmuyor.pişikte yok.ucuz diye diğer bezleri almayın.aradaki fiyat farkı çamaşırda fazlasıyla çıkıyor.

Son düzenleme:
primayla basladık..huggis kullanıyorum sımdı denıyorum hepsını huggies daha ıyı sarıyor gıbı

prima pahalı denmiş ama daha uzun sure baglı kalıyor... babystarı gunde 6 kez degısırken ya da baska bır bezı ,

prıma kaka yapmadıgı surece sızdırmıyor ve bı paket çok daha uzun gıdıyor..

ben butn bezlerı denedım en igrenci molfiks ve evybaby geldı bana..

bırıncı tercıhım prıma ıkıncısı ıse huggıes..

huggıes en iyisi,molfix pişik yapıyor son bezleri çok sert,prima da çok dar hep bir numara büyük almak lazım yoksa kaka sırtına taşıyor.

canbebe neden tercih edilmiyor bezlerin içinde...primayla fiyatları aynı olduğu için insanlar primayı mı tercih ediyor acaba..?

kızlar kesinlikle prima alın ben hep prima kullandım huggies in numunelerinden kullandım resmen çocuk pişik oldu kalas gibi bişey molfiks kullandım numune eh idare eder ama içlerinden en iyisi prima...

bezlerin pişik yapma olayı tamamen kişisel bence, her bez her çocuğa aynı etkiyi göstermiyor
bende huggies kullanıyorum, çokda memnunum, sızdırma olarakta molfix de yaşadım, eltimde aynı şekilde sızdırdığını söyledi
deneme yanılma yoluyla çocuğumuz için en iyi beze karar verceğiz artık :)

sağlıklı günler diliyorum herkese...

Arkadaşlar hepsini denedim primanin üstüne bez tanımam zaten fiyat olarakda çok fark yok.şiddetle öneririm

prima premium kullandım ben ama her cılde göre degısıyor denemelisin ve demeye prima premiınla baslamalısın ...

küvözde can bebe kullandılar bende devam ettim bana kalsa prematüredir cildi hassas der pahalı bir bez alırdım belki ama can bebe de iyi geldi..yerli malı:)

molfix-canbebe-prima kullandım. 4 saat sonunda bebeğimin altını açtığımda tenini en kuru tutan primaydı. molfix de iyi fakat çok sert. sonuçta o sertlikte b iç çamaşırı giydiğimi düşündüm. ve primada karar kıldım.

prima çok kötü koku ypıyor, haggeis güzel diye duydum ama daha denemedim, bu ay deneyeceğim. elimdeki stoklar tükensin.

Haggues'ten memnunum ama çok kalın, zaten hava sıcak en azından bezi ince olsun diyorum.
Prima ile kızarıklıklar oluştu poposunda, Molfixin yüzeyi diğerlerine göre tam ıslak denmez de, nemli gibi oluyor açtığımda.
En fazla 3 saatte değiştiiriyorum.
Daha az populer markaları denemeyi düşünüyorum...

X