Adete bir hafta kala ;)

insan şişkinlikten çatlar ya.:KK43:o_O
Oyle olmuyordu valla hep olan bi kadin 1 ay olmasn siser:)ama benm hic olmadigindan aramiyordu vucut ve bundan daha zayiftim 1.67 boya 60 kiloydum smdi boy ayni kilo 68 oldu:)cocuk isteyene kadar takmiyordum ama istedkten sonra bi de deneyip olmadgini gorunce cok taktim doktorlar normal kadinlara gore pcoslu kadinlarn hamile kalamama orani yuzde 10 diyor ama hani:KK43:((

Oyle olmuyordu valla hep olan bi kadin 1 ay olmasn siser:)ama benm hic olmadigindan aramiyordu vucut ve bundan daha zayiftim 1.67 boya 60 kiloydum smdi boy ayni kilo 68 oldu:)cocuk isteyene kadar takmiyordum ama istedkten sonra bi de deneyip olmadgini gorunce cok taktim doktorlar normal kadinlara gore pcoslu kadinlarn hamile kalamama orani yuzde 10 diyor ama hani:KK43:((
benimde boy 1.67 kilo 55 ti en son.şuanda bilmiyorum tabi.allah bilir herşeyi.o verir ya da vermez.sana bişey anlatayımmı.bi tanıdığımızın bebeği olmuyordu.aşılama tüp bebek defalarca denediler tutmadı.en sonunda evlatlık almaya karar verdiler aldılarda.ama ne oldu biliomusun çocuğa araba çarptı ve öldü.devletten evlatlık alınan çocuğa bi şey olursa mahkemeleri falan düşün artık.sonradan vazgeçtiler.allah nasip etmiosa hiç etmio yani.

benimde boy 1.67 kilo 55 ti en son.şuanda bilmiyorum tabi.allah bilir herşeyi.o verir ya da vermez.sana bişey anlatayımmı.bi tanıdığımızın bebeği olmuyordu.aşılama tüp bebek defalarca denediler tutmadı.en sonunda evlatlık almaya karar verdiler aldılarda.ama ne oldu biliomusun çocuğa araba çarptı ve öldü.devletten evlatlık alınan çocuğa bi şey olursa mahkemeleri falan düşün artık.sonradan vazgeçtiler.allah nasip etmiosa hiç etmio yani.
Ayy Allah korusun o dereceye varacak duruma dusmem insallah olur yasimiz daha genc Allah ol derse olur

Yarin adet olcam dayanamayip test yaptim tek cizgi şak diye cikti 5.ayimiz bu insallah bi dahaki aya bari hamis oluruum dua ediiin:KK43:

Merhaba kızlar,

adetime bir hafta var, yumurtlama döneminden sonra bir kaç belirtim var bir yandan çok umut ediyorum bir yandan konduramıyorum.Çikolata kistim var ama allahıma şükür adet düzenime çok etkisi yok sadece stresten gecikiyor genelde.SORUM ŞU: yumurtlamadan sonra bende sağ tarafımda nasıl tarif etmeli pıt pıt damar atması gibi seğirmeler var, belimde ağrı var, inanılmaz halsizlik ve uyku problemim var, iştahım azaldı, midemde yanma var, kabızlık sorunu yaşıyorum bir süredir ve inanılmaz derece bacaklarım ağrıyor ayakta duramıyorum çok şiştiler.Havalardan diyorum, psikolojik diyorum ama içim rahatlamıyor bir türlü 3 yıldır evladımı bekliyorum ama kısmet olmadı sizce bugün bir kan testi yaptırsam varsa (rabbim inşallah) bir sonuç alabilirmiyim çıkar mı testte?
bugun benmde 8 gun var bata. cok heyecanlıyım.kelebek cırpınması gıbı karnımda.sızlama ,iğne batması gıbı alt kısımda bıseyler hıssettım. erken bılıyorum ama test yaptım çook sılık ıkıncı cızgıyı gördum..hemen kayblodu ama esımde bende görduk.hayırlısı :))

adete 8 gun var.
birkaç gün evvel kelebek cırpınması gıbı karnımda
bır gun sonra sagıda batma ıkı saat arayla ıkı kez
mıde bulantısı, kaşınma , burun tıkanıklıgı,şişkinlik ... göğüslerim her zaman şişer ve ağrır.ama bu ay tık yok. test yaptım dayanamadım. cıft cıktı sılık de olsa. ama ısıga tutayım derken o da akyboldu. ama ben gördugume emınım..bakalım hayırlısı :))

adete 8 gun var.
birkaç gün evvel kelebek cırpınması gıbı karnımda
bır gun sonra sagıda batma ıkı saat arayla ıkı kez
mıde bulantısı, kaşınma , burun tıkanıklıgı,şişkinlik ... göğüslerim her zaman şişer ve ağrır.ama bu ay tık yok. test yaptım dayanamadım. cıft cıktı sılık de olsa. ama ısıga tutayım derken o da akyboldu. ama ben gördugume emınım..bakalım hayırlısı :))
benim adetime de tam 1 hafta var. 3 bebeğimi kaybettim daha önce. şimdi yine hamile gibi hissediyorum. benim ilk belirtim çarpıntı oluyor. aylardır 70-75 arası olan kalp atımım 4 gündür 98-107 arası çıkıyor. bunun dışında mide ekşimesi, göğüslerde ara ara ağrı,hafif şişlik, halsizlik, arada mide bulantısı. koku hassasiyeti var. yarın sabah test yapsam çıkar mı acaba? sen hangi marka test kullandın canım?

benim adetime de tam 1 hafta var. 3 bebeğimi kaybettim daha önce. şimdi yine hamile gibi hissediyorum. benim ilk belirtim çarpıntı oluyor. aylardır 70-75 arası olan kalp atımım 4 gündür 98-107 arası çıkıyor. bunun dışında mide ekşimesi, göğüslerde ara ara ağrı,hafif şişlik, halsizlik, arada mide bulantısı. koku hassasiyeti var. yarın sabah test yapsam çıkar mı acaba? sen hangi marka test kullandın canım?
benım kullandıgım fortel kaset testtı.akşam yıne yaptım .çizgi ıkı tane oluyor ama anında kayboluyor .hayırlısı neyse o olsun

X