Primolut-n kullananlar

2973485

her şeyim....
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
468
0
arkadaşar ben geçen ay tatile giderken kullandım çünkü adetim tam o günlere denk geliyodu şimdi bu ay olma zamanım geldi ama olmuyorum bu düzensizlik çok sürer mi senağlama

ilk ay olabilir ama bu bunyeden bunyeye gore degisir. ben de kullanmistim gecen sene. hapi biraktiktan 4 sonra hasta oldum. ondan sonraki ay ise yine 28 gunluk periodu takip etti. bir arkadasimin ise duzensiz olan adetlerini biraz daha duzene soktu. belki sende bikac gunluk bir gecikme yapabilir. belki onla alakalidir belki de degildir. ama bu hapin yilda bir defadan fazla kullanilmasi sakincali bulunuyor. ama anladigim kadariyla sadece bir kere kullanmissin son bir yil icinde. o yuzden kalici bir etki birakacagini dusunmuyorum. belki havalardan veya stresstendir. uzerine dusunmeyi kestigin anda hasta olursunyerimseniben

sevgiler....

teşekkür ederim canım evet ilk defa kullandım ben düzenliydim inşallah bozmaz:) evet öyle oluyo olmuyom olmuyom derken psikolojik olarak olmuyosun kaydirigubbakcemile2

bu ilacı daha önceden kullanmıştım ama tutmadmıştı beni pek. bir hafta anca dayandı zoru zoruna..

reglden 2 gün önce başlamam gerekiyordu ama ben kaçırdım bu gün yarın bekliyorum. buna rağmen şimdi içmeye başlasam da regl başlasa dahi içmeye devam ettiğimde regli keser mi bu ilaç?

basladiktan sonra kesecegini sanmiyorum. hatta regli sirasinda icmeni de pek tavsiye etmem. agri kesiciyi bile onermiyorlar regli esnasinda. ama bunu yine de bir eczaneye sorsan ya da prospektusu okusan daha iyi olur. bana eczaci adetten 3 gun once baslamam gerektigini soylemisti. 2 gun de idare edebilir belki ama basladiktan sonra kesmesi bana pek mantikli gelmedi.. yine de sormak lazim...

yok zaten durdurmadı. gerek de kalmadı artık.. o değil de bu ilacı kullanmış olmam üzerimde normalden farklı bir psikolojik etki yaparsa vay benim halime..

X