Ei veya sevgilisi Erzurum'da askerlik yapan var m?

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
9
44
benim erkek arkadasım erzurumda askerlik yapıyor acaba suan orda esi veya sevgilisi olanlar varmı ):

erzuruma yakın bır yerde askerlık yapan sevgılım vardı
zor gecmemıstı soguktu, sımdı cok sıcaktır orası

daha yeni bu siteye üye oldum arkadaşı görünce dayanamadım.sevgilim 1 hafta önce erzurumdaki birliğine teslim oldu.Allah tüm askerlere hayırlı teskereler nasip etsin,onları bekleyenlere de sabır versin.

Allah kavuştursun canım. Erzurumda değilde Ağrıda eşim. Erzurum-Ağrı arası 1.5 saat filan sanırım soğuk oralar şimdi hiç ısınmadılarki zaten Hayırlı tezkereler olsun inşallah..

Teşekkür ederim.Cümlemizi insallah.Ne güzel site bu ya.ınsanın kendisi gibi başkalarının da olduğunu bilmesi ne güzel...

canım benim de kuzenim bir hafta once erzurum'a gitti.
eğitime yeni başlamışlar bir hafta geç başlamışlar onu biliyorum sadece..rahatlarmış ayrıca.
sen de bildiklerini paylaş bizle.

merhaba arkadaşlar benim nişanlım da erzurumda askerlik yapıyo.kısa dönem.yeni gitii.11 eylül de yemintöreni var.gidiceem inş.ama malesef abimle:)kaydirigubbakcemile:eek:
hepimizi Allahkavuştursunnnnnnnnnn

sukatre bizimkiler de gidecek 11 eylülde yanılmıyorsam.
benim kuzenim de kısa dönem.
nişanlından bilgi alıyorsundur, nasılmış oralar?

benim sefgilimde orda ama asker değil,şark hizmeti,keşke asker olsaydı daha çabuk biterdi
:sinifsinif:

erzurumda benim sevgilim vardı erzurum cok güsel biyer ama cok soguk biyer Allah sevgiline yardım etsin tez zamanda kavustursun İnsallah canımmturkbayragiturkbayragi

saol canım benim...
bu gidişle kavuşmak için daha 3 yılımız var,sanırım benim gitmek gerekcek,soğuk filan idare etcez artık

((:-)

canım yapan yok ama sevgilim aslen eerzurumlu bende erzincanlı olduğumdan bilirim oraları.bikeresinde insanları cana yakındır yardım etmeyi çok severler..
ikincisi şuanda sıcak degil dogu bı yaz çok souk geçti.
üçüncüsü kışları çok kar ve don oluo sevgiline de dikkat etsin orası erzuruum.
ayrıca allah kavuştrsun

sukatre bizimkiler de gidecek 11 eylülde yanılmıyorsam.
benim kuzenim de kısa dönem.
nişanlından bilgi alıyorsundur, nasılmış oralar?

canım mesajını yeni gördüm.
evet günde 1 yada 2 kere arıyo..soğukmuş,ama rahatları yerindeymiş.
bu bahaneyle abimle gezi olsun die 4 günlüüne gitcez.
erzurumlu olan varsa cvp atabilrimi?
nereleri gezmeliyiz.
şimdi 4 gün boyunca abim sıkılırsa beni de hayli sıkarkaydirigubbakcemile

benim de erkek arkadaşım erzurumda askerde şu anda.
oda 2 hafta önce gitti sanırım.

Son düzenleme:
X