Deniz Yıldızı Fox Tv

dertya

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mart 2007
134
0
37
24 ağustos saat 19:00 ilk yayın

hafta içi hergun fox tv de yayınlanacak denız yıldızı

z884xajsiqz5.jpg

1n57kmlvgu2x.jpg

qkxkp6ms598w.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
yeni imajı güzel olmuş ..günlük bir dizi konusu güzeldir umarım keşke bizim evin hallerindeoynayan oyuncular olsa dizide

ilk bölümü yayınlandı bugün...büyük kanallarn haber saatinde yayınlanmasını,hafta içi her gün yayınlanmasını göz önünde bulundurursak iyi olmuş diyebilirim...ilk bölümde her şey açıklanmaz hareket gelemz diziye ama yine de 2.bölümü de izlerim diyebilceğim bir dizi...

vayy rüzgara bak sen imaj yapmış :)
hiç izlemedim geçen gün zap yaparken sonuna denk geldim yazılar geçiyordu.
nasıl sice gençlik dizisi gibi bişiymi?

Bence güzeldi ya ilk bölüm beni sardı valla. Rüzgar çok zıpır, şımarık bir rolde oynuyor, genel anlamda sürükleyici gibi geldi bana. tavsiye ederim izleyin, hem gençlik dizisi hemde sonrasında değişik olaylar çıkıcak gibi. ama saati keşke biraz daha erken olsa; tam yemek saatine denk geliyor.

Bence güzeldi ya ilk bölüm beni sardı valla. Rüzgar çok zıpır, şımarık bir rolde oynuyor, genel anlamda sürükleyici gibi geldi bana. tavsiye ederim izleyin, hem gençlik dizisi hemde sonrasında değişik olaylar çıkıcak gibi. ama saati keşke biraz daha erken olsa; tam yemek saatine denk geliyor.

evet yaa..yarın yeminbitiyo belki onun saatine alırlar...inşallah da alırlar....

ben bu diziyi çok sevdim opuyorumnanaktanbiraz değişik geldi bana

Benimde çok hoşuma gitti dizi ilk bölümden itibaren izliyorum gece de veriyolar tekrarınızemuszemus

bende izliyorum hoşuma gittialkisalkisalkis
şimdilik sürükleyici bir dizi
ama yayın saatini değiştirseler iyi olacak
mutfakta izlediğim için tam izleyemiyorum:1no2:

kızlar çok beğendim unutma beni den daha güzel
hatta rüzgarda çok tatlı olmuş rüzgarın tek eksiğide şeyda bence dizide
şeyda olmalıydı canım ya çok tatlı bir kızdı kötü rolde iyi gidiyo ona

X