Deniz Yıldızı Fox Tv

Aannem bu dizinin hastasi dinem dinem.bize kalmaya gelir tabi bende annemle izlerim
Bir bakiyorum gittiginde can ile.banu evli
bir daha bir geliyor suna candan gebe baskasi ilr evleniyor melih ile de banu ask yasamaya basliyor.
ne oluyor boyle yahu

Gelecek sezon Sabiha Bahriden hamile kalır, ilballe kazım yasak aşk yaşarlar mehveşle mustafanın arasında bişi olursa bu iş tamam :KK70:

Konu kalmayınca mutlaka geriye dönüş yapıyorlar kötü senarist çok acemice emeğe saygı demeyin bana kaliteli emek var birde bunun gibi kalitesiz emek
yok kız çocuk olmama sorunu eski kocası volkandan kaynaklanıyodu,çok tartıştılardı kısır değilim ben diyodu adam ama suna dr"a gitti sorun yok eşin gelsin demişmişti,eşi ben kısır değilim gitmem dr"a diyodu:KK14:

bende şaşırdım duyunca,ama hani arabada sarılıp uzun bi zaman geçirdikleri gün varya ogün olmuş bişeyler sanırım:KK31:
ama senaristin aklına estikçe birden olay geliştiren senaryosunada hastayım yaaa:KK37:
seyircinin aklını karıştırmaktan başka bişey değil:KK14:

Dizinin senaristi,senaristleri kesinlikle zeka gerilği yaşamaya başlamışlar. Baska açıklaması olamaz

bu kazma dişli banuda ne buluyo adamlarda paylaşamıyo :KK19:

ay bide bunun kopyalarıyla dolu etraf zengin koca avcıları :KK24:

Bence Mustafa duymadı Suna'yı doktorla konuşurken.Aklıma Suna hamileliğini gizlemek için Mustafa'yla birllikte olur senaryosu geliyor.:KK53:Ya da kürtaj olurken terslik olur ve Can'ı ararlar.Can hamileliği öğrenir ve sezon finalinde bunlar birlikte kaçar.Nasıl senaryo ama.:KK53:

Bence Mustafa duymadı Suna'yı doktorla konuşurken.Aklıma Suna hamileliğini gizlemek için Mustafa'yla birllikte olur senaryosu geliyor.:KK53:Ya da kürtaj olurken terslik olur ve Can'ı ararlar.Can hamileliği öğrenir ve sezon finalinde bunlar birlikte kaçar.Nasıl senaryo ama.:KK53:

aa bitecekmiymişş bu dizi bu sdenee

Dizide ki Elif, unutma beni de senaristmiş. Şaşırmamak lazım yani neden bu kadar uçuk dizi olduklarına :KK53:

Herkes her kotu seyi yasadi. Yanlis anlasmalar, gizli konusmalari duymamasi gereken kisilerin duymasi...
Yine de izliyorum. Yillarin aliskanligi :KK66:
Ayrica dizinin en guzeli: banu.....
en yakisiklisi: melih....

Akşam keyfim deniz yıldızı izlemek :)

SAMSUNUMDAN SEVGI VE SELAMLARIMLA... :)

ay dünkü bölümde melih , atakan ın evine giriyor ya kapıyı kapatıyor sonra arkasını döndüğünde kapı açık diğer tarafa gittiğinde kapı tekrar kapanıyor :KK15: aha dedim film hatasııı :KK60::KK60:

X