Lazer Epilasyon Genital blge Lazer yaptranlar..Tavsiye istiyorum

genitale ben daha yeni başadım ama vücutta en iyi koltuk altı ve genitale lazer fayda edermiş..koltuk altı bugün 6 seansa gittim çok iyi azalma vardı belki dediler gelecek seansta çıkmaz bile ..demekki genitalde 6-7 gibi biter tabii bu vücuda göre değişir..benim sağolsun kıllarım siyah kendimde beyazım..ama tavsiye derim tabii acımaması için emla krem ve soğuk hava üfleyen lazeri kullanın..hemem uyuşur

epey bilgilendirdin hepimizi canim benim saolasin eksik olma emi tatlim

sevval can kac seans sonra tuyler tamamen yok oluyor acaba?

kişiye göre değişiyor. koltukaltı için 3 seans gittim,şuan birkaç tane incecik kaldı onlarada gitmiyorum artık

yüzümdekiler çok geç bitti,gittiğim seans sayısını bilmiyorum, en az 15 tir.çıkmadığı için 3-4 ay gitmediğim oluyordu.
genital bölge için 2 kere gittim ama üst v bölgede çok azaldı,seyrek seyrek ve inceler şuan. hep jiletlede aldığım için, kalın ve sertlerdi.
yıllarca gittiğim için, bütün akrabalar adres istiyorlar, herkese öneriyorum lazeri.
bende ki koyuluklar tenimden dolayı talihsizlik :sinifsinif::sinifsinif:

birde gittiğim yerde aleksendra, diot ve diğer adını hatırlamadığım 3. bir çeşit daha lazer vardı. 3 ünü tüyün cinsine göre kullandılar
bendeki koyulukları aleksandra yaptı. ( esmerim, koyu kılları yakıcam diye makine tenimide yakıyor)

ya bende normalde çok nazlı canı çok tatlı biriyim ama bugün başladım lazere krem falanda almadım genital ve koltukaltı için başladım doktor bu bölgeler zaten nemli krem de nemi arttırır falan dedi bende deneyeyim olmzasa diğer seansa alırım dedim.önce soğuk hava üflemeyen bi makina var onla başladık kotukaltını idare ettim ama genitalde canım yanınca diğer makinaya geçtik soğuk hava üfleyen benim için sinek ısırığından farksızdı gayet de rahat atlattım almıycam krem valla 15 gün sonrada kontrol için gidicem yine soğuk hava üfleyen makinayı tercih edicem gerçektende korkulacak bişi yokmuş ağda yaprken canım 3 kat daha çok acıyodu.

slm kızlar bende gitmek istiyorum lazere ama istanbulda yeni sayılırım.ben avrupa yakasındayım bana tavsiye edeceğiniz bir yer var mı acaba. özeldn mesajlarınzı bekliyorum. teşekkür ederim

slm kızlar bende gitmek istiyorum lazere ama istanbulda yeni sayılırım.ben avrupa yakasındayım bana tavsiye edeceğiniz bir yer var mı acaba. özeldn mesajlarınzı bekliyorum. teşekkür ederim

Değerli arkadaşım ben iğneli epilasyon uzmanı olarak bu konuda arkadaşlarımızı bilinçlendirmeye çalışıyor ve doğal olarak lazer konusundaki forumları da takip ediyorum. Ancak size cevap yazmaktaki amacım sorunuzun içeriğinden ziyade bu şekildeki soruların reklama yönelik olduğu değerlendirilerek cevap yazma nezaketinde bulunanların forum yöneticileri tarafından uyarıldığı bildirmek . İğneli epilasyon konusunda bu benim başıma geldi bir başka arkadaşın da başına gelmemesi için bilgilendirmek istedim. sağlıklı günler.

benim genital bölge ve koltukaltı 3.senasın sonunda bitti sayılır sarı ve cılız bir şekilde tek tük kaldı işlemi yapan bayanda özellikle genital bölgenin bu kadar kısa zamanda sonuç vermesine şaşırdı bende çok sevindim tabi

kızlar genital bölge için lazerin bi zararı yok mu?bi de baslasam kaç seansa biter ve seans araları ne kadar oluyor?

kızlar genital bölge için lazerin bi zararı yok mu?bi de baslasam kaç seansa biter ve seans araları ne kadar oluyor?

canım ben yeni başladım istanbuldayım 3 seansa kadar 2 ayda bir gidicekmişim sonra seans araları uzarmış 3 ayı bazen 4 ayı da bulabilirmiş ama genel olarak ten rengin ve tüy yapın uygunsa 5 seansta en geç 6 seansta bitiyo çok arkadaşım yaptırdı 4. seansta bırakan da var. bende şimdi merakla bekliyorum 10 gün sonra kontrol seansım var gerekirse bida uyguluycaklar ama kontrol seansları genelde ücretsiz oluyomuş.bu benim için iyi oldu çünkü seans başı ücret ödüyorum.

canım ben yeni başladım istanbuldayım 3 seansa kadar 2 ayda bir gidicekmişim sonra seans araları uzarmış 3 ayı bazen 4 ayı da bulabilirmiş ama genel olarak ten rengin ve tüy yapın uygunsa 5 seansta en geç 6 seansta bitiyo çok arkadaşım yaptırdı 4. seansta bırakan da var. bende şimdi merakla bekliyorum 10 gün sonra kontrol seansım var gerekirse bida uyguluycaklar ama kontrol seansları genelde ücretsiz oluyomuş.bu benim için iyi oldu çünkü seans başı ücret ödüyorum.

canim genital icin emla surupmu gidiosun

yaa benim vucudumda da cok fazla tüy var nerden başlamam gerek bilmiorum :KK43: bu seanslar nasıl oluyor fiyat her bölgeye göre ayrı mı oluyor benim tüm vucuduma yapılması lazım :KK43: fiyatlar ne kadar?

mesela bnm göbek kısmımda var ben yaptırmak istedim ama lazer orası için tehlikeli olabilir dediler.hani rahime yakın fln die...

canim genital icin emla surupmu gidiosun

emla krem alıcaktım doktor genital bölge nemli bölgedir lazerin atkisini azaltabilir dedi ama dayanamazsan kullan dedi ben de almayayım dayanamazsam ikinciye alırım dedim.2 makine vardı ilki soğuk hava üflemiyodu pişman oldum acıdı biraz soğuk hava üfleyeni sordum onunla devam ettik ciddi manada hiçbişi hissetmedim acımadı sivrisinek ısırığı gibi bişeydi normalde çok mızmızım canım tatlıdır yani ama gerçekten acı fazla hissetmedim ağda yaparken oturup ağlardım bunun onunla alakası bile yok.bundan sonrada almam emla krem. fiyatını öğrenmek istersen söyleyeyim bi kutuda 5 tüp var arkadaşım aldı o korktu biraz 2 tüp sürerek girdi.1 kutusu 28 tl idi.Ben koltukaltı için 50 tl tüm genital bölge için 120 ödüyorum seans başı.sonuçta her ay ödemiycem ilk 3 seans 2 ayda bir sonra aralar uzuycak. he bide tüy oranı azaldıkça kişiyi mağdur etmemek için alınan para miktarı düşürüyolarmış. bu da orayı seçmemde bi artı oldu

Değerli arkadaşım ben iğneli epilasyon uzmanı olarak bu konuda arkadaşlarımızı bilinçlendirmeye çalışıyor ve doğal olarak lazer konusundaki forumları da takip ediyorum. Ancak size cevap yazmaktaki amacım sorunuzun içeriğinden ziyade bu şekildeki soruların reklama yönelik olduğu değerlendirilerek cevap yazma nezaketinde bulunanların forum yöneticileri tarafından uyarıldığı bildirmek . İğneli epilasyon konusunda bu benim başıma geldi bir başka arkadaşın da başına gelmemesi için bilgilendirmek istedim. sağlıklı günler.
bilgilendirdiğiniz için tesekkür ederim ama gerçekten bu konuda bilgilendirilmeye ihtiyaacım var acaba özelden tel no felan versek yada msn adresi felan ordan bilgilendirilsem mümkün değl mi acaba.TEŞEKKÜRLER!..............vereliniortak

X