Lazerde kılları azalacağına artan var mı ?

mommm

a coffee lover ☕️
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
5.072
2.468
Üst bacak kol göbek bölgeme ilk seanslarda 3 kere jilet atıldı kıllarım arttı sebebi jilet mi yoksa lazer mi olabilir ? Şuan 6-7 seans olmuştur alt bacak koltuk altı genital de az bi ilerleme var hadi oralar neyse de lazeri bıraksam birde üst bacağımla uğraşacağım oradaki kıllarım sarı siyah karışıktı belli de olmuyordu fazla keşke hiç girmeseydim oralara diyorum şimdide makineyle diz kapağından yarım karış üzerini akıp geçiyordum şimdi lazeri bıraksam üstler de arttı acaba makinayla alsam eskisi gibi ince sarı tüy şeklinde çıkar mı kızlar ?

Jiletle tüylere müdahele etmek zaten tüyleri kalınlaştırıyor. Eğer tüyleriniz git gide siyahlaşıyorsa emin olun o lazer ancak tüylerin %40 ına etki ediyor.Bir de sarı tüy olan yerler işte sizinki gibi kalınlaşıyor.Ben kollarıma lazer değdirdim.Eşşek kafam!tüyler siyaha döndü şimdi de iğneli epilasyona gidiyorum onda da inşallah yara izleri kalıcı olmaz

Jiletle tüylere müdahele etmek zaten tüyleri kalınlaştırıyor. Eğer tüyleriniz git gide siyahlaşıyorsa emin olun o lazer ancak tüylerin %40 ına etki ediyor.Bir de sarı tüy olan yerler işte sizinki gibi kalınlaşıyor.Ben kollarıma lazer değdirdim.Eşşek kafam!tüyler siyaha döndü şimdi de iğneli epilasyona gidiyorum onda da inşallah yara izleri kalıcı olmaz
Evet hiç etki etmedi diyebilirim ve üst bacak kollarımda artış oldu çok pişmanım bende kıl olmayan yerlerimde kıllar çıkmış oralarda eski haline dönmesi için napabilirim üst bacağımın yarısından azını aşıyordum makinayı değdirip geçiyordum çıkmada rahatsız etmiyordu beni içine ettim en üstlerde de siyah çıkmış makinayla alsam oraları yen çıkacak olan sarımsı tüy şeklinde çıkar mı eskisi gibi 🫤

Lazer uyuyan kökleri de harekete geçirdiği için koyulaşma normal, bir de işin içine jilet girince şenlik var 😂

Kollarına dokunma, yavaş yavaş dökülüp rengi açılır ama sabret, bir kaç ayda olacak iş değil. Önümüz yaz bu biraz hızlandırır.

Bacaklar için de makine değil sir agdaya git. Sir kökleri zayıflatıyor.Rengi açılıp tüy haline dönerler bir süre sonra.

X