Saç Rengi ve Saç Boyama Bakır kızıl yardımmmmm

Canım kolestonun bakır kızılı çok hoş arkadaşım boyamıştı
Birde alix in 7.43 kumral bakır dore var onu da tavsiye ederim benim saçım da şuan o renge boyalı

cnm saçların ne renk bilmiyorum ama..ben saçlarımı açtırmıştım bi ara..üzerine şarap kızılı boyadık ve 2 hafta sonunda akan boya inanılmaz bir bakır kızıla döndü herkes bana boyanın marka ve numarasını soruyodu..otobüste durakta işyerimde...:-) halbuki o akan bi kızldı..
tesadüfen cok iyi olmuştu..istemediğim bi renkti ama sonradan sevmiştim ama siyaha geri söndüm vazgeçilmezim:-)

neyse cnm sen bakır kızıla boyayacaksan çok dikkatli olman lazım.her tona uymayan bi renk..yani her boyayan aynı kalitede renk yakalayamıyor..zor bi renk..bi kuaföre danış..saçının şimdiki rengide önemli...

Canım kolestonun bakır kızılı çok hoş arkadaşım boyamıştı
Birde alix in 7.43 kumral bakır dore var onu da tavsiye ederim benim saçım da şuan o renge boyalı

canım senin saç rengini görebilmemiz mümkün mü yaa hee bide bnm saçım şimdi kumral gibi bi renk açık yani röflem wardı kahve boyadım aktı

Canım ben saçımı 3 aydır boyamıyorum ve renk baya bi açıldı yani şuan ki renk farklı bişe netten koleston kızıl bakıra bak onu andıran bi renkti

kolestonum daha koyu çıkar diolar ben bakırlık istiyorum yani turuncu olmasın şu bildiğimiz bakır tel renginde istiyorum cnm onu kolestonla elde edebilir miyim =?

X