Saçımla tenimin uyumsuzluğu

Mavikelebenk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2021
1.022
862
Arkadaşlar bugün bir çılgınlık yapıp saçımı siyaha boyadım ve şuan çok pişmanim kömür karası oldu 🤣 daha önce açık kahveydi kızıl yansımalar gitsin diye siyaha boyadım. tenimle uyumsuz gibi geldi bana nasıl akar bu boya? Foto ekliyorum ten rengimle uyumsuz mu sizce?

Arkadaşlar bugün bir çılgınlık yapıp saçımı siyaha boyadım ve şuan çok pişmanim kömür karası oldu 🤣 daha önce açık kahveydi kızıl yansımalar gitsin diye siyaha boyadım. tenimle uyumsuz gibi geldi bana nasıl akar bu boya? Foto ekliyorum ten rengimle uyumsuz mu sizce?
Bence yakismis ben beğendim siyah saç zaten esmerlerde havalı oluyor.Beyaz tenlilere sert ifade katıyor.

Siyahı kolay kolay akıtamazsınız. 3 4 sene siyah kullandım, sıfırdan saçlarımı açtırmak zorunda kaldım.

O da baya zaman alır tabi .. neyse kullanacağız artık bir süre 🙂
Göz alışınca siyahtan vazgeçemiyorsun. Ben siyahı açtıktan sonra önce sarı sonra karamel en sonra kahveye döndüm ama aklım hala siyahta. Tek korkum tekrar sıkılırsam dönemem diye. Çünkü saçımı çok yıpratan bir süreçti, kalçanın altındaki saçı omzuma kadar kesmek zorunda kaldım

X