Silikonlu Gsler ayrk m durur? :(

-bella-

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
449
79
kızlar yaa pazartesi 1hafta olcak ameliyat olalı ama kafama takıldı işte
şuan cok ayrıklar,önceden ameliyat olan arkadaşlar, böle ayrıkmı kalıo bu göğüsler :KK43:
ben birleşik dursun istiyorummm,ne o öle biri anyada biri konyada...:çok üzgünüm:

canım aslında senin ameliyat öncesi doğal şeklinle de alakalı bir durum, tabi başka etkenler de var, kullanılan yöntem kaç cc vs,,, ama ben okadar foto baktım ameliyat sonrası görüntü öncekisiyle bağlantılı,,,
benimkiler de hiç ayrık değiller,,,başta daha birleşikti zamanla doğallaştılar,oturdular,ayrıldılar:KK70: ama ayrık değil
senin normalde nasıldı,,,

benimkilerde füze gibi normal sütyen takınca birleşeceklermiş. zayıf olduğum için ayrıklık çokmuş gibi gözüküyor ama kötü durmuyor. herkes çok doğal gözüktüğünü top gibi durmadığını söylüyor

bemde normalde yoktuki :)) üst kısım dümdüz alt kısım mandalina gibi bişeydi
ya benimde su an top gibi değiller,kaslatı olmasından dolayı herhalde
yumuşamaya başladıklarında umarım birbirlerine yaklaşırlar suan aynen benimde füze gibi :))

ben antalya da yasıyorum we gögüslerime silikon taktırcam bildginz önerebileceginiz bi doktor war mı?bi de bn ünw ögrencisiyim mliyet önemli sizler ne kadar ödedinzmafoldumben

ben antalya da yasıyorum we gögüslerime silikon taktırcam bildginz önerebileceginiz bi doktor war mı?bi de bn ünw ögrencisiyim mliyet önemli sizler ne kadar ödedinzmafoldumben

canım ant için dr bilgim yok,maliyet olarak 3000tl ödedim ben

silikonlu gogusler sutyen varken guzel benim bi tanıdık yaptırmısdı sudyen olmayınca hiç guzel durmuyomus

silikonlu gogusler sutyen varken guzel benim bi tanıdık yaptırmısdı sudyen olmayınca hiç guzel durmuyomus

Yanlış anlama canım ama, böyle kulaktan dolma bir sürü bilgiler ya da görüşler dolanıyor ortalıkta... Yok öyle bir şey; sütyensiz daha kötü falan değil. Maşallah gayet de güzel duruyor. Belki sana genelleme yapılarak ulaşan yanlış bilginin kahramanının doktoru protezi iyi yerleştirememiştir ya da doğru yöntem kullanılmamıştır. Üçüncü bir ihtimal de o kişinin yanlış bir saplantısıdır.
ınanma böyle şeylere bence sen google"a ingilizce "breast augmentation" yazıp yabancı doktorların yaptığı ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarına ya da Türk estetisyenlerin yaptığı operasyon sonrası fotoğraflara bakarak kararı kendin verebilirsin.

Sevgiler.

Son düzenleme:
dr.ma sordumda daha cok yeni ameliyatın dedi,zamanla yerine oturucaklar dedi,suan hala ödemliymiş,ayyyy çok mutlu oldum opuyorumnanaktan

kızlarrr ameliyat olalı 3ay doldu,suan dahada oturdu şekil olarak ama hala bi ayrıklık söz konusu,sizinkiler nasıl?
birde sol göğsümde his kaybı vardı,daha yeni yeni his geliyo,umarım tamamen hissederim,sizlerde de böle durumda olan varmı?

kızlarrr ameliyat olalı 3ay doldu,suan dahada oturdu şekil olarak ama hala bi ayrıklık söz konusu,sizinkiler nasıl?
birde sol göğsümde his kaybı vardı,daha yeni yeni his geliyo,umarım tamamen hissederim,sizlerde de böle durumda olan varmı?

ayrıklık yok bende sanırım sol taraf sağ tarafa göre daha geç iyileşiyor beni sağ göğüsüm daha yumuşak we aşağıda mesela

slm benimde 2.5 ay oldu ayrıklık yok. ancak doktorum protez ne kadar büyük olursa ayrıklıkda çok olur demişti. büyüdükçe doğallık azalıyormuş. senin kaç cc kondu?

slm benimde 2.5 ay oldu ayrıklık yok. ancak doktorum protez ne kadar büyük olursa ayrıklıkda çok olur demişti. büyüdükçe doğallık azalıyormuş. senin kaç cc kondu?

canım benimkiler 350cc,seninkkiler kaç cc? boyum 1,70 kilom 60
gerçi doğal duruyolar öle top gibi değil ama ayrıklar işte :KK43: keşke birleşik olsalar :KK43:

canım benimkiler 350cc,seninkkiler kaç cc? boyum 1,70 kilom 60
gerçi doğal duruyolar öle top gibi değil ama ayrıklar işte :KK43: keşke birleşik olsalar :KK43:

slm benim 245cc damla kondu. 49kilo 160 boy. zamanla belki yumuşayıp ayrıklık azalır.sevgiler

ayrıklık yok bende sanırım sol taraf sağ tarafa göre daha geç iyileşiyor beni sağ göğüsüm daha yumuşak we aşağıda mesela

Lalara selam, ne zaman ameliyat olmuştun? Benim 1 buçuk ay oldu. Sol göğsüm sağ göğsüme göre daha aşağıda. Sağ göğsümde 3.derece kapsül kontraktürü olduğunu söyledi doktorum ama baktığım zaman sağ göğsüm daha düzgün duruyor. Soldaki daha aşağıda :KK43: Baktığım zaman simetrik değiller :KK43: Sol göğsümün altında da ödem varmış. Belki ödem geçince düzelir...

Senin doktorun ne diyor? İki göğsün de zamanla aynı hizaya gelir miymiş?

Sevgiler

Lalara selam, ne zaman ameliyat olmuştun? Benim 1 buçuk ay oldu. Sol göğsüm sağ göğsüme göre daha aşağıda. Sağ göğsümde 3.derece kapsül kontraktürü olduğunu söyledi doktorum ama baktığım zaman sağ göğsüm daha düzgün duruyor. Soldaki daha aşağıda :KK43: Baktığım zaman simetrik değiller :KK43: Sol göğsümün altında da ödem varmış. Belki ödem geçince düzelir...

Senin doktorun ne diyor? İki göğsün de zamanla aynı hizaya gelir miymiş?

Sevgiler

göğüslerin tam olarak yerleşmesi 1 yılmış tam olarak yumuşaması oturması izlerin geçmesi vs, benim 5 ay oldu

Anladım canım :) Yani bu 1 yıl içinde olabilecek olan her türlü simetri bozukluğu, sertlik, vb. gibi problemleri kafaya takmamak gerekiyor :)

X