Bebeimin hareketleri

nasmina78

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
199
19
45
Arkadaşlar 32 haftalık gebeyim. Bebeğimin hareketlerini ilk kez 18+4 ken hissettim. O günden beri hissediyorum. Fakat bir iki aydır 3 4 gün çok kıpır kıpırken bi bakıyorum bir kaç gün hareket yok ya da çok az hareket ediyor. Neden böyle oluyor anlamıyorum . Bebeğim için endişeleniyorum. Tecrübeli annelerden yardım. Bu duruma çok üzülüyorum

tecrübeli bir anne degilim ama gecen gün bu durumla ilgili internette bir yazi okudum
öncelikle endise edecek bir durum yok..rahim artik bebege dar gelmeye basladigi icin daha az hareket ediyo ayrica son zamanlara dogru yaklastikca bebekler dogumda harcayacaklari enerjiyi depolamak icin daha fazla uyurlarmis...hersey yolunda gidiyosa fazla düsünmemeye bak derim böylede psikolojin daha az yipranmis olur

tecrübeli bir anne degilim ama gecen gün bu durumla ilgili internette bir yazi okudum
öncelikle endise edecek bir durum yok..rahim artik bebege dar gelmeye basladigi icin daha az hareket ediyo ayrica son zamanlara dogru yaklastikca bebekler dogumda harcayacaklari enerjiyi depolamak icin daha fazla uyurlarmis...hersey yolunda gidiyosa fazla düsünmemeye bak derim böylede psikolojin daha az yipranmis olur

Teşekkürler arkadaşım...
Başka fikri olan yok mu bekliyorum.......

Benimde aynı canım,bende 31 haftalık hamileyim. Genellikle hafta ortası çok oynuyo hafta sonu çoğu zaman tık yok bebişimde yada az oynuyor:uhm: hafta sonu tatiline çıktı herhalde diyoruz bizde aramızdakaydirigubbakcemile3, ama bi problem olduğunu sanmıyorum,ayaktaykende fazla hissetmiyo olabilirsin,bi de son haftalara doğru yeri daraldığından daha az hareket edermiş panik yapmana gerek yok canım,hayırlısıyla bebeğini kucağına alman dileğiyleopuyorumnanaktan

Benim de hafta içi özellikle otururken daha çok hareket ediyor, müzik de açık oluyor sürekli ..Ama hafta sonu çok ayakta oluyorum , ev işi alışveriş derken ancak yattığımda hissediyorum . sanırım normal bir durum .

Arkadaşlar 32 haftalık gebeyim. Bebeğimin hareketlerini ilk kez 18+4 ken hissettim. O günden beri hissediyorum. Fakat bir iki aydır 3 4 gün çok kıpır kıpırken bi bakıyorum bir kaç gün hareket yok ya da çok az hareket ediyor. Neden böyle oluyor anlamıyorum . Bebeğim için endişeleniyorum. Tecrübeli annelerden yardım. Bu duruma çok üzülüyorum

merak etme canım.. cok normal.. o haftalarda benimde öyleydi.. 2-3 gün acayi oynar hiç uyku bile uyutmazdı bana.. sonra bi kaç gün hiç oynamazdı.. belki 1-2 hareketini hissederdim.. endişelenme..

Teşekkürler arkadaşlar. Hareketleri başladı ama eskisi gibi değil yinede daha çok gerinme ve toplanma şeklinde. Ama yinede yorumlarınızı bekliyorum

X